www.asu.pl :: Zobacz temat - mam problem z t/z czwartym biegiem w 3,1 lpontiac trans 94
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mam problem z t/z czwartym biegiem w 3,1 lpontiac trans 94

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiek080170
*
*


Dołączył: Dec 23, 2014
Posty: 37
Skąd: Dobruchów Łódzkie

PostWysłany: Wto Gru 23, 2014 21:49    Temat postu: mam problem z t/z czwartym biegiem w 3,1 lpontiac trans 94 Odpowiedz z cytatem

jak w temacie ,,nie rozłącza mi 4 biegu ,,slyszalem ze mozna z rehabilitować ten elektro zawor tylko jak to zrobic ? moze ktos wie i pomoze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj od wymiany oleju bo też pomaga. W sumie cała reanimacja to wykręcenie TCC rozwiercenie nitów i rozbebeszenie go noi szlifowanie trzpienia. Prosta robota ale mowie najpierw wymień olej z filtrem bo nie raz i nie dwa dawało to pozytywne skutki w działaniu TCC
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krzysiek080170
*
*


Dołączył: Dec 23, 2014
Posty: 37
Skąd: Dobruchów Łódzkie

PostWysłany: Pią Gru 26, 2014 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje ,,wiesz dzialo mi sie to duzo wczesniej ale sporadycznie , wiem ze mi sie tez przegrzewa skrzynia bo tylko polowa chlodnicy chlodzi olej ,,wymienilem chlodnice ,a nie widziaem ze w mim paczku poprzednik zalozyl od 3,8 i okazalo sie ze te wezyki do orginalnej nie pasuja wieksza srednica ,,a ze mialem tylko dwa podlaczylem polowe chlodnicy a teraz nie moge dokupic tych wezykow ,,moze wiesz gdzie mogl bym kupic ? a moze dolozyc chlodnice tez gdzies czytalem bodajze w olkuszu facet ma ,,czy to daje cos ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłodnica prócz tego że chłodzi to też i grzeje. A chodzi w tym oto że skrzynia do prawidłowiej pracy powinna mieć też swoja temperaturę. Co do wężyków to pytaj na allegro jak ktoś ma PTS-a na części.
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krzysiek080170
*
*


Dołączył: Dec 23, 2014
Posty: 37
Skąd: Dobruchów Łódzkie

PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli najlepiej dokupic te orginalne wezyki i nie bawic sie w dodatkowa chlodnice ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie obciążasz auta przyczepami czy masą to nie ma sensu się bawić w dodatkowe graty. Pamiętaj więcej klamotów więcej roboty. Ja swojego doprowadziłem już jakiś czas temu do ładu i składu chodź nie był przez poprzedników przerobiony. Teraz na bieżąco wymiany tego co się normalnie zużywa. Skąd jesteś ? Zarzuć jakieś foty.
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krzysiek080170
*
*


Dołączył: Dec 23, 2014
Posty: 37
Skąd: Dobruchów Łódzkie

PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JESTEM Z LODZKIEGO dokladnie z dobruchowa mala wies ok wysle zdjecia tylko nie bardzo wiem jak ale sprobuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzysiek080170
*
*


Dołączył: Dec 23, 2014
Posty: 37
Skąd: Dobruchów Łódzkie

PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabij mnie a nie wiem jak tu wrzucic fote chyba ze podasz mail to prywatnie wysle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group