www.asu.pl :: Zobacz temat - fotele do pontiaca sunfire
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

fotele do pontiaca sunfire

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
omegamat
*
*


Dołączył: Apr 13, 2014
Posty: 15

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2014 20:17    Temat postu: fotele do pontiaca sunfire Odpowiedz z cytatem

witam ma takowe pytanie, czy uniwersalne pokrowce na siedzenia pasuja do naszych amerykancow? tzn ma pontiaca sunfire i chcialbym cos zrobic z siedzeniami, nie sa bardzo zniszczone ale nie podoba mi sie strasznie ich kolor. sunfire ma wg mnie dziwne kubelkowe siedzenia, takie jakies male nijakie i nie wiem czy pokrowce uniwersalne beda na nich dobrze lezec. a moze ktos ma inny pomysl na siedzenia? jakies z innych pontiacow lub samochodow z GM tez mozna wstawic bez przerobek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2014 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie beda pasowac,ja do swojego SF dalem uszyc na miare,koszt samego przodu ok.100zl.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
omegamat
*
*


Dołączył: Apr 13, 2014
Posty: 15

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2014 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak patrzylem ostatnio na chevrolety cavaliery te 2000+rok i wydawaly mi sie identyczne siedzenia nawet w skorze. czy ktos sie orietuje? hmm to jak pokrowce 100 zeta za przod to tez bardzo ciekawa rzecz, moze jednak sie przejde do tapicera;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group