www.asu.pl :: Zobacz temat - Jak otworzyć Voyager 96 w minutę - odpowiedź
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak otworzyć Voyager 96 w minutę - odpowiedź

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
demon79
*
*


Dołączył: May 19, 2011
Posty: 48
Skąd: Voyager 3.3 96r.

PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 22:43    Temat postu: Jak otworzyć Voyager 96 w minutę - odpowiedź Odpowiedz z cytatem

Tak Panowie i Panie
Stało się, zatrzasnąwszy kluczyki z dala od domu trza było sobie pomóc.
Objawy: klucze w aucie, zamknięte drzwi, i szczęka na dole.
Koszt serwisu: 250 zł
Koszt własny: śrubokręt, Klin drewniany o maksymalnej grubości 3 cm, szmatka, drut o długości min 50 cm - trzeba coś znaleźć w dziale wszystko dla domu, max fi 4mm, kombinerki. Koszt w hipermarkecie REAL 25 zł.
Cel: Wybór okna przedniego kierowca czy pasażer. Odpowiadam te, które najbardziej się da odciągnąć minimalnie od słupka. W moim przypadku - Kierowca. Podkładamy szmatę pod górny róg prawy, szmatę ułożyć tak aby wsunąć śrubokręt i nie uszkodzić lakieru, uszczelkę drzwi na rogu delikatnie ściągamy - 1 cm w kierunku lusterka, trzymając szmatkę odginamy delikatnie róg drzwi podkładając klin. Uwaga nie wkładać palców - ścisk drzwi jest duży, w rogu powstanie szczelina pozwalająca wcześniej przygotowany drut z końcówką zagiętą w kształcie L wsunąć do rygla i dalej wiemy co robić. Dłuższy drut pozwoli nawet pociągnąć za przycisk blokowania wszystkich drzwi. Mnie interesował tylko rygiel. Operacja otwierania trwała tak szybko że nie zdążyłem zaciągnąć dobrze papierosa.

Uszkodzenia:
W moim przypadku nie ma żadnych. Starannie to wykonałem i udało się.
Ostrzeżenia:
Nie kombinować z szybami tylnymi uchylnymi szkoda czasu i szyby.
Uwagi:
myśleć nim cokolwiek będziemy robić Very Happy ta uwaga jest dla mnie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pią Sty 06, 2012 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre

ja kiedyś w sprinterze zamknąłem drzwi z kluczykiem w stacyjce co zrobiłem stałem pod oknami pod jakimś tam blokiem wziąłem od babki przedłużacz i podpiąłem szlifierkę akurat miałem na pace , no i w ścianie grodziowej wyciąłem taki otwór że do pasa wszedłem i se drzwi otworzyłem ...

dziurę zaślepiłem pleksą--- przynajmniej widzę co się tam dzieje
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 2:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak przyjechalem do usa - mialem wiele pomyslow,co by tu mozna praktycznego np.produkowac .O czym bym nie pomyslal - wszystko juz tu bylo! I to w wielu sklepach na kazdym kroku.Specjalne kity jak jechac z zerwanym ciegnem gazu,przyzad do odpowietrzania hamulcow jednej osobie,specjalna czerwona klejaca folia jak zbijemy swiatlo z tylu, jak zakitowac przebita opone aby moc szybko uciekac wieczorem z murzynskiej dzielnicy ,itp,itp takich praktycznych wynalazkow na kazdy problem jest od metra! Jest tez oczywiscie kit - mniejszy lub bardziej rozbudowany - do otwarcia aut. http://www.lockpicks.com/browseproducts/Complete-Car-Door-STIFF-Wedge-Kit.HTML Arrow Ale w ameryce niekoniecznie trzeba go kupowac- otwieraniem zatrzasnietych aut zajmuje sie policja za $35 - wystarczy zadzwonic.>><<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i taki sprzęt powinno się wozić tak jak apteczkę czy gaśnicę tym bardziej w czasach gdziem mamy centralne i alarmy które po jakimś tam czasie same zamykają drzwi..... Zawsze przejeżdżający obok nas samochód mógłby się na chwilkę zatrzymać i pomóc albo my komuś.


pozdrawiam
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarascl napisał:
No i taki sprzęt powinno się wozić tak jak apteczkę czy gaśnicę tym bardziej w czasach gdziem mamy centralne i alarmy które po jakimś tam czasie same zamykają drzwi..... Zawsze przejeżdżający obok nas samochód mógłby się na chwilkę zatrzymać i pomóc albo my komuś.
pozdrawiam


Very Happy powiadasz że jak apteczkę lub gaśnice czyli w środku auta Very Happy czyli jak auto sie zatrzaśnie to takowy sprzęt będzie też zatrzaśnięty w środku auta Laughing przy zakładaniu alarmów zawsze proszę o nieaktywowanie owej funkcji i mam spokój z zatrzaśniętymi kluczykami
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek44 ---przeczytaj mojego posta do końca- Smile Smile Smile
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasa
*
*


Dołączył: Jul 10, 2010
Posty: 158
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadałem kiedyś Mondeo( sprowadzony w włoch) i jak wymieniałem tłumik końcowy zauważyłem malutkie czarne płaskie pudełeczko ok 3x4 cm. przyczepione głęboko na tylnym elemencie karoserii na mocnym magnesie (na pierwszy rzut oka musiało tam być przyczepione dość długo) co się okazało po otworzeniu ,znajdował się w nim kluczyk awaryjny do auta, w sumie sam grot z małym motylkiem plastikowym.
I moim zdaniem to rozwiązanie jest najlepsze ,szczególnie jak raz musiałem z tego skorzystać.
_________________
Chrysler Cirrus 2.5 V6 / Fiat Marea 1.6 .Wcześniej 14 innych mniej lub bardziej udanych samochodów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 4:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarascl napisał:
Waldek44 ---przeczytaj mojego posta do końca- Smile Smile Smile


Embarassed Embarassed
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 12:46    Temat postu: przyrząd do otwierania drzwi Odpowiedz z cytatem

MarkSeven napisał:
Jak przyjechalem do usa - mialem wiele pomyslow,co by tu mozna praktycznego np.produkowac .O czym bym nie pomyslal - wszystko juz tu bylo! I to w wielu sklepach na kazdym kroku.Specjalne kity jak jechac z zerwanym ciegnem gazu,przyzad do odpowietrzania hamulcow jednej osobie,specjalna czerwona klejaca folia jak zbijemy swiatlo z tylu, jak zakitowac przebita opone aby moc szybko uciekac wieczorem z murzynskiej dzielnicy ,itp,itp takich praktycznych wynalazkow na kazdy problem jest od metra! Jest tez oczywiscie kit - mniejszy lub bardziej rozbudowany - do otwarcia aut. http://www.lockpicks.com/browseproducts/Complete-Car-Door-STIFF-Wedge-Kit.HTML Arrow Ale w ameryce niekoniecznie trzeba go kupowac- otwieraniem zatrzasnietych aut zajmuje sie policja za $35 - wystarczy zadzwonic.>><<


Mam taki zestaw i trzeba przyznać, że jest rewelacyjny. Poduszkę wciska się pomiędzy drzwi a karoserie w lewym górnym rogu i się pompuje. Powstaje na tyle szpara, że można spokojnie nacisnąć przycisk otwierania lub pociągnąć klamkę. Przy tym nie powstaje nawet najmniejsza ryska Very Happy Drugi zestaw to blaszki które wpycha się pomiędzy szybę i drzwi wraz z opisem jak to dokładnie robić Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kasa
*
*


Dołączył: Jul 10, 2010
Posty: 158
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast tej blaszki można użyć także Brzeszczot Very Happy ma ząbki jest chwytliwy i da się wygiąć.Otwierałem kiedyś 125p od ojca ,trwało to ok. 20 sek.
_________________
Chrysler Cirrus 2.5 V6 / Fiat Marea 1.6 .Wcześniej 14 innych mniej lub bardziej udanych samochodów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sob Kwi 19, 2014 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

działa, sprawdzone przed 5 minutami. idę na złodzieja Laughing
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group