www.asu.pl :: Zobacz temat - chrysler t&c 4x4 limited 3.8 2001 skrzynia
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

chrysler t&c 4x4 limited 3.8 2001 skrzynia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
papkinson
*
*


Dołączył: Apr 07, 2014
Posty: 9

PostWysłany: Pon Kwi 07, 2014 21:44    Temat postu: chrysler t&c 4x4 limited 3.8 2001 skrzynia Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich od niedawna jestem uzytkownikiem chryslera t&c 3.8 limited 2001 4x4 tylko nie wiem dokladnie bo widzialem ze sa chyba dwa rodzaje awd i jakis inny.i mam problem mianowicie strasznie mocno mi szarpie i boksuje jak dodam wiecej gazu(szybsze ruszenie czy cos w tym rodzaju)jest dos spory problem bo jezeli cos szybciej jedzie a chcialbym przejechac szybciej to moge sie nadziac bo szarpnie i ledwo jedzie jak puszcze gaz i powoli dodam to jedzie normalnie.drugi problem to na biegu wstecznym mam wrazenie ze zbyt malo mocy lub cos w tym rodzajubo jak chcialem podjechac pod kraweznik to tak jakby sie slizgal czy po prostu nie mial sil.mam wrazenie ze nie ciagnie mi na 4 kola.bylem u mechanika i stwierdzil ze skrzynia i reduktor jrest do wymiany i koszt takiej uslugi wyniesie nie mniej niz 4000 to troche duzo i nie wiem czy to nie jakas inna przyczyna ktora by byla tansza.i wsumie problem tez z otwieraniem drzwi ze srodka i z pilota juz mi dzialaja tylko jedne i to nie zawsze. zna ktos jakis fachowcow godnych polecenia w okolicach zielonej gory woj.lubuskie/z gory za pomoc dziekuje i pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dood
*
*


Dołączył: May 22, 2013
Posty: 220
Skąd: Kraków, Skała, okolice

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2014 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogl ci pasc reduktor, bo zadnego reduktora tam nie ma. AWD jest w voykach jeden rodzaj.

Przy normalnej jezdzie nie bedzie "ciagnal na 4 kola", bo tyl dopina sie *tylko*, jak przod zacznie buksowac - czyli np. na lodzie, sniegu, w blocie.

Przyczyna szarpania nie musi byc skrzynia. Moim szarpalo, jak mialem kable WN do wymiany Wink
_________________
T&C 3.8 AWD 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group