www.asu.pl :: Zobacz temat - [Windstar] Zmiana pneumatyczego zawieszenia na sprężyny
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

[Windstar] Zmiana pneumatyczego zawieszenia na sprężyny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Phil
*
*


Dołączył: Aug 31, 2014
Posty: 30
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2014 16:50    Temat postu: [Windstar] Zmiana pneumatyczego zawieszenia na sprężyny Odpowiedz z cytatem

Witam.

Mój nowy nabytek to Windstar I 1998 rok 3.0 V6 wersja europejska. Z wszystkimi usterkami się liczyłem, poza nieszczęsną pneumatyką tylnego zawieszenia. Prawa poducha już delikatnie przepuszcza, lewa pewnie też zacznie. Auto będzie dużo jeździć, więc przymierzam się do wstawienia klasycznych sprężyn.

O ile demontaż wydaje mi się być prosty (bo chyba nie muszę wywalać sprężarki i przewodów?) to sam montaż sprężyn w miejsce poduszek pneumatycznych napawa mnie niepewnością co do potrzebnych części.

Według sprzedawców na Allegro do tej zmiany wystarczą tylko sprężyny i gumowe podkładki. Przerabiał ktoś ten temat i może to potwierdzić? Czy faktycznie całość ogranicza się tylko do wyciągnięcia poduszek i wsadzenia sprężyn?

Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Phil
*
*


Dołączył: Aug 31, 2014
Posty: 30
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś chciał przerabiać temat, to faktycznie wystarczą sprężyny i podkładki. Gniazda pasują, więc w zasadzie wszystko jest plug&play Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group