www.asu.pl :: Zobacz temat - SPRZEDAM Pontiac Trans Sport 94' 3.1 LPG
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SPRZEDAM Pontiac Trans Sport 94' 3.1 LPG

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bullitt
*
*


Dołączył: Oct 02, 2013
Posty: 27

PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 11:19    Temat postu: SPRZEDAM Pontiac Trans Sport 94' 3.1 LPG Odpowiedz z cytatem

SPRZEDAM. Wystawiłem go za 6200 zł do negocjacji na otomoto. Dla forumowiczów jestem zdecydowany obniżyć cenę bo zależy mi by auto sprzedać.

Jeden z użytkowników forum już auto oglądał i oprócz kilku drobnych mankamentów nie miał mu wiele do zarzucenia. Zniechęciła go lokalizacja butli LPG. Czekam na jego wpis.

W Pontiacu od razu jak został kupiony zostały wymienione szyba czołowa, maglownica, hamulce i wiele innych. Chętnym prześlę pełną listę na PW.
Części kupowałem od człowieka znanego w przez forumowiczów ASU (widzę, że pojawia się na zdjęciach ze zlotów Wink).

Do wymiany w aucie są na pewno linki ręcznego, nie pali 3-ecie światło stop; klimatyzacja chłodzi, ale słabo.



















MÓJ NUMER 728 940 693 AUTO DO OGLĄDANIA NA GOCŁAWIU W WARSZAWIE


Ostatnio zmieniony przez bullitt dnia Nie Lut 15, 2015 12:25, w całości zmieniany 17 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ponti89
*
*


Dołączył: Jun 16, 2012
Posty: 17

PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdź PW Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Lip 23, 2014 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam już takich mieli sprzedali bo stał. A teraz szukają z powrotem z bólem bo nie ma dobrych zadbanych egzemplarzy.
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bullitt
*
*


Dołączył: Oct 02, 2013
Posty: 27

PostWysłany: Sro Lip 23, 2014 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On w sumie to nie stoi. Nie powiedziałbym, że mchem obrasta czy coś w tym stylu Wink W piątek jadę nim np. do Bydgoszczy. Na decyzję o ewentualnej sprzedaży składa się fakt, że właścicielka jest bezrobotna aktualnie. Crying or Very sad A wiadomo, utrzymanie auta kosztuje. Sam mam na głowie sprzedaż auta po dziadku (mój drugi temat najnowsza cena 13tys.) miałem już kupców, ale niepoważni ludzie. Jeden mi nawet zaliczkę zostawił 350zł i się zapadł pod ziemię Wink. Więc mam 3 auta z czego tak naprawdę potrzebne mi jedno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
foto40
*
*


Dołączył: May 08, 2014
Posty: 9

PostWysłany: Pią Lip 25, 2014 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby był na sprzedaż to za ile? Bo szukam sobie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bullitt
*
*


Dołączył: Oct 02, 2013
Posty: 27

PostWysłany: Sob Sie 16, 2014 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Auto jednak na sprzedaż. Co do ceny to powiem tak, jak pisałem już paru osobom przez PW. Dałem za niego 3300 i władowałem w niego na starcie ponad drugie tyle. Przede wszystkim maglownica, hamulce, szyba czołowa, hamulce itd. Tego ostatniego żałuję bo stara szyba miała małe pęknięcie na wysokości mojego pola widzenia (mojej dziewczynie z racji różnicy wzrostu to nie przeszkadzało), a koszt jej wymiany to też prawie 700zł był...
Ostatnio za 650 zł kupiłem komplet opon, bo na tym co na zdjęciach to się nie dało jeździć. Poza tym zimówki też są jakby co. Nie liczę, że mi się zwrócą poniesione koszty w 100%, ale
jeśli ktoś będzie miał jakąś konkretną propozycje to śmiało.
Skrzynia moim zdaniem pracuje bez zarzutu. Piszę "moim zdaniem", bo nigdy nie jeździłem żadnym innym transsportem, więc nie mam porównania. Progów też w innych transsportach nie oglądałem, mogę tylko powiedzieć, że w porównaniu do mojego Poloneza wyglądają wyśmienicie Wink
Auto ma chyba największą możliwą butlę na gaz. Na gazie znam się słabo. Ale instalację sprawdzał gazownik z mojej okolicy. Wymienił parownik i twierdził, że instalacja jest sprawna.

Auta nie wrzucam na razie do żadnych ogłoszeń. Nie chcę sprzedawać byle komu 'do wożenia robotników'. Liczę, na kogoś kogo kręcą te auta. Jeszcze dodam, że cały czas na sprzedaż jest Audi A3 po moim dziadku (mój drugi post). Niestety sprzedaż jego to droga przez mękę. Mam nadzieję, że w przypadku Pontiaca znajdzie się ktoś konkretny. Jest tam parę rzeczy do zrobienia, ale są to już zdecydowanie drobniejsze sprawy niż na początku kiedy ja go kupiłem (linki ręcznego, zbiornik od spryskiwacza do wymiany).

Resztę informacji udzielę telefonicznie. Zainteresowanych zapraszam na PW.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bullitt
*
*


Dołączył: Oct 02, 2013
Posty: 27

PostWysłany: Pon Sie 18, 2014 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6 tysięcy zł. to cena moim zdaniem racjonalna. Zapraszam do oglądania. Chętnym wyślę przez PW co zostało zrobione w aucie.

Ostatnio zmieniony przez bullitt dnia Pon Wrz 15, 2014 17:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bullitt
*
*


Dołączył: Oct 02, 2013
Posty: 27

PostWysłany: Czw Sie 28, 2014 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś chętny na auto zanim wrzucę na portale ogłoszeniowe?
Jak zacząłem temat miałem 4 prywatne wiadomości. Myślałem, że przynajmniej ktoś się pofatyguje obejrzeć, a tu nic. Sad
Auto stoi na Gocławiu w Warszawie. W ciągłej eksploatacji. Miałem przedwczoraj przyjemność prowadzić pierwszy raz od dłuższego czasu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bullitt
*
*


Dołączył: Oct 02, 2013
Posty: 27

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dodałem zdjęcie butli bo miałem już zapytania, gdzie ona jest zlokalizowana. Wiadomo - takie rozwiązanie ma swoje wady i zalety.
Wkrótce też porobię lepsze zdjęcia wnętrza itp.
Auto wrzuciłem do ogłoszeń z wyższą ceną. Dla forumowiczów oczywiście niższa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bullitt
*
*


Dołączył: Oct 02, 2013
Posty: 27

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2014 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu miałem czas zrobić nowe zdjęcia (silnik, wnętrze, podwozie itd)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bullitt
*
*


Dołączył: Oct 02, 2013
Posty: 27

PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

auto cały czas na sprzedaż. Zależy mi by przed zimą sprzedać. Dlatego rozważę każdą normalną propozycję cenową za auto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bullitt
*
*


Dołączył: Oct 02, 2013
Posty: 27

PostWysłany: Pią Gru 26, 2014 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie rozumiałem prawideł Internetu i cały czas nie rozumiem. Jak wrzuciłem ogłoszenie miałem 10 prywatnych wiadomości od forumowiczow i wydawało się ze jest to konkretne zainteresowanie, a ludzie rzeczowi. Rozesłałem nr. telefonu i...cisza. Nie szkoda waszego czasu? W każdym razie pofatygował się osobiście do auta jedynie 'P-U-F-A', którego pozdrawiam, konkretny człowiek zajarany tymi autami. Nie wziął co prawda auta z konkretnego powodu (lokalizacja butli LPG). Ale milo było poznać i pogadać Very Happy

Auto ostatecznie SPRZEDANE klientowi spoza forum.

Pozdrawiam i proszę o zamkniecie tematu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group