www.asu.pl :: Zobacz temat - Durango 4.7 2001-kod bledu P0171
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Durango 4.7 2001-kod bledu P0171

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Maj 10, 2014 7:08    Temat postu: Durango 4.7 2001-kod bledu P0171 Odpowiedz z cytatem

Moj nowy nabytek wyrzuca blad P0171-1/1 Fuel System Lean-A lean air/fuel mixture has been indicated by an abnormally rich correction factor.
Jak to ugryzc i czego konkretnie moze dotyczyc?
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Maj 10, 2014 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://engine-codes.com/p0171_dodge.html&prev=/search%3Fq%3DP0171-1/1%26safe%3Doff%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DH5M%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Drcs
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Maj 10, 2014 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym sie przygladal sondom lambda
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Maj 10, 2014 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filtr wymieniony.Tylko niech mi ktos powie,gdzie w tym aucie jest MAF,bo za grzyba nie potrafie go zlokalizowac.
I drugie pytanie,czy jest jakis sposob aby zaprogramowac powtornie orginalne piloty,mam 2 sztuki,wymienilem baterie ale zaden nie dziala.
Znalazlem cos takiego:
Dodge Dakota and Durango (2001 to 2004)

5

Take a seat in your vehicle and close the door. Press "Lock" on a currently-programmed remote five times, allowing two seconds to pass between each press.
6

Place your key in the ignition. Turn it to "Run." Keep it in run until the chiming stops. Once the chiming stops, press and hold "Lock" for four seconds on the programmed remote. After four seconds, press and hold "Panic" along with "Lock" for one second, and then release both buttons. Listen for a single chime.
7

Press and release "Unlock" and "Lock" on the remote you want to program, and then press and release "Unlock." Listen for a single chime. This indicates the remote is programmed.


Read more: http://www.ehow.com/how_6225158_program-keyless-entry-remotes-dodge.html#ixzz31Kwfx0lc

I albo mi tlumacz cos skopal w tlumaczeniu albo ja cos zle robie,na chwile obecna nie dziala.

I 3 pytanie,co odpowiada w durango za wielkosc ladowania,mam je na poziomie 13.6-13.7V i raz wywalilo blad dot.niskiego ladowania.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
koni2305
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 116
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sob Maj 10, 2014 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym aucie większość błędów fuel system powodowana jest przez nieszczelny system odprowadzania par paliwa( w większości przypadków pomaga wymiana korka wlewu paliwa na nowy).
Co do ładowania to na tablicy rozdzielczej masz wskaźnik ładowania powinno być tak troszkę ponad połowę (tak u mnie było)
Jaką masz wersję Kanada czy USA,Usa ma licznik w milach kanada w kilometrach i większe lusterka. Czy auto jest z początku roku czy z dalszych miesięcy znaczy do przełączania napędów ma wajchę czy pokrętło?
Podaj meila na PW to spróbuję wysłać manuala do tego auta.
_________________
Miałem fajne DODGE DURANGO 2001 4,7, mam nadzieję że jeszcze kiedyś będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Maj 10, 2014 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wskaznik ladowania stoi na bacznosc,niechce przekroczyc polowy.Autko wersja raczej usa,bo glowny licznik w milach.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group