www.asu.pl :: Zobacz temat - Pontona sprzedam ...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pontona sprzedam ...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 16:36    Temat postu: Pontona sprzedam ... Odpowiedz z cytatem

Witam,nigdy nie myślałem że ten moment nadejdzie ale jednak...już sama jazda po uk to udręka a przerejestrowanie ani łatwe ani tanie...w aucie stuka nieco prawy przód,nie zaglądałem więc nie wiem co...tłumik zaczyna się odzywać,aku już chyba się kończy bo zawsze przy pierwszym odaleniubpo nocy zapala abs.A no i luzna maglownicy,poza tym wszystko sprawne.Motor ma 420z hakim ale grama oliwyn nie bierze gdy jest mocno rozgrzany to słychać już łańcóch.W aucie rok temu (listopad) wymieniałem tarcze,klocki,zestaw naprawczy zacisków,szczęki,bębny łożyska tył i piasta prawy przód,amory tył.W tym roku (kwiecień)wszystko co ruchome z przodu,zrobiona pełna geometria a w między czasie mnóstwo innych dupereli,jakoś latem zrobiona klima.Oliwa wymieniana zawsze co 10 tyś,opony zima po dwóch sezonach.Spód poza lewym przednim miejscem na lewarek jest ok,tamto wyciąłem żeby nie kusiło do podnoszenia...nie chcę mi się już tego robić bo i tak nikt mi nie da za 2.3 tyle ile by mnie zadowoliło...tak więc rozwarzę każdą w miarę sensowną propozycję.Oferta ważna do 02.01.jeśli nie pójdze to zostaje w garażu w pl oczekując na leprze czasy...787917991 Pozdrawiam Patryk.
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już na stałe...przynajmniej teoretycznie Wink w uk. Pontonowóz został w Polsce...może kiedyś się doczeka transprtu do mnie,a jak nie to będzie do jazdy po pl. gdy tu będę wpadał. Pozdrawiam Patryk.
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group