www.asu.pl :: Zobacz temat - Ile oleju do automatycznej skrzyni Dodge Caravan 3,3L 2004r
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ile oleju do automatycznej skrzyni Dodge Caravan 3,3L 2004r

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
yacko88
*
*


Dołączył: Jul 25, 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lip 25, 2014 10:07    Temat postu: Ile oleju do automatycznej skrzyni Dodge Caravan 3,3L 2004r Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów swój pierwszy temat kieruje od razu z zapytanie ile litrów oleju mam kupić przed jego wymianą w skrzyni biegów mój samochód to Dodge Caravan 3,3L 2004r

Piszę gdyż w internecie ludzie mają bardzo dużą rozbieżność podając od 4 po 8 a nawet 11 L

I jeszcze jedno jaki olej waszym zdaniem będzie najlepszy osobiście znalazłem Liqui Moly TOP TEC ATF 1200

Z góry dziękuje za odpowiedź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Lip 25, 2014 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yacko jeśłi wymiana statyczna to 5l oleju, plus filtr z uszczelką. Do tych skrzyń zalewa się tylko olej o specyfikacji Chryslera ATF+4, żaden inny. Może być produkcji Mopar, Petro Canada, Mobil, ale ma na froncie butelki pisać ATF+4






_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group