www.asu.pl :: Zobacz temat - anti lock lincoln town car 1994 signature
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

anti lock lincoln town car 1994 signature

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Amon
*
*


Dołączył: Apr 23, 2011
Posty: 329

PostWysłany: Sob Sie 31, 2013 14:29    Temat postu: anti lock lincoln town car 1994 signature Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem którego nikt nie potrafi rozwiązać. A mianowicie Lincoln town car rok 1994 signatur. wyglada to tak mam kola max w prawo jest ok pół obrotu w lewo zapalą się anti lock. czujki abs ok , pod kierownicą ok, w pompie wspomagania ok. podpiecie pod kompa nie pokazało nic po przekreczeniu kluczyka jak koła sa w lewo skrecone mruga 6razy po czym sie zapala nie pokazuje zadnego kodu błedu.
ma ktos jakis pomysl?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Sie 31, 2013 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to się dzieje gdy skręcasz stoisz czy jedziesz? U mnie tak było jak mi wymienili sworznie i w trakcie roboty nie iem jak ale zgięli piastę:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amon
*
*


Dołączył: Apr 23, 2011
Posty: 329

PostWysłany: Sob Sie 31, 2013 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpalam i zeby nie swieciło musze odpalac jak mam kierownice na maxa w prawo lekko ruszam po tym w lewo i mruga6razy po czym swieci nie działa abs kontrola tr i wspomaganie pompuje max cisnienie wiecej nie zauwazyłem bo nie wiem co tam jeszcze wspomagajacego poduszki tył pompują sie normalnie.czasami uda sie ze na prostych kołach działa ale jak mowie lekko w lewo i lipa czasami tez jek zacznie mrugac i pokrece max w prawo przestaje ale poł obrotu w lewo i znów anti lock
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group