www.asu.pl :: Zobacz temat - Wentylatory pracują cały czas - Chrysler LHS Mk1
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wentylatory pracują cały czas - Chrysler LHS Mk1

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
squid
*
*


Dołączył: May 30, 2013
Posty: 40

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2013 17:18    Temat postu: Wentylatory pracują cały czas - Chrysler LHS Mk1 Odpowiedz z cytatem

Witam,

mam problem z wentylatorami - pracują cały czas. Wentylator od strony pasazera na duzych obrotach a wentylator od kierowcy na mniejszych. Podmieniłem przekaźniki jest tak samo. Od momentu odpalenia do zgaszenia cały czas je słychać, czasem tylko załączają się z opóźnieniem 2-3 sekundy. Odpięcie czujnika temperatury przy termostacie daje czasem tylko zwiększenie obrotów drugiego wentylatora. Moze jakis pomysl ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2013 2:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a świeci się check?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2013 4:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a zrób taki experymet, ustaw pokrętło nawiewu w taka pozycje ażeby nie leciało powietrze na przednią szybę, i sprawdź czy też kręcą sie oba wiatraki
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
squid
*
*


Dołączył: May 30, 2013
Posty: 40

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sczytałem kody błyskowe wychodzi 12, 32, 17.

12 - akumulator był odpięty to to wiem Smile
32 - egr - tez normalka
17 - nigdy nie było - po przeszukaniu googla wyszło że 17 - Engine is cold too long

Czyli prawdopodobnie otwarty termostat cały czas - jest to możliwe bo ostatnio nie robiło mi się ciśnienie w układzie chłodzenia, a powinno.
Ale czy jest możliwe że z powodu termostatu otwartego auto permanentnie załącza wentylatory ?




___________________________________________________




Termostat zmieniony komp zresetowany, dalej wywala ta 17 po rozgrzaniu :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>Czyli prawdopodobnie otwarty termostat ca³y czas - jest to mo¿liwe bo >ostatnio nie robi³o mi siê ci¶nienie w uk³adzie ch³odzenia, a powinno.
>Ale czy jest mo¿liwe ¿e z powodu termostatu otwartego auto permanentnie >za³±cza wentylatory ?

albo termostat, albo czujnik temperatury. moze ecu ma jakis tryb serwisowy przy bledzie 17 polegajacy wlasnie na wlaczeniu wiatrakow zeby nie przegrzac silnika
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group