www.asu.pl :: Zobacz temat - ford mustang
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ford mustang

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Amon
*
*


Dołączył: Apr 23, 2011
Posty: 329

PostWysłany: Sob Mar 29, 2014 19:45    Temat postu: ford mustang Odpowiedz z cytatem

http://tablica.pl/oferta/ford-mustang-1994-5-0-gt-manual-sprzedam-zamienie-na-motocykl-CID5-ID4WKf5.html

Ostatnio zmieniony przez Amon dnia Pon Mar 31, 2014 20:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Nie Mar 30, 2014 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety przyjacielu,niezaleznie ile opuscisz za amerykanca- i tak nie sprzedasz,bo rynek jest zimny i martwy jak 2-miesieczny trup i nic nie wchlania.
Chyba,ze opuscisz do ceny zlomu,ale nie podejrzewam Cie o to Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Nie Mar 30, 2014 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wam powiem ze troche dziwnie sie zabieracie do sprzedazy...
od dawna wiadomo ze towar/pieniadz jest tyle warty ile ktos jest w stanie za niego dac/kupic. to podstawowe prawo ekonomii!

amon chce sprzedac i daje tygodniowa promocje...jak nie sprzeda to podniesie cene - to nawet nie jest zabieg psychologiczny to wg mnie bez obrazy ale jakas paranoja ;/

redneck tez chce sprzedac - nie znam sie totalnie na mustangach, ile one warte, ile nie warte - ale jak redneck wystawiles auto za 15 kzl i nie ma zainteresowania to niestety ale go za te cene nie bedzie! no chyba ze trafi sie akurat jakas zblakana owieczka, ale to jest malo prawdopodobne...wiec jak cie ten motocykl tak ciagnie to niestety musisz opuscic cene wtedy moze szybko sprzedasz...i wierz mi nikogo nie obchodzi to ze ty wsadziles w auto 22kzl!!! kupujacy chce dostac auto w pelni sprawne, do tego ladne i w cenie rynkowej jaka by ona nie byla.....no niestety na autach zarabiaja tylko handlarze, zwykly uzytkowanik zawsze traci a pasjonat to przewaznie duuuuzo traci ;/
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Nie Mar 30, 2014 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcys napisał:
ja wam powiem ze troche dziwnie sie zabieracie do sprzedazy...
od dawna wiadomo ze towar/pieniadz jest tyle warty ile ktos jest w stanie za niego dac/kupic. to podstawowe prawo ekonomii!

amon chce sprzedac i daje tygodniowa promocje...jak nie sprzeda to podniesie cene - to nawet nie jest zabieg psychologiczny to wg mnie bez obrazy ale jakas paranoja ;/

redneck tez chce sprzedac - nie znam sie totalnie na mustangach, ile one warte, ile nie warte - ale jak redneck wystawiles auto za 15 kzl i nie ma zainteresowania to niestety ale go za te cene nie bedzie! no chyba ze trafi sie akurat jakas zblakana owieczka, ale to jest malo prawdopodobne...wiec jak cie ten motocykl tak ciagnie to niestety musisz opuscic cene wtedy moze szybko sprzedasz...i wierz mi nikogo nie obchodzi to ze ty wsadziles w auto 22kzl!!! kupujacy chce dostac auto w pelni sprawne, do tego ladne i w cenie rynkowej jaka by ona nie byla.....no niestety na autach zarabiaja tylko handlarze, zwykly uzytkowanik zawsze traci a pasjonat to przewaznie duuuuzo traci ;/

Wiesz moze znawco jaka jest cena rynkowa mustanga z 1994 w stanie bez wkladu?Bo ja nie wiem,a nawet rynek nie wie.
Gdyby byly jakies transakcje zakupowe mustangow mozna by bylo porownac,problem w tym,ze nie ma.I opuszczanie cen gowno da.
Przyklad:
Stoi jeden zólty kon (taki jak moj) na allegro od paru tygodni,byl za 13k,jest za 10k.Nadal brak kupca.Po prostu nie ma chetnych-a nie cena za wysoka.Inne podobne tak samo.Jakbys wystawil za 3k moze ktos by kupil,ale nikt idiota nie jest i na jedzenie mam.

Pewnie,ze kupca nie obchodzi ile wsadzilem,ale to ma znaczenie dla eksploatacji.Chyba lepiej miec auto naprawione niz do roboty.
Przy czym nie wystawilem za 15, tylko za 14.A dla forumowiczow z asu zejde do 12k,ale juz nizej nie.To i tak juz jest nisko jak na stan mojego konia.I nic nie musze opuszczac-najwyzej nie sprzedam.

I jeszcze jedno: oczekiwanie po 20-letnim mustangu,ze bedzie jak z fabryki,jest smieszne.Stan bez wkladu i bez korozji tak,ale na igle nie ma co liczyc,z prostego powodu-zuzycie mechanizmow.Musialbys wszystko wymienic,zeby byla igla.

Co do Amona-bardzo dobrze chlop robi,moze w ten sposob ktos w koncu sie k.urwa zdecyduje.Wiekszosc ludzi jest malo pozbieranych,zastanawiaja sie c.uj wie nad czym zamiast decydowac.Wiem bo ja zwykle -kiedy kupuje auta-jestem pierwszy i biore bo szybko dzialam.Raz czy dwa mowili mi niedoszli kupcy,ze ich wyprzedzilem.I tak samo dzialam przy sprzedazy .A inni widac nie.


Ostatnio zmieniony przez redneck1 dnia Nie Mar 30, 2014 20:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amon
*
*


Dołączył: Apr 23, 2011
Posty: 329

PostWysłany: Nie Mar 30, 2014 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzedaje za tyle bo mam ugadanego żuka w tej cenie wiec tyle mi potrzeba. a ze czeka gosc do srody to niestety. zarabiac niechce bo ja wiem ze jest wart swojej ceny ale rodzinnie postanowilismy ponownie kupić żuka a trzymac 2 klocki pod blokiem w nieciekawej dzielnicy jeszcze mniej ciekawego miasta mogło by sie zle zakonczyc dlatego jednego sprzedaje by wziasc nastepnego w podobnej cenie. trafił bym dobrego vana za 5 za tyle bym sprzedawał linka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Mar 30, 2014 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcys jako handlowiec pozwole sie z toba nie zgodzic. nie ma takiego towaru ktorego by sie nie dalo sprzedac za wymyslona cene. zmiennych i czynnikow jest tyle,ze braklo by dnia na wypisanie. pomijajac calkowicie jakosc i "rynkowa" wartosc towaru u kupujacych wystepuja cos takiego jak impuls i kupoanie sercem. nie ma w tym logiki,matematyki ani innych przewidywalnych, obliczalnych parametrow. generalnie uwazam ,ze jesli ktos handel detaliczny probuje laczyc z ekonomia,logika,matemetyka i innymi naukami scislymi popelnie blad ,a napewno ogranicza sobie pole manewru.
zgadzam sie: rynek jest martwy. powiem wiecej. jest skrajna bieda i bedzie tylko gorzej. ludzie nie maja za co zyc. nie ma sie jednak czym martwic. te auta i tak znajda kupca. nie kupi tego ktos ,kto chce tym dojezdzac do pracy bo autobusem ma 3 przesiadki. problem polega na edukacji i teraz pojawia sie dylemat: edukowac czy tez nie? jesli bedziemy dalej informowac ludzi ,ze te auta naprawde sa tanie w eksploatacji, wygodne,bezpieczne, ladne i oryginalne to moze sie okazac ,ze za kilka lat beda one poszukiwane, a co za tym idzie drogie. ucieszy to nas jako sprzedawcow (mnie nie bo nie zmieniam aut gdyz kupuje przemyslanie i dobrze i jedze do konca) ale zasmuci jako nabywcow. uwazam,ze sprzedac da sie wszystko-wszystko zalezy jednak os sposobu sprzedazy czyli zdjec,opisu,miejsca i czasu wystawienia. chcielem napisac wiecej ale wykasowalem kilkanascie wersow Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Nie Mar 30, 2014 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esdarek-szkoda,ze skasowales,podoba mi sie Twoj sposob rozumowania i pisania Wink
Gdzies jest kupiec na mojego konia i na linka Amona,tylko,ze moze ten kupiec jeszcze o tym sam nie wie Wink
I zgadzam sie,ze kupiec rzadko kieruje sie logika i matematyka.No,moze moj brat informatyk,ale on traktuje auto jak lodowke,pralke itp.-po prostu dojezdza tylko do pracy i dlatego ma pandę z gazem.

Co do skrajnej biedy-moze rozowo nie jest,ale chyba az tak zle jeszcze nie.

Wink


A z ciekawosci zapytam jako handlowca:
Czy w moim ogloszeniu o koniu widzisz jakies bledy?Zla prezentacja,opis?
Ja handlowcem nie jestem i moze robie cos nie tak.
Bardzo będe wdzięczny za wskazówki Wink
http://tablica.pl/oferta/ford-mustang-1994-5-0-gt-manual-sprzedam-zamienie-na-motocykl-CID5-ID4WKf5.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nedzwiedz
*
*


Dołączył: Nov 16, 2008
Posty: 94
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 30, 2014 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma nic bardziej żenującego, niż wpitalanie się w sprawę ogłoszeń i sprzedaży, nie będąc w żaden sposób zainteresowanym by być którąkolwiek ze stron transakcji.

Takie polskie Evil or Very Mad

Nic nikomu do tego kto, co i za ile chce sprzedać? Nie pasuje komuś cena, to się nie odzywa!!! Chce kupić i uważa że za drogo to jedzie ogląda i proponuje swoją cenę i jak jest normalny - to robi to na dodatek dyskretnie.
_________________
THEMA by CHRYSLER 3.0 CRD '12; Lincoln TC 4.6 '00 for sale Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Mar 30, 2014 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh:)
Nie ma się co denerwować:D

Rynek jest jaki jest. Auta się nie sprzedają nawet te EU,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Nie Mar 30, 2014 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Heh:)
Nie ma się co denerwować:D

Rynek jest jaki jest. Auta się nie sprzedają nawet te EU,

OK,ale dlaczego: nie ma kasy,czy nie ma chetnych na takie jak nasze,czy inna cholera?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert_Belgia
*
*


Dołączył: Nov 01, 2008
Posty: 539
Skąd: Belgia

PostWysłany: Nie Mar 30, 2014 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redneck1 napisał:
Alexander25 napisał:
Heh:)
Nie ma się co denerwować:D

Rynek jest jaki jest. Auta się nie sprzedają nawet te EU,

OK,ale dlaczego: nie ma kasy,czy nie ma chetnych na takie jak nasze,czy inna cholera?



ludzie maja wygorowane oczekiwania, stan jak z fabryki za cene zlomu; ale moze jest pare osob, ktore, jak ja kupuja spontanicznie - w ten sposob mialem kiedys pontiaca z motorem 2.3!!!!!!!!
_________________
 chevrolet impala 3.4V6 2004
 BMW E90 2006 2.0 Diesel automat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Nie Mar 30, 2014 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert_Belgia napisał:
redneck1 napisał:
Alexander25 napisał:
Heh:)
Nie ma się co denerwować:D

Rynek jest jaki jest. Auta się nie sprzedają nawet te EU,

OK,ale dlaczego: nie ma kasy,czy nie ma chetnych na takie jak nasze,czy inna cholera?



ludzie maja wygorowane oczekiwania, stan jak z fabryki za cene zlomu; ale moze jest pare osob, ktore, jak ja kupuja spontanicznie - w ten sposob mialem kiedys pontiaca z motorem 2.3!!!!!!!!

Ja tez tak kupuje,moze czasem na tym trace,ale chociaz mam wspomnienia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 4:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieje,ze nie zrozumiales mnie zle redneck1. nie mam nic do twojego ogloszenia. pisze tylko ,ze kazda rzecz(w tym auto) da sie sprzedac. czasem tylko wymaga to wiecej wysilku,czasu.
czy cos da sie poprawic? nie wiem. ja bym kupil 2 rzeczy: pianke do opon i srodek do konserwacji skory. byc moze komus sie to wyda pierdola. moje doswiadczenie mowi ,ze nie. w sloneczne popoludnie bym pojechal umytym autem gdzies w "piekne okolicznosci przyrody" obsmarkal opony zeby byly czarne i blyszczace, przetarl obficie fotele aby nie bylo widac przesuszonych zalaman skory i porobil porzadne foty przestawiajac auto do kazdego ujecia aby bylo dobrze oswietlone. nagralbym filmik z praca silnika. opis bym ubarwil epickimi opowiesciami o przyjemnosci z jazdy, oryginalnosci i kultowosci auta, zazdrosnych spojrzeniach kierowcow niemieckich dupowozow. z suchych faktow bym dodal jeszcze cos o spalaniu i o tym,zeby sie nie bac pojemnosci bo weikszosc fim ubezpieczniowych ma i tak granice "<200ccm" wiec 2400 czy 7000 to juz bez znaczenia. moze jeszcze bym cos skrobnal o dostepnosci czesci-musimy zawsze sobie zdawac sprawe,ze jest ktos ,kto kupuje amerykanca po raz pierwszy i to co dla nas jest oczywiste dla niego takie byc nie musi Smile
jak cos to przepraszam,ze ci sie "wpitalam" w ogloszenie. uwazam jednak,ze nie powinienes sie martwic-autko sie napewno sprzeda!
co do biedy-wszytko zelezy od punktu widzenia, miejsca w ktorym sie zyje itp. ja uwazam,ze jest zle i to bardzo. od 90 roku tak zle jeszcze nie bylo. no ale jesli komus jest lepiej to tylko sie cieszyc i zyczyc zeby bylo dalej conajmniej tak dobrze Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Esdarek za Twoja opinie,zawsze bardzo sobie ja cenie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie watpie Wink Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
mam nadzieje,ze nie zrozumiales mnie zle redneck1.

Absolutnie nie.
Cytat:
w sloneczne popoludnie bym pojechal umytym autem gdzies w "piekne okolicznosci przyrody" obsmarkal opony zeby byly czarne i blyszczace, przetarl obficie fotele aby nie bylo widac przesuszonych zalaman skory i porobil porzadne foty przestawiajac auto do kazdego ujecia aby bylo dobrze oswietlone. nagralbym filmik z praca silnika. opis bym ubarwil epickimi opowiesciami o przyjemnosci z jazdy, oryginalnosci i kultowosci auta, zazdrosnych spojrzeniach kierowcow niemieckich dupowozow.

O tym nie pomyslalem,a dlatego,ze sam sie trzymam zwykle suchych faktow i oceniam po sobie-a nie powinienem.
Cytat:

z suchych faktow bym dodal jeszcze cos o spalaniu i o tym,zeby sie nie bac pojemnosci bo weikszosc fim ubezpieczniowych ma i tak granice "<200ccm" wiec 2400 czy 7000 to juz bez znaczenia. moze jeszcze bym cos skrobnal o dostepnosci czesci-musimy zawsze sobie zdawac sprawe,ze jest ktos ,kto kupuje amerykanca po raz pierwszy i to co dla nas jest oczywiste dla niego takie byc nie musi Smile

Dobrze prawisz,uzupelnie tekst.

Cytat:
ak cos to przepraszam,ze ci sie "wpitalam" w ogloszenie.

Przeciez nie ma za co,sam chcialem rady i dziekuje,ze ja dales,sprobuje zastosowac.
Cytat:
uwazam jednak,ze nie powinienes sie martwic-autko sie napewno sprzeda!

Nie martwie sie,jednak jako żem raptus Smile, bierze mnie wkurw,ze dosyc rzadkie a dobrze utrzymane auto nie chce znalezc kupca,ale to winna moja natura Wink
Cytat:
co do biedy-wszytko zelezy od punktu widzenia, miejsca w ktorym sie zyje itp. ja uwazam,ze jest zle i to bardzo. od 90 roku tak zle jeszcze nie bylo. no ale jesli komus jest lepiej to tylko sie cieszyc i zyczyc zeby bylo dalej conajmniej tak dobrze Wink

Tez odczuwam kryzys (prywatna firma budowlana),ale staram sie nie przejmowac i trzymac fason,a roznoczesnie szukac oplacalnych zlecen.

Dzieki jeszcze raz za zainteresowanie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PS.Esdarek - poprawilem tekst,zerknij z laski swej czy tak jak uważales.
Zdjec innych nie robie,nie mam czasu,mam nadzieje,ze te co sa wystarcza.
http://tablica.pl/oferta/ford-mustang-1994-5-0-gt-manual-sprzedam-zamienie-na-motocykl-CID5-ID4WKf5.html

Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redneck1 napisał:
PS.Esdarek - poprawilem tekst,zerknij z laski swej czy tak jak uważales.
Zdjec innych nie robie,nie mam czasu,mam nadzieje,ze te co sa wystarcza.
http://tablica.pl/oferta/ford-mustang-1994-5-0-gt-manual-sprzedam-zamienie-na-motocykl-CID5-ID4WKf5.html

Pozdr.


yyyyy myslalem ze to temat dotyczacy lincolna????

Co do fotek to ja ich nie umiem robic ale TY mnie bijes na glowe Wink
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JaBolek napisał:
redneck1 napisał:
PS.Esdarek - poprawilem tekst,zerknij z laski swej czy tak jak uważales.
Zdjec innych nie robie,nie mam czasu,mam nadzieje,ze te co sa wystarcza.
http://tablica.pl/oferta/ford-mustang-1994-5-0-gt-manual-sprzedam-zamienie-na-motocykl-CID5-ID4WKf5.html

Pozdr.


yyyyy myslalem ze to temat dotyczacy lincolna????

Jak widac nie tylko.


Cytat:
Co do fotek to ja ich nie umiem robic ale TY mnie bijes na glowe Wink

Ok-co konkretnie i szczegolowo jest zle?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redneck niepotrzebnie sie denerwujesz! nie taki byl cel mojego posta!!!!
poprostu sprzedajesz badz co badz egzotyczne w naszym kraju auto (nie jest to bmw serii 3 z 94 roku:-) - a chcesz zeby sie sprzedalo szybko w dodatku za cene jakas tam...jedno i drugie sie ze soba poprostu kloci! i tyle...ja nie mowie ze nie sprzedasz - mowie tylko ze na szybka sprzedaz raczej bym nie liczyl (w normalnych pieniadzach oczywiscie bo za cene zlomu to sprzedaszw oka mgnieniu Smile

co do samej prezentacji ogloszenia to esdarek ci mniej wiecej napisal "co by wypadalo zrobic"....
tu masz kilka przykladow (to zwykli handlarze znalezieni na allegro) ale mniej wiecej widac o co chodzi :

http://allegro.pl/czarny-limited-grand-voyager-niezawodny-silnik-3-3-i4043691929.html

http://allegro.pl/audi-a6-c6-3-0tdi-225km-skory-klima-quattro-igla-i4024205592.html

pamietaj ze ludzie kupuja glownie oczami!
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
columbo
*
*


Dołączył: Sep 07, 2008
Posty: 121
Skąd: Biskupiec City

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sprzedawalem swojego Chryslera LHS pare ladnych miesiecy. Chyba bylem za szczery i dlatego ludzie sie zniechecali. Widac kupujacy potrzebuja bajek bo wtedy jest wszystko ladnie. Auto powiedzmy z 95r. z Niemcowni wlasnie bedzie mialo nie dlugo 200 tysi na blacie, a Niemiec jak oddawal to plakal Smile
_________________
Chevrolet Venture 3.4L 2004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

columbo napisał:
Ja sprzedawalem swojego Chryslera LHS pare ladnych miesiecy. Chyba bylem za szczery i dlatego ludzie sie zniechecali. Widac kupujacy potrzebuja bajek bo wtedy jest wszystko ladnie. Auto powiedzmy z 95r. z Niemcowni wlasnie bedzie mialo nie dlugo 200 tysi na blacie, a Niemiec jak oddawal to plakal Smile

I ona jest dobra - ta koncepcja Twisted Evil Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcys napisał:
redneck niepotrzebnie sie denerwujesz! nie taki byl cel mojego posta!!!!
poprostu sprzedajesz badz co badz egzotyczne w naszym kraju auto (nie jest to bmw serii 3 z 94 roku:-) - a chcesz zeby sie sprzedalo szybko w dodatku za cene jakas tam...jedno i drugie sie ze soba poprostu kloci! i tyle...ja nie mowie ze nie sprzedasz - mowie tylko ze na szybka sprzedaz raczej bym nie liczyl (w normalnych pieniadzach oczywiscie bo za cene zlomu to sprzedaszw oka mgnieniu Smile

co do samej prezentacji ogloszenia to esdarek ci mniej wiecej napisal "co by wypadalo zrobic"....
tu masz kilka przykladow (to zwykli handlarze znalezieni na allegro) ale mniej wiecej widac o co chodzi :

http://allegro.pl/czarny-limited-grand-voyager-niezawodny-silnik-3-3-i4043691929.html

http://allegro.pl/audi-a6-c6-3-0tdi-225km-skory-klima-quattro-igla-i4024205592.html

pamietaj ze ludzie kupuja glownie oczami!

Ależ skąd,nie denerwuje się,jedynie wyrażam zainteresowanie co mogę lepiej zrobić Twisted Evil


Przy czym - dalem tez oferty na kilka forów amcarów (jeep.org, tutaj, mustang forum, i jeszcze gdzies),wiec nie szukam dowolnego klienta,ale okreslonej grupy docelowej-tak to sie nazywa???
Laughing
I dzieki temu mam prawo sie wnerwiac,nie widząc odzewu wśród potencjalnych klientów,nicht war?


I jeszcze jedno:
W zyciu nie napisze w ogloszeniu:"nie bity, Niemiec plakal jak sprzedawal,niecale 200 kkm,", itp,itd.
Dlaczego nie napisze?Bo uwazam,ze taki tekst jest obelga dla inteligencji kupujacego-tzn,uwaza kupujacego za debila,jesli chce go zlapac na taki tekst.
Moze sie myle,ale ja takie oferty momentalnie olewam i wiecej nie wracam.jezeli ktos lapie sie na takie teksty,to albo jest idiota,albo jest pijany lub nacpany,co w zasadzie wychodzi na to samo Smile
Wg mnie klient zasluguje na rzetelna, uczciwa i miarodajna informacje,i taka też mu podaje.
Choc byc może robie bląd.Ale ten,który nie doceni mojego sposobu zachęty do kupna,nie jest specjalnie mądry.
Obiektywnie patrząc na sprawę Wink


Ostatnio zmieniony przez redneck1 dnia Pon Mar 31, 2014 19:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdjecie glowne: Bardziej moja uwage zwrada bloto i niezwiniety waz niz auto.
2: wnetrze wyglada na brudne
3: wnetrze - ok
4: zdjecie kierownicy?
5:zdjecie przedstawia w 60%mustanga 10% dupe fiaciora i 30% poseja

np:zdjecie nr 5 po kadrowaniu.

https://imageshack.com/i/f1siq1j
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JaBolek napisał:
zdjecie glowne: Bardziej moja uwage zwrada bloto i niezwiniety waz niz auto.
2: wnetrze wyglada na brudne
3: wnetrze - ok
4: zdjecie kierownicy?
5:zdjecie przedstawia w 60%mustanga 10% dupe fiaciora i 30% poseja

np:zdjecie nr 5 po kadrowaniu.

https://imageshack.com/i/f1siq1j

OK,dzieki za uwagi,postaram sie poprawic.
Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sie komus nie chce jechac w las to....



minuta na darmowym programie graficznym.
nie zeby ni sie twoj plac nie podobal ale po co ma rozpraszac Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
duzy32
*
*


Dołączył: Jan 01, 2013
Posty: 52

PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

g..wno sie nawet sprzeda i wcisnie ludziom jak sie dobrze zareklamuje,albo powie ze beda zdrowsi Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama dźwignią handlu:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JapanTD
*
*


Dołączył: Mar 04, 2014
Posty: 28

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej kolego Smile Tak poczytalem te posty powyzej, w tym rowniez esDarka i skomentuje to krotko w reasume na koncu. Najpierw co do twojego ogloszenia (Konkretnie i z praktyki - wspolpracuje z kolegami hadlarzami dosc czesto w tym zakresie a ten samochod nalezy "zhandlarzyc" a nie sprzedac, roznice poznasz za chwile).

Najpierw WADY twojego ogloszenia.
1. Zdjecia sa do d.u.p.y. kompletnie. Raz ze brzydkie, dwa ze samochod wyglada na zaniedbany, zeby nie powiedziec wyglada jak ruina (ta skora popekana na siedzisku - nie robi sie takich UJEC !!). Nawet tlo jest o kant czterech liter - ogolnie ujmujac - MASAKRA. Nawet zdjecie kierownicy zepsute - wyglada jak tania obszywka rodem z Poloneza.
2. Szczegolowy wykaz - jest mocno przesadzony. Dlaczego ? Poniewaz ktos spojrzy i powie - O Jezu, ale utrzymanie jest kosztowne. Tyle wymian takie ceny.

Co masz zrobic i jak ma wygladac ogloszenie

1. Nie Tablica, tylko ALLEGRO (dlaczego o tym za chwile).
2. Aukcja - conajmniej 50 zdjec (w kodzie HTML nic nie placisz - zdjecia na serwerach zewnetrznych, w kodzie tylko linki)
3. Konkretne Tlo - np osiedle domkow jednorodzinnych (nowe budownictwo) albo tereny fabryczne (wspolgrajace z autem)
4. Program PhotoFiltre (banalny) i opcja Podciagnij Kolory.

Jak ma wygladac przykladowo ? Chociazby tak.
http://allegro.pl/bmw-x3-4-x-4-z-lasu-do-miasta-i4149338182.html

Mimo ze ta aukcja profesjonalna nie jest bo gosc operuje textem, ja np wstawilbym na wejsciu olbrzymie logo Forda, lub Mustanga i ponizej opisywal (mam gdzies kopie HTML z poprzednich swoich aukcji).

Przykladowo
http://www.ford.pol-motors.pl/wp-content/uploads/2014/03/8786159-mustang-logo-wallpaper.jpg (oczywiscie pomniejszone - na szybko znalezione).

Dodatkowo zadbalbym o wizualizacje samochodu.
- Czernidlo w sprayu do opon
- PLAK wszedzie w srodku zeby az blyszczal (wrazenie nowego)
- ujecia nie pokazujace uszczerbkow (np tej popekanej skory na siedzisku kierowcy) lub SPRAY KOLOR do SKory - zakryje te uszczerbki na jakis czas - podciagnie kolor i nasycenie skory
- najlepiej nalozyc mu wosk - nawet z Karchera i szmatka przetrzec

KROK 1.Zdjec zrobic bardzo duzo, nawet detali. Zrob i 100 zdjec. Czesc odrzucisz. Jak juz wybierzesz te ktore maja byc, podciagnij je w PhotoFiltre. (dwa razy klikasz na zdjeciu opcje - bodajze nasycenie kolorow. Latwizna.

KROK 2. Wgraj zdjecia masowo na jakis portal do przechowywania zdjec. Typu IMAGESHACK.us. Po wgraniu bedziesz mial dostepne linki - ktore wstawisz do aukcji jako zdjecia. Dzieki temu obejdziesz bariere wstawiania tych kilku zdjec. Mozesz wstawic i 100 (chociaz ostatnio cos robili z kodem i przez to opis sie skracal, ale jak sie pokombinuje to bez problemu).

KROK 3. Zadbaj o opis samochodu. Przed wszystkim wykaz jego szerokie doposazenie a nie naprawy. Zapewnij ze samochod jest w dobrej kondycji. Sadze ze ktokolwiek kto na ASU.pl robil aukcje pod Allegro - chetnie ci pomoze (bo to naprawde bardzo proste rzeczy). Koszt aukcji Allegro tez nie bedzie wysoki (kilka zlotych raptem).

Czemu ALLEGRO a nie TABLICA czy GUMTREE ? Dlatego ze tam pierwsze kroki kieruje kazdy szukajacy samochodu. Dodatkowo nie masz bariery kilku zdjec jak na Tablicy, bo mozesz ich dac nawet i 100 jesli uzyjesz odnosnikow zewnetrznych serwerow (linki). To ogromna przewaga. Mozesz wyrozniac opis, jak i podkreslac cechy samochodu - na Tablicy sie tego nie da zrobic, ot to taka gazeta wyborcza z ogloszeniami po prostu. A na sprzedaz Mustanga to nie wystarczy.

REASUME
Panowie - albo sie ktos chce "bawic w sprzedaz" - OK, ale ktos chce sprzedac samochod. Jesli to drugie - to trzeba pokazac kupcowi - same zalety samochodu, a nie skupiac sie na wymianach serwisowych (ujmuje sie to w inny sposob niz powyzej).

Dlaczego samochody z USA sie nie sprzedaja ? Lub slabo ?
Po pierwsze ktos slusznie zauwazyl - auto jest warte tyle, ile ktos zechce zaplacic.
Po drugie - auta z USA kojarza sie z drogimi w utrzymaniu (no bo sorry, nie kazdy ma czas i checi czy wiedze, siedziec na portalach US i kombinowac z wysylka).
Po trzecie - bardzo ograniczona podaz.

Po czwarte - Darku miales poniekad racje z tymi niemierzalnymi cechami, zapomniales jedynie ze w duzej mierze sprawdza sie to przy samochodach ekskluzywnych lub mocno klasycznych (vintage Mustang lata 60). Zeby emocje zagraly - potrzeba idealnego wygladu, i wzbudzenia uczucia ze sie kupuje cos wyjatkowego. Niemniej wszystko sie da jakos podciagnac - ale to tez wymaga pracy.

Nie jestem ani specjalnym zwolennikiem, ani tez jakims przeciwnikiem samochodow z USA Very Happy Very Happy Mysle ze JEDI moze potwierdzic. Jestem za to dosc obiektywny i czesto krytyczny wobec niedociagniec.

Sam szukalem - nawet z pomoca JEDI w ostatnim czasie Pontiaca Trans Sporta od jakiegos czasu, w dobrym stanie. To co bylo mi dane zobaczyc, daleko odbiegalo od tego - czego bym chcial. Gdy sie do tego dodalo mala podaz, i trudnosci w poszukiwaniach - koniec koncow kupilem samochod nie amerykanski - nie bede reklamowal jaki bo nie chce tutaj elaboratu ze strony esDarka (juz jeden slyszalem) Very Happy Darku - bez urazy Smile

Czy sposob ktory podalem dziala ? TAK. Czy sprzedalem w ten sposob kiedys samochod Amerykanski ? TAK. Pontiaca Firebirda (na otwieranej lampie). Nie chcial sie sprzedac za Chiny Ludowe. Porzadna aukcja i poszedl w niecale 12 dni, co jak na Amerykanca i to takiego - byly fantastycznym wynikiem.

Zycze udanej sprzedazy - obys szybko znalazl Kupca. Mam nadzieje ze ci troche pomoglem, i nie ma tu nic ze zlosliwosci. Po prostu Praktyka Smile

pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez JapanTD dnia Nie Kwi 27, 2014 10:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimo wielu rzeczy jakie nas dziela (a rczej chyba wszystko nas dzieli Laughing )
pragne sie zgodzic z tym co napisal kolega wyzej. moze nie ze stylem ale z trescia merytoryczna napewno.
dzieki takim i podobnym zabiegom kazde do tej pory sprzedawane przeze mnie auto sprzedalo sie max w tydzien. niezaleznie od marki ,stanu, ceny itp.
marketing to pojecie uniwersalne i dziala na nas wszystkich. nie jestem tak skromny jak kolega wyzej wiec przyznam sie ,ze wystawiam czasem auta na zlecenie ich wlascicieli. tak,praktyka ma tu duze znaczenie. takze talent czy tez zylka do handlu nie przeszkadza.
reasumujac. nie napisalem takiego poradnika jak kolega wyzej bo nie chcialem wyjsc na wiekszego buca niz jestem ,ale stosujac sie do tych i jeszcze kilku zasad naprawde mozna bezstresowo sprzedac kazdy samochod za kazda prawie cene.
pozdrawiam
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JapanTD-dziekuję Ci bardzo za szczególowy i bardzo pomocny opis,spróbuję zastosować.
jeszcze jakis czxas wystawie jak dotychczas,liczac na czyjaś inteligencje - bo jest pokazana prawda i wszystkie szczególy.Jezeli wystawia sie upiekszajac,potem sa lamenty,ze "niezgodnosc opisu z realem" i jacy to ci handlarze nieuczciwi.

Jak nie zadziala moj sposob ,za jakis miesiac zrobię po Twojemu Smile


Ostatnio zmieniony przez redneck1 dnia Nie Kwi 27, 2014 10:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redneck1 napisał:
Jezeli wystawia sie upiekszajac,potem sa lamenty,ze "niezgodnosc opisu z realem" i jacy to ci handlarze nieuczciwi.


obawiam sie,ze zle nas zrozumiales. nie chodzi o upiekszanie,maskowanie czy podawanie nieprawdy tylko przedstawienie sprzedawanego przedmiotu w jak najlepszym swietle( w przenosni i doslownie). czasem,np jesli auto ma uszkodzenie, trzebe je obfotografowac ,ale nie trza z niego robic tragedii aby cala uwaga nie skupila sie na plusach ujemnych;) to po prostu psychologia i wplywanie na podswiadomosc. nie proponujemy ci np maskowania spekanej skory w progrmie graficznym( co jest banalnie proste ale by bylo klamstwem) tylko wykonenie foty tak, aby nie byla ona za bardzo eksponowana. co innego robienie zdjec jak komisant-handlarz, umieszczanie zdjec sprzed kilku lat ,a co innego ladne,zachecajace foty jak z prospektu w pieknych okolicznosciach przyrody np. Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
redneck1 napisał:
Jezeli wystawia sie upiekszajac,potem sa lamenty,ze "niezgodnosc opisu z realem" i jacy to ci handlarze nieuczciwi.


obawiam sie,ze zle nas zrozumiales. nie chodzi o upiekszanie,maskowanie czy podawanie nieprawdy tylko przedstawienie sprzedawanego przedmiotu w jak najlepszym swietle( w przenosni i doslownie). czasem,np jesli auto ma uszkodzenie, trzebe je obfotografowac ,ale nie trza z niego robic tragedii aby cala uwaga nie skupila sie na plusach ujemnych;) to po prostu psychologia i wplywanie na podswiadomosc. nie proponujemy ci np maskowania spekanej skory w progrmie graficznym( co jest banalnie proste ale by bylo klamstwem) tylko wykonenie foty tak, aby nie byla ona za bardzo eksponowana. co innego robienie zdjec jak komisant-handlarz, umieszczanie zdjec sprzed kilku lat ,a co innego ladne,zachecajace foty jak z prospektu w pieknych okolicznosciach przyrody np. Wink


Darku - PW Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JapanTD napisał:
Czy sprzedalem w ten sposob kiedys samochod Amerykanski ? TAK. Pontiaca Firebirda (na otwieranej lampie).

pozdrawiam.


firebird "na otwieranej lampie" (muszę zapamiętać to pojecie Wink ) - to lata 1982-2002 i przedział dwóch generacji.

jesteś naprawdę dobry. trzeba szukać jeleni nie znających swoich potrzeb. tylko oni jeszcze dziś utrzymują tzw. "handel" Very Happy

klient wyedukowany, swiadomy i przygotowany do zakupu - zerka i już wie że to gówno Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redneck1-zadzwonilem do ciebie ale jakas pani powiedziala ze pomylka:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupujac lumine dla robotnikow z meksyku z lawka ogrodowa w srodku tez byles tak "wyedukowany"? Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedi_v nie zdajesz sobie sprawy z jakimi ciemnymi silami zadzierasz. mozesz byc potem tropiony, scigany na wszystkich forach tej czesci wszechswiata. cokolwiek napiszesz zaatakuje cie wtedy twoj osobisty oponent-zupelnie jak mucha plujka-nie odstapi cie na krok. wiem co mowie Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEDI_V napisał:
Kupujac lumine dla robotnikow z meksyku z lawka ogrodowa w srodku tez byles tak "wyedukowany"? Laughing


o ja pier...le:D

Dzięki temu postowi poprawił mi się humor po porannym rozwaleniu auta:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JapanTD
*
*


Dołączył: Mar 04, 2014
Posty: 28

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harry OK, uscislam w takim razie.

http://static.cargurus.com/images/site/2010/10/20/06/23/1996_pontiac_firebird_formula-pic-6972321214757555214.jpeg

Co do wypowiedzi o edukacji. Zostawie to bez komentarza bo chyba to tego nie wymaga. Obecnie dostepne sa nawet specjalne farby z tzw opilkami metalu, celem "znieksztalcania" odczytow miernikow. Nawet "fachmen" zajmujacy sie glownie handlem - moze sie nie poznac.

W kazdym badz razie ciesze sie - ze jestes tak dobrze zorientowany, gdyz uzytkownicy forum beda mogli czerpac garsciami od ciebie wiedze. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JapanTD masz rację:)
a wracając do Harry'ego Very Happy


http://i.iplsc.com/najbardziej-denerwujace-postacie-z-seriali/0001ZMRJ9OQMXTB5-C317-F3.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Wto Kwi 29, 2014 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JapanTD napisał:


W kazdym badz razie ciesze sie - ze jestes tak dobrze zorientowany, gdyz uzytkownicy forum beda mogli czerpac garsciami od ciebie wiedze. Wink

Harrym sie nie przejmuj,chlopak czerpie wiedze z netu zapewne w przerwach w lekcjach w gimnazjum i jak mama nie wola na obiad Wink
Nie jest szkodliwy,czasem troche zlosliwy,ale nie warto sie przejmowac.
Zdarza sie,ze nawet dobrze cos podpowie Wink

Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Kwi 29, 2014 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Kwi 29, 2014 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Falcon jest ok(sorry Harry),wiedze posiada to trzeba przyznac,tylko czasami za bardzo gwiazdorzy,trzeba mu snickersa kupic Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Wto Kwi 29, 2014 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEDI_V napisał:
Kupujac lumine dla robotnikow z meksyku z lawka ogrodowa w srodku tez byles tak "wyedukowany"? Laughing


mocne Laughing trzyma poziom starych czasów Wink

chłopaki mają ubaw a my i tak swoje wiemy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Kwi 29, 2014 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przeciez Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group