www.asu.pl :: Zobacz temat - Dobry warsztat... po wielu latach znalazłem...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry warsztat... po wielu latach znalazłem...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> śląskie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Lip 15, 2013 17:28    Temat postu: Dobry warsztat... po wielu latach znalazłem... Odpowiedz z cytatem

Jak starzy użytkownicy forum może jeszcze pamiętają, w zamierzchłych czasach miałem Neona Smile
Od tej pory trochę tego było aż w końcu wylądowałem na japońcu.
Ponieważ ASO nie bardzo mi się widziało cenowo, na pewnym dużym forum zapytałem o sensowny zakład w okolicy Sosnowca/Katowic.
Podano mi trzy namiary i... jeden z nich okazał się strzałem w 10.

Dlaczego Wam o tym piszę? Pamiętam wiele wypowiedzi Smile o różnych przygodach i poszukiwaniach. Jako w pamięci utkwił mi esdarek i jego opowieści... aczkolwiek nie pamiętam już czemu.

Podzielę się z Wami:
Dariusz Misiek
Katowice
Sienna 14
601450047

Dobre ceny (w moim przypadku bdb, no ale oczywiście zawsze może być taniej), słowność i TERMINOWOŚĆ.
Pewnie z tego wynika minus: czas dostępu.
To co stoi przed garażem jest zwykle dość ciekawe... zestaw f125p "rajdowe", dzisiaj Mustang ładny był a sam Pan Dariusz jeździ -o ile mnie oczy nie myliły - Chryslerem Voyagerem. Aczkolwiek tu mogę się mylić.

Podsumowując: po bodajże 13 latach od ostatniego sensownego serwisu poza ASO, znalazłem człowieka, którego mogę polecić. I tak czynię Smile
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wujek
*
*


Dołączył: Feb 09, 2012
Posty: 151
Skąd: Bytom

PostWysłany: Sob Gru 28, 2013 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybiorę się LS'em chociaż to bardziej Jagular niż hamerykaniec Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> śląskie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group