www.asu.pl :: Zobacz temat - centralka zamka
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

centralka zamka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
diana1
*
*


Dołączył: May 28, 2005
Posty: 36

PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 19:02    Temat postu: centralka zamka Odpowiedz z cytatem

Posiadam Pontiaca TS 3.8 92r. i nie wiem gdzie znajduje się sterownik centralnego zamka. Prosze o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
diana1
*
*


Dołączył: May 28, 2005
Posty: 36

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

20 osób ogłądało moje zapytanie i nikt nie był w stanie odpoweidzieć na moje pytanie. Ja sam doszedlem do tego i dam sam sobie odpowiedz Very Happy . Sterownik centralnego zamka znajduje sie w przełączniku od kierowcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 21:47    Temat postu: Heh Odpowiedz z cytatem

No prosze.... Takie pytania lubie najbardziej Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Garet
*
*


Dołączył: Feb 16, 2006
Posty: 267
Skąd: Znienacka

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 6:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

diana1 napisał:
20 osób ogłądało moje zapytanie i nikt nie był w stanie odpoweidzieć na moje pytanie. Ja sam doszedlem do tego i dam sam sobie odpowiedz Very Happy . Sterownik centralnego zamka znajduje sie w przełączniku od kierowcy.


A jeżeli u mnie jest tak:
Otwierając drzwi kierowcy od zewnątrz kluczykiem to towieram tylko TE drzwi. Natomiast jak otwieram drzwi przednie pasażera to otwieram wszystkie drzwi. Otwierając lub zamykając te same drzwi od środka wszystko jest jak należy czyli wprzyciskiem na każdych drzwiach otworzę lub zamknę wszystkie drzwi.Zatem gdzie u mnie jest sterownik?
Arrow
_________________
Tees 3,1 V6 BIAŁY
Ludzie! Kochajcie stare baby!!!
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 8:11    Temat postu: napewno ma Odpowiedz z cytatem

Napewno ma. Takie otwieranie drzwi jest czesto spotykane w amerykancach. Chryslery, Fordy maja tak ze pierwsze nacisnienie otwierania z pilota otwiera tylko drzwi kierowcy, natomiast 2 otwiera cala reszte. Tak samo kluczykiem, otwiera tylko drzwi kierowcy a reszta zostaje zamknieta.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group