www.asu.pl :: Zobacz temat - Voyager 2006 - tarcze + klocki
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Voyager 2006 - tarcze + klocki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
HT
*
*


Dołączył: Mar 25, 2007
Posty: 656

PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 22:52    Temat postu: Voyager 2006 - tarcze + klocki Odpowiedz z cytatem

Jakiej firmy polecacie tarcze + klocki ?
Chodzi o sprawdzone które zdadzą egzamin.

Klocki które mam zamontowane obecnie prawie się palą pod gwałtownych kilku hamowaniach. Mam założone tarcze nawiercane ale nie wiem jakiej firmy.

Będę wdzięczny za sugestie.
_________________
CHRYSLER PACIFICA 2018
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przetestowałem już kilka kompletów tarcz i klocków Były Brembo, CBK. Na początku o,key Niestety po dłuższej eksploatacji odkształcały się.Przetaczanie pomogło, lecz tylko na chwilę. Sam kiedyś poruszałem ten wątek na forum. Od dwóch lat jeżdżę na tarczach MIKODA (polskie ,producent w Częstochowie cena przystępna) tarcze nacinane i wiercone .Spisują się znakomicie Polecam.http://www.mikoda.pl/sklep/6037,DODGE-CARAVAN-III--RG---3-8--160kW-218KM-
Klocki mam hiszpańskie Firmy nie pamiętam
_________________
Toyota Sienna 3.5L  2008r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dawid27
*
*


Dołączył: Aug 12, 2012
Posty: 197

PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego ja polecam firme delphi bardzo dobre czesci lepiej doplacic kilka zloty wiecej i miec pewnosc czesci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group