www.asu.pl :: Zobacz temat - Voyager - tylne ogrzewanie/klimatyzacja
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Voyager - tylne ogrzewanie/klimatyzacja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
HT
*
*


Dołączył: Mar 25, 2007
Posty: 656

PostWysłany: Sob Paź 05, 2013 22:42    Temat postu: Voyager - tylne ogrzewanie/klimatyzacja Odpowiedz z cytatem

W moim aucie jest tylne ogrzewanie/klimatyzacja . Ostatnio wymieniałem nagrzewnicę przednią oraz tylną i po uruchomieniu zauważyłem, że w przypadku tylnego ogrzewania :
Jak nastawię na "czerwone - grzanie " to ciepłe powietrze leci tylko na nogi. Jak nastawię na "Niebieskie ) to powietrze leci kanałami w suficie ale niestety nie jest ciepłe. Przyznam, że nie pamiętam jak było wcześniej ponieważ nigdy nie jechałem tym autem z tyłu Smile ale teraz jestem trochę zdezorientowany.

Czy w waszych autach jest tak jak opisałem i mam to traktować jako właściwe czy gdzieś szukać usterki ?
_________________
CHRYSLER PACIFICA 2018
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
ciech
*
*


Dołączył: Apr 17, 2005
Posty: 331
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Sob Paź 05, 2013 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego tak jest dołem ciepłe , a górą chłodne ( po włączeniu klimatyzacji zimne ). Także wszystko jak najbardziej ok.
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 01r lpg , wersja europejska , startech
Chrysler Grand Voyager 3.3 LE 96r lpg , wersja eu , webasto - sprzedany 7.07.11r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HT
*
*


Dołączył: Mar 25, 2007
Posty: 656

PostWysłany: Nie Paź 06, 2013 6:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok. w takim razie dzięki.
Przyznam, że na początku trochę się pogubiłem.
_________________
CHRYSLER PACIFICA 2018
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group