www.asu.pl :: Zobacz temat - Mechanizm podnoszenia szyb Voyager 2001-
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mechanizm podnoszenia szyb Voyager 2001-

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Czw Sty 09, 2014 18:08    Temat postu: Mechanizm podnoszenia szyb Voyager 2001- Odpowiedz z cytatem

Jak wymienić lewy przedni mechanizm podnoszenia szyby w Chrysler Voyager 2003r.

Należy zdemontować tapicerkę drzwi, pewnie odkręcić mechanizm zamontowany na 4 wkrętach, jak dobrze dojrzałem, ale co dalej, jak go wyjąć, jak odczepić od niego szybę ?

Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Czw Sty 09, 2014 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem na YT, oto filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=Mm3UvktddA4


Dziękuję wszystkim za zainteresowanie, a filmik może przyda się następnym strapionym kolegom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Sty 09, 2014 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On a powiedz czy wiesz moze do czego jest ta mala wtyczka wpieta w dol boczku dzwi?? jedna jest od przycisku C.Z., druga od panelu sterowania szyb, a ta ostatnia z odpinanych w filmie wtyczek (2 pinowa) ?
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Czw Sty 09, 2014 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia od czego ona może być. U mnie, mniej więcej w tym miejscu jest lampka wbudowana w tapicerkę drzwi. Mam jeszcze jedną wtyczkę, całkiem malutką, czarną, ale też nie wiem od czego ona jest.

No, to pomogłem, to pomogłem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pią Sty 10, 2014 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja mam w tapicerce sam odblask, ale na filmiku widac ze gosciu nie ma nawet odblasku nie mowiac o lampce, a wtyczke ma w "cos" wpieta Wink
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Sob Sty 11, 2014 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, może tę wtyczkę wpiął w tapicerkę Wink

Wracając do mojego tematu, to wczoraj zmieniałem mechanizm i po wymontowaniu starego z poszarpaną linką, okazało się, że "ślizgi" są zupełnie inne niż moje oryginalne.

Musiałem te "ślizgi" przełożyć z mojego starego mechanizmu i założyć je do nowego, ale tu już musiałem posilić się pomocą mojego kolegi, mechanika.

Mechanizm kupiłem dokładnie taki jak na filmiku z YT, moje auto jest z rocznika 2003, a mechanizm już jakby inny... Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group