www.asu.pl :: Zobacz temat - STratus 2004 zderzak(tył) belka styropian pod zderzak i inne
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

STratus 2004 zderzak(tył) belka styropian pod zderzak i inne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2013 17:06    Temat postu: STratus 2004 zderzak(tył) belka styropian pod zderzak i inne Odpowiedz z cytatem

Witam
Potrzebuję tylny zderzak + styropian(ten cojest za nim)
belka tylna
zbiornik paliwa z pływakiem
lampa przeciwmgielna na tył

Jak coś macie lub wiecie gdzie mają do rozbiórki stratusa to proszę o info na allegro są zderzaki tylne ale kiepskie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olo może i ludzie z tego forum wiedzą ze jakis ich znajomy ma do sprzedania cos co ty potrzebujesz ale pomysl kto bedzie ryzykowac swoją reputacje podając ciebie jako klienta ,bo ty najpierw ponarzekasz a potem i tak nie kupisz a tu napiszesz ze kolor nie taki jak powinien byc za mało mocowan zbyt duża gradacja steropianu ,brak nr vin na zderzaku lampa ma kolor nie amerykański a tak na marginesie to ty wcale nie potrzebujesz zderzaka tylko tak sobie piszesz co by miec wie ej postów na swoim koncie Very Happy
_________________
dodge caravn 3,0  lpg  96 rok pojechał do samochodowego nieba
chrysler voyager 2,4 gaz 2002
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2013 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś ludzie się ze mną kontaktują z forum asu i żeby było śmieszniej roadrunners i jest ok:) A skoro wiesz że będę narzekał to też powinieneś wiedzieć żę będę narzekał na Twojego posta np że jest bez sensu bo nic nie wnosi do tematu Smile
Co więcej jeśli ktoś dałby mi kontakt na kogoś kto sprzedaje coś co nie nadaje się do zamocowania w aucie to najwyżej jest kontakt ze sprzedającym i to od niego domagać się chyba należy zwrotu kasy. Nie mam pretensji do koleżanki że podała mi namiar na serwis który swoją zajebistą naprawą zniszczył mi auto i prawnik teraz wysyłać będzie pismo do serwisu a potem ewentualnie pomoże odzyskać kasę w sądzie od tych partaczy a nie od koleżanki.
A jak ty masz gdzieś co montujesz w aucie to współczuję pasażerom i innym użytkownikom dróg po których się poruszasz. Ja jednak jak wydaję kasę to staram się za to kupić rzecz w jak najlepszym stanie:)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2013 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha Razz
moj post nie jest bez sensu ,napisałes ze nie wnosi nic do sprawy
kolego najpierw poczytaj swoje wypowiedzi w wiekszesci sa to negacje
wiem bo przejrzałem ich sporo
piszesz dalej sady prawnicy hmmm prawdziwy facet takie sprawy załatwia sam i daje sobie z tym rade , a jak ktos jest dupa wołowa to idzie sadzic Very Happy
_________________
dodge caravn 3,0  lpg  96 rok pojechał do samochodowego nieba
chrysler voyager 2,4 gaz 2002
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2013 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak w przypadku poprzedniego postu tak i tym razem mam zupełnie gdzieś Twoje zdanie.
Jeśli ktoś podejmuje się naprawy auta i bierze za to pieniądze i to nie małe to powinien wykonać swoją pracę. Jeśli jej nie może wykonać w terminie 4 krotnie dłuższym niż uzgodniony uszkadzając przy tym inne rzeczy a 4 krotne oddawanie auta na poprawki nic nie przynoszą efektu to pozostaje tylko droga sądowa. Ja byłem bardzo ugodowy przez pięć miesięcy i z tym koniec. A wracając do tematu mam gdzieś Twoje wynurzenia:)
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2013 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olo wielu ludzi z tego forum podziela moje zdanie na twoj temat
jestes pierdoła i maruda i tyle Very Happy
_________________
dodge caravn 3,0  lpg  96 rok pojechał do samochodowego nieba
chrysler voyager 2,4 gaz 2002
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2013 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest demokracja więc każdy może sądzić o kimś co chce:) Ja myślę nieco gorzej ale tylko o czterech może pięciu osobach na forum:) a opinie innych w tym także Twoją mam w pewnym miejscu:)
Pozdro Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group