www.asu.pl :: Zobacz temat - nie mam filtra kabinowego
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nie mam filtra kabinowego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 14:41    Temat postu: nie mam filtra kabinowego Odpowiedz z cytatem

no właśnie, szukałem i pół samochodu rozkręciłem i nie znalazłem, filtra pyłkowego kabiny. Mam klimę nawet na trzecie siedzenia a filtra ni ma. W necie znalazłem info, że może nie być, ale nie chce mi się trochę wirzyć w to, no bo jak, taka limuzyna i ni ma..... a może jest gdzieś z tyłu samochodu w co wątpię...
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w większości w tych modelach 95-2000 nie było owego filtra, i kupić go się nie kupi Evil or Very Mad , a żeby zobaczyć czy go masz to musisz zrobić następujące czynności Smile
odkręcić ramiona wycieraczek i je zdjąć
zdjąć podszybie i w takich otworach jajowatych powinien być owy filtr.
w moim akurat nie ma ale w aucie kolegi jest taki czarny węglowy
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pod wycieraczkami??? gdzieś wyczytałem, że jak jest to nad nogami pasażera, ale tam wywaliłem całą dmuchawę i jest tylko klapka zamykana elektrycznym silniczkiem od zamykania obiegu.
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie w tych rocznikach jest nad nogami pasażera
w 95-2000 jest tam lub powinien być gdzie opisałem na 1000%
oooooooooooo proszę
http://www.forum.v10.pl/filtr,powietrza,kabinowy,chrysler,voyager,2,4,2000,rok,t17412.html

i z naszego forum

http://asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6195&view=previous
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r


Ostatnio zmieniony przez waldek44 dnia Sob Wrz 07, 2013 4:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam ponownie. Z racji tego, że wczoraj mialem trochę czasu pomiędzy otwieraniem piweczek, postanowilem zajżeć i sprawdzić organoleptycznie, czy mam ten filtr. Jest trochę krecenia i zdejmowania. ale dalem radę. jak się okazało filtr pyłkowy mam. ale on był chyba jeszcze oryginalny. wyjąłem, był tak zasyfiony, że żeberek nie było widać. Z racji tego, że nie miałem nowego, postanowiłem ten oczyścić i odgrzybić. Po czyszczeniu wygląda jak nowy. A jak go czyściłem? Najpierw szczoteczka do zębów, żeby wywalić oway i inne grube śmieci. potem tochę odkurzaczem, takim przemysłowym, potem kilka kąpieli w misce z gorącą wodą, płynem do mycia naczyń i proszkiem, żeby wszystko odkazić, nastepnie kąpiel w gotującej się wodzie, a na koniec do................... pralki, żeby odwirować, bo nie chciało mi sie suszyć. W rezultacie filtr zobił się prawie biały i nie cuchnie. po złożeniu wszystkiego, odpalam dmuchawę i............ miły, piękny zapach a nie jak do tej pory wilgoć i grzyb a na pierwszym stopniu dmuchawy, tłoczy powietrze w takiej ilości, jak do tej pory na trzecim stopniu. Napawdę polecam. wiem, że to tylko pół śroek i rozpoczynam poszukiwania filtra węglowego ale na jakiś czas może być.
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AbE
*
*


Dołączył: Oct 08, 2007
Posty: 119
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie zakładać nowego tematu.
Pytanie:
W T&C 2001 r (nowy model) Nad nogami pasażera jest filtr kabinowy-powinien być pod taką przesuwaną klapką plastikową-tak przynajmniej zakładam bo u mnie ten otwór jest zalepiony jakąś srebrną folią aluminiową. Czy to poprzedni właściciel przekombinował czy tak ma bć ta folia a nie plastikowa klapka? Pytam chociaż na 99% wiem jaka będzie odpowiedź....
_________________
Chrysler Town&Country 3.8 2001 LPG(LukyPoweredGas)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie jest klapka Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
piotr_lis
*
*


Dołączył: Sep 02, 2013
Posty: 16

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2013 22:49    Temat postu: Hej Odpowiedz z cytatem

Ja nie mialem klapki tylko zaślepkę. Ale od czego piłka - wyciąłem zaślepkę wsadziłem filtr i zalepiłem taśmą Scotch.... działa (-:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dudette
*
*


Dołączył: Jul 05, 2010
Posty: 170
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2013 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w pontonie 92r. jest takowy filter kabinowy Question
_________________

Pontiac trans sport 3,8 92r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2013 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...przez cały okres produkcji producent nie przewidział takiego wynalazku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
M_a_r_i_a_n
*
*


Dołączył: Sep 12, 2006
Posty: 21

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 22:09    Temat postu: Re: Hej Odpowiedz z cytatem

piotr_lis napisał:
Ja nie mialem klapki tylko zaślepkę. Ale od czego piłka - wyciąłem zaślepkę wsadziłem filtr i zalepiłem taśmą Scotch.... działa (-:


Witam.
Jak wytnę tą zaślepkę i kupię oryginalną zdejmowaną zaślepkę to będzie działać?

http://allegro.pl/pokrywka-filtra-kabinowego-dodge-caravan-2001-2007-i3528411610.html

Pozdrawiam.

Dodge Grand Caravan SXT 3.8 2005r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group