www.asu.pl :: Zobacz temat - windstar
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

windstar

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2006 19:26    Temat postu: windstar Odpowiedz z cytatem

Co powiecie o tym aucie. plusy, minusy. Wasze opinie. Awaryjność w porównaniu z innymi Vanami tej klasy. Noszę się z zamiarem nabycia czegoś takiego rocznik 96-98, więc interesują mnie wszystkie opinie. Proszę ASU (Rafał) powiedz coś od siebie jako serwisant.
Pozdrawiam i wesołego Alleluja
_________________
Lincoln Town Car 2003
Ford Expedition 2003 Eddie Bauer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już kilka razy Rafał z ASU ponażekał na Windstary, padło nawet określenie "stan przedawaryjny" ale też i sporo osób jeżdzi tymi samochodami i sobie chwalą. Ja sam posiadam takowego z 95 roku no i nie nażekam. Powiem wiecej bardzo go lubie i ciesze się z niego. Ma przejechane prawie 190 tyś i bez awaryjnie mi służy od 2,5 roku. Po kupnie wymieniłem sobie uszczelki pod głowića (troche przez przypadek a troche na własne życzenie) pompe wodną, prawy wahacz, no i wiadomo płyny oleje klocki ... itp eksploatacyjne. W sumie jestem zadowolony. Poza tym auto nie jest ostro eksploatowane no i oduczyło mnie ostrej jazdy. Spala mi ~13,5 benzyny i ~ 15-16 gazu. Lubię wyjechać w plener i za feler niestety muszę uznać niemożność jazd po polnych drogach z racji gabarytu i niskiego zawieszenia (parę razy przyorałem progiem i teraz już się nie pakuje w takie miejsca). No ale to liniowiec a nie terenówka. Czy bym dzisaiaj kupił inny? Moze taki z 200 konnym silnikiem albo jakiegoś Vijagerka. Ale na pewno VANa W takim autku czujemy się bardziej dostojnie Cool
_________________
Wojtek
Ford WINDSTAR 3,8 LX /95 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nabubal
*
*


Dołączył: Nov 17, 2005
Posty: 17
Skąd: Brzeg Dolny k. Wrocławia

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2006 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam co prawda Windstara ale czegóż nie robi się dla ziomala z tego samego miasta Very HappyVery HappyVery Happy

http://groups.google.com/group/pl.misc.samochody/browse_thread/thread/713bbf87d6a7b29e/0295eede1c46ddc2?lnk=st&q=windstar+opinie&rnum=2#0295eede1c46ddc2

http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=218

http://www.windstar.com.pl/ tu jest też forum

Może trochę pomoże w wyrobieniu opinii o tym autku
_________________
Chrysler Voyager 2.5 TD '95 - kanciak
Chevrolet Trans Sport 3.4 '97
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 7:53    Temat postu: windstary Odpowiedz z cytatem

Akurat "stan przedawaryjny" to jeden z wlascicieli napisal Very Happy . Nie mowie ze te auta sa calkowicie nieudane.... Sa bardziej delikatne ale jesli sie dba to bedzie sluzyc wiele lat...

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group