www.asu.pl :: Zobacz temat - Cieknąca skrzynka A604 - czy to zamach? ;-)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cieknąca skrzynka A604 - czy to zamach? ;-)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2006 19:20    Temat postu: Cieknąca skrzynka A604 - czy to zamach? ;-) Odpowiedz z cytatem

Witam, mam chryslera sebringa 95 rok skrzynia A604, mam wyciek z tej skrzyni, chyba gdzies w okolicach polaczenia silnika ze skrzynia, jeden z mechanikow odpisal mi ze to moze byc kolo zamachowe, ale czy jesli auto stoi to tez bedzie wyciekal olej jesli to kolo
zamachowe? stalo 2tyg i tez cieklo...nie dawno mialem wymieniany filtr z olejem w skrzyni ale bez uszczelki pod miske, tylko na silikon, musze sie chyba jeszcze przyjrzec czy to nie z miski leci, choc przed wymiana tez cieklo...eh...pozdrawiam...
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli olej jest to z skrzyni to masz 2 miejsca albo miska ktorej na silikon sie nie sklada bo sa do tego orginalne uszczelki w komplecie z filtrem za grosze albo uszczelniacz na skrzyni jezeli cieknie na konwerterze z skrzyni to proponowalbym bym to szybko usunac bo mozemy niebawem sie spotkac w poscie z zapytaniem gdzie zrobic tanio skrzynie Smile Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 11:09    Temat postu: skrzynia Odpowiedz z cytatem

jarecek napisal chyba wszystko Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group