www.asu.pl :: Zobacz temat - immobilizer voyager
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

immobilizer voyager

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sandokan71
*
*


Dołączył: May 25, 2013
Posty: 10

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 17:49    Temat postu: immobilizer voyager Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Dziś wymieniłem katalizator w voyku 99 benzyna po ponownym podłączeniu akumulatora silnik odpalił na kilka sekund i się wyłączył dalsze próby odpalenia już nie dały pozytywnego rezultatu rozrusznik nie kręcił ,nie pojawiło się podświetlanie kilometrów,na domiar złego wyświetlił się napis alarm set.
Czy ktoś spotkał sie z taka przypadłością i zna rozwiązanie problemu bardzo proszę o info pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sandokan71
*
*


Dołączył: May 25, 2013
Posty: 10

PostWysłany: Sob Cze 15, 2013 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I STAŁ SIĘ CUD
elektryk spędził 2 godziny z kompem w samochodzie nic nie znalazł i skasował 150 zł.
Siadłem za kierownicą przekręciłem kluczyk wkur....... jebł..... w panel zegarów i kontrolek I STAŁ SIĘ CU
Wnioski- zimny lut na panelu zegarów pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group