www.asu.pl :: Zobacz temat - Dobrze znany taurus:)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobrze znany taurus:)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 19:02    Temat postu: Dobrze znany taurus:) Odpowiedz z cytatem

http://otomoto.pl/ford-taurus-ses-3-0-vulcan-skora-t-c-C31690803.html

Gdy go oglądałem w 2009 był za 8k po wypadku ze swiecacym sie czujnikiem poduchy ,problemem ze skrzynią i stukającym silnikiem:)

Potem autko miało krakse chyba koło 2011 bo było do sprzedania za jakieś drobne a było mocno walnięte:)

Potem ktoś wrzucił LPG i teraz jest Smile
Miał tylu właścicieli co prostytutka klientów na eroticon'ie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pią Gru 27, 2013 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A taki fajny byl,amerykanski Laughing .Prosto z zaglebia motoryzacyjnych cwaniakow.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Adriano
*
*


Dołączył: Feb 27, 2008
Posty: 247
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pią Gru 27, 2013 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEDI_V napisał:
A taki fajny byl,amerykanski Laughing .Prosto z zaglebia motoryzacyjnych cwaniakow.


Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
chodko1
*
*


Dołączył: Jun 24, 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sob Gru 28, 2013 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
kolego Aleksander widzę, że robisz sobie reklame swojego równie dobrze znanego Taurusa (którego chyba masz problem sprzedać) Smile. Jestem właścicielem TEGO z "zaglebia cwaniaków" (prawda, opini dobrej nie mamy). Auto nie miało mocnego strzała (dla zainteresowanych fotki na pw), skrzynia biegów przeszła gruntowny remont (po rozgrzaniu gubiła biegi), stukajacy silnik (hehe, nie wiem może krzywki wałka rozrządu, a ja dospawałem nowe... bo taniej Very Happy). Historia tego autka jest troszke inna jak kolego opisałeś. Zainteresowanych tematem zapraszam do rozmowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Gru 28, 2013 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tak to pozdrawiam:) Widzę że dalej jest problem z taśmąSmile Nie podałeś informacji że ten wózek hałasuje jak czajnik czyli kabel też zrobiłeś. Wózek był bity i to nieźle ale nie wiem czy to było za czasów Pana od którego miałem nadzieję nabyć auto (wtedy już coś nie tak było ze skrzynką bo zamulała). Jeśli władowałeś w niego sporo pracy to gratuluję, Ja żadnego taurusa nie sprzedaję jakby co:) a swojego nie oddam za żadną kasę:)

P.S.
Czytaj uważnie ja nie piszę nic o zagłębiu cwaniactwa czy jak to tam się kolega rozpisałWink
Co się tyczy jeszcze jednego fajnego faktu to to że przez jakiś czas ten Taurus jak i mój miały serwis w tym samym miejscu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
chodko1
*
*


Dołączył: Jun 24, 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sob Gru 28, 2013 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, taśma wymaga wymiany co nie ukrywałem. O zagłębiu cwaniactwa pisałem ogólnie bo temat jest znany w całym kraju Very Happy włożyłem sporo pracy ale nadszedł czas na V8 Very Happy
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group