www.asu.pl :: Zobacz temat - Focus zx4 2006
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Focus zx4 2006

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2013 9:09    Temat postu: Focus zx4 2006 Odpowiedz z cytatem

http://otomoto.pl/ford-focus-C30441955.html
Oglądałem go w sobotę bo szukam czegoś takiego
Autko ma oryginalny lakier ( na jednym błotniku było chyba 200um ale chyba to jakaś pojedyncza wgniotka. Silnik trochę się telepie(ale nie bardziej niż w innych focusach np w moim jest tak samo choć wymieniłem wtryskiwacze i listwę i się trochę uspokoiłoSmile )

Dobra a teraz o mankamentach autka:
Rozwalony mały wyświetlacz na desce nie widać przebiegu(chyba był dłubany bo one miały takie zabezpieczenie, że jak coś się przy nich dłubało to wywalały)
Druga rzecz to całkowicie zajechane przednie zawieszenie z drążkami i całe tylne. O ile przód jest tani w robocie to zestaw wahaczy na tył Plus robocizna wyszły mnie ostatnio 2900. Kolejny minus to skrzynia. Auto szarpie przy zmianie biegów i nie jest to wina oleju bo jest po wymianie. Szarpie ze zmiany z 1,2 . O/D się wykrzacza. Jak wyłączy się silnik i włączy ponownie czasem udaje się go włączyć ale znika. Kolejna rzecz to pęknięta przednia szyba(niby klejona była ale głowy nie dam czy była robiona i czy to się nie będzie rozchodzić dalej). Lampy są w wersji na USA( z przodu symetryczne) zmieniony tył na EU ale przód jest na żarówkach 9007. Carfax nie był sprawdzany więc nie znam historii auta w USA. Lakier jest wyblaknięty bardziej niż na moim więc pewnie śmigał w ciepłym klimacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group