www.asu.pl :: Zobacz temat - Chevy Venture niedziałające przyciski od centralnego
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chevy Venture niedziałające przyciski od centralnego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jacky1234dr
*
*


Dołączył: Feb 18, 2014
Posty: 9

PostWysłany: Sro Lut 19, 2014 23:15    Temat postu: Chevy Venture niedziałające przyciski od centralnego Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie mi ale mimo mojego wieku nie sądziłem że jest takie forum które skupia fanatyków amerykanów których już trochę miałem,no ale do rzeczy,obecnie mam na tapecie Venture więc podzielę się z wami moimi wypocinami by mogło być to pomocne w przyszłości.Często się zdarza że przestaje działać centralny zamek z guzika umieszczonego na drzwiach kierowcy lub pasażera,czasami ten guzik tylko otwiera lub tylko zamyka,a czasami nic nie robi,z doświadczenia wiem że wielu próbowało podmieniać sterowniki,guziki i diabli wiedzą co jeszcze i czasami diabeł tkwi w szczegółach,dobrze jest znać trochę angielski i pobiegać w necie po amerykańskich stronach bez problemu można ściągnąć schematy i co się okazuje? że Ventura i nie tylko Ventura miała problem z odwodnieniem klimatyzacji i wychodzi na to że to dość częsty przypadek,skropliny przedostawały się w profilach blaszanych podłogi w okolice siedzenia pasażera i tam sobie ta woda stała i nic złego nie robiła lecz nie do końca,po zdjęciu izolacji z wiązki okazało się że są skorodowane połączenia kabli jasno niebieskich i białych,po poprawieniu i ponownym połączeniu kabelków oraz zaizolowaniu wiązki (czas operacyjny około 40 minut) wszystko wraca do normy,oczywiście przydatny jest schemat wtedy lepiej się szuka...służę schematem centralnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zygi
*
*


Dołączył: Aug 26, 2012
Posty: 20
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 20:37    Temat postu: przycisk od crntralnego Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.

Miałem i mam nadal taki sam problem, ale nauczyłem się już z tym życ .
Kiedyś już o tym pisałem ale niestety, nikt nie podjął tego tematu.
Ostatnio jak zaczęło się już ocieplac w czasie jazdy mój centralny zaczynał sobie popstrykiwac w drzwiach. Początkowo były to po dwa - trzy
takie cykle,ale im bardziej się ocieplało /tak myśle, instalacja odmarzała, parkuję pod chmurką a było ok 17 na minusie/ kiedyś przy 15-tym
kliknięciu przestałem już liczyc.

Pozatem nic innego się nie działo tak jakby cała instalacja pozbyła się wilgoci i powróciła do normy.
Centralny już nie cyka co nie znaczy, że będę musiał do nie zajrzeć.

Oprócz tego mam jeszcze inny problem, przy włączonym silniku i po wyłączeniu i wrzuceniu P centralny nie odblokowuje drzwi, muszę to robic ręcznie.
Ale z tym też da się życ, gorzej jak muszę otworzyć tył.

-jacky,gdybyś mógł podpowiedzieć mi gdzie szukac tej wiązki, miałbym może z kim kiedyś wypic dobrego browarka.

Pozdrawiam, zygi.
-----------------------------
Chevrolet Transport 3,4 '01.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacky1234dr
*
*


Dołączył: Feb 18, 2014
Posty: 9

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak jak opisujesz czyli głupawka z którą daje się żyć lecz tak nie do końca,denerwujące jest jak zapniesz "D" centralny zamknie wszystko,a kiedy się zatrzymasz musisz uwalniać dosłownie każdego po kolei,no chyba że są to członkowie rodziny i już wiedzą jak trzeba sobie radzić małym przyciskiem mechanicznym przy klamce.Do rzeczy,niema problemu stary,w wolnej chwili podniosę dywany do góry i zrobię zdjęcia miejsc w które musisz zajrzeć,opiszę krok po kroku co zrobić,jak nie znajdę linka do instalacji to oczywiście zeskanuje to i zamieszczę tutaj,a kiedy będziesz się brał za to,to możemy być w kontakcie,ewentualnie numer telefonu na priv,i problem z bani,zresztą często bywałem na Grunwaldzie więc chyba do Ciebie to rzut beretem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zygi
*
*


Dołączył: Aug 26, 2012
Posty: 20
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Nie Lut 23, 2014 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Jacky, będę czekał na fotki bo się chyba za wcześnie ucieszyłem,że wszystko powróciło do normy, znowu centralny wali jak kałaszem.

Pozdrawiam Zygi. 504007572
________________________
Chevrolet Trans Sport 3,4 '01
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group