www.asu.pl :: Zobacz temat - Kupię pompę wspomagania Voyager '98 3,8
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupię pompę wspomagania Voyager '98 3,8

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ernil
*
*


Dołączył: Jul 23, 2012
Posty: 80
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Sie 13, 2014 11:40    Temat postu: Kupię pompę wspomagania Voyager '98 3,8 Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie.
Kupię sprawną pompę wspomagania. Niesprawną już mam. Kupiłem też 3 "regenerowane" i dziękuję, ale stanowczo mówię takowym NIE.
Ma być oryginalna, niedotykana łapskami Wąsatego Janusza.
Ma się nie lać z wałka, ma się nie lać z obudowy, ma nie hałasować łożysko, ma nie ziuczeć, ma nie mieć połamanego koła z powodu siedmiu dzwonów i zrzutu na palecie na teren Afganistanu. Ma nie przycinać, ma mieć dobry wydatek.
Karwa, ma być sprawna.
Tylko tyle i aż tyle.
I nie, nie chcę nowego zamiennika. Taki też miałem. I też nie polecam nikomu.
Nowa z ASO mnie nie interesuje, chyba, że będzie droższa o stówkę od sprawnej używki. Nie zamierzam podwajać wartości auta Smile

Kontakt telefoniczny TYLKO w godzinach 11-23, 7 dni w tygodniu.
Jak ktoś zadzwoni rano, to naraża się na kilka ciepłych słów do słuchawki, chyba, że szybko wypowie hasło POMPA IGŁA DWIEŚCIE ZŁOTYCH Mr. Green
+48/693067452
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ernil
*
*


Dołączył: Jul 23, 2012
Posty: 80
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob Sie 16, 2014 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pompa do mnie jedzie, więc pośmiejemy-zobaczymy.
Dla pewności wymienię oba węże na nowe.
Dam znać, jak ogłoszenie straci na aktualności Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ernil
*
*


Dołączył: Jul 23, 2012
Posty: 80
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw Sie 28, 2014 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pompa kupiona od Użytkownika tego forum i zamontowana wczoraj. Przewody wymienione na nowe.
Na razie jest cicho i sucho. Jutro zrobię trasę 700km, to będzie wszystko wiadomo.
Idzie zima, więc dałem kumplowi stalówki do piaskowania i malowania, oraz zamówiłem komplet opon. Nexen Winguard Spike 215/70/15 będą w tym roku. Zobaczymy czy będą lepsze od nalewek, które założyłem w roku poprzednim Mr. Green
Rozważałem Winguard SUV, ale obejrzałem obie i te SUVy nadają się do lekkiej terenówki mało jeżdżącej po mokrym asfalcie.
Nie ma sensu - voyager i tak jest napędowy, a hamowanie rzecz ważniejsza niż trakcja. Do zabawy mam inne auta Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group