www.asu.pl :: Zobacz temat - Instalacja gazowa jeep 4.7
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Instalacja gazowa jeep 4.7

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Adriano
*
*


Dołączył: Feb 27, 2008
Posty: 247
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pią Sie 02, 2013 21:47    Temat postu: Instalacja gazowa jeep 4.7 Odpowiedz z cytatem

Witam

Poszukuje dobrego gazownika w okolicach konina, do regulacji gazu z moim jeep-ie . Komputer jest solaris. Auto spalało mi jakieś 17 litrów, ale jak był zimny to przy podgazówce przerywał na gazie. na benzynie jest ok, więc dałem do lokalnego gazownika , jak mi wyregulował to pali teraz 36 a przerywanie jak było tak nadal jest. Mógłbym oczywiście jechać do niego jeszcze raz i tak nie wiadomo ile razy , ale nie mam za bardzo czasu na jazdy po gazownikach którzy metodą prób i błędów będą regulować mi auto. Może ktoś z was może mi kogoś polecić kto by mi to zrobił raz i pożądnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
zwierzak_kn
*
*


Dołączył: Dec 06, 2012
Posty: 98
Skąd: Konin Wielkopolska

PostWysłany: Nie Sie 04, 2013 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ello, jak chcesz to podjedź do broker serwis w koninie na spółdzielców jak dla mnie są najlepsi w gazowaniu dużych silników no i mają wiedzę, ja swojego tam serwisuje i mam święty spokój dzisiaj wróciłem z Woodstocku i wyszło mi 10.7 l w trasie więc jadę im piwo postawić za wyregulowanie gazu Smile poza tym jako jedyni podjeli się zagazowania AMG 55 i lexusa ls350 i auta śmigają Smile u mnie w rodzinie wszyscy co mają więcej niż 4 cylindry robią u nich.

pozdrowionka
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 AWD LE 93r

statek z jasną skórzaną kajutąSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczawik1981
*
*


Dołączył: Aug 07, 2013
Posty: 2

PostWysłany: Wto Sie 20, 2013 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.xj-jeep.pl tu kolego dowiedz się bo mają bardzo duże doswiadczenie w gazowaniu jeepów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KAMIL-KALISZ
*
*


Dołączył: Sep 25, 2009
Posty: 121
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2013 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tomik.info.pl/ POLECAM FACHOWCY
_________________
Chrysler Voyager 2002r 2.4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group