www.asu.pl :: Zobacz temat - Jaki producent końcówek drążków kierowniczych?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki producent końcówek drążków kierowniczych?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 18:20    Temat postu: Jaki producent końcówek drążków kierowniczych? Odpowiedz z cytatem

Mam nie mały dylemat, mianowicie mam do wymiany końcówki drążków kierowniczych, przeszukałem allegro oraz sklepy z częściami i nie wiem którego producenta wybrać końcówki. Zależy mi na tym aby były lepszej, sprawdzonej jakości i bardziej wytrzymałe na nasze drogi. Znalazłem takich producentów STD, CHASSIS, FALCON, BAW, Wojciecha Szczublewskiego i inne bez nazwy producenta. Ceny od 47 do 119 pln. Możecie mi doradzić jakie wybrać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy z tych producentow to tajwan i zwyczajne badziewie. Falcon i Chasis to najgorsze zło. nie zrobisz kilku tysięcy.

jeśli nie musisz mieć na już to lepiej zamowic z rockauto raybestosa albo acdelco po ok 12 usd za sztuke i masz spokoj. premium to DEEZA za 27 usd sztuka.

zobacz jakie to ceny za solidne części. tajwan kosztuje grosze a narzuty sa maksymalne. stad w Polsce takie ceny.

acdelco strong w usa kosztuje 45 usd. czyli koszt jednego Falcona Wink

jednym słowem, żadne które zaproponowales. to wydawanie pieniędzy i dawanie zarobić warsztatowi który będzie je tylko wymienial.

---------------------------------------------------------------

możesz zrobić tak - kup dwa komplety najtańszych i wymieniaj sam. bo jeden komplet Falcona za ok 240 zł (2 sztuki) nie oznacza ze sa lepsze. smutna prawda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie sprawdziłem Rockauto i zamówiłbym reybestosa ale jak tam zapłacić jak nie mam konta walutowego, a z drugiej strony jaki jest mniej więcej czas oczekiwania na przesyłkę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak raybestos to tylko wyzsza gradacja. ja wymienialem koncowki i sworznie (chinskie) co kwartal az kupilem moog'i i mam juz kilka lat.
w polsce tez da sie je kupic(raybestos i moog) bez zadnego problemu i w dobrych cenach. jako sfrustrowany biedak wiem co mowie Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja do visiona zalozylem Atlasa cale zawieszenie i o jakosci zlego slowa powiedziec nie moge! pierwsza poleciala koncowka chyba lewa po ok. 60kkm, pozniej lewa po ok. 70 czy 80kkm. wahacze po tym przebiegu nie wykazywaly zuzycia
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:

w polsce tez da sie je kupic(raybestos i moog) bez zadnego problemu i w dobrych cenach. :


daj namiar na tego mooga do chryslera, bo pewno każdy by kupił zamiast reszty z listy.

------------------------------------------

a pro po atlasa, to miałem kiedyś komplet piast. jedna miała uszkodzony kosz łożysk już w pudełku. wiec jak trafisz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.rockauto.com/catalog/moreinfo.php?pk=202227&cc=1376287

podaje nr tel. 698-741-741 dzwonic,pytac,zamawiac:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky


Ostatnio zmieniony przez esdarek dnia Pon Maj 13, 2013 20:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnego chińsko tajwańskiego gówna nie bierz. Nie często zgadzam się z Harrym ale ma racje.

Ja mam moog'a w swoich autach i raybestos i po jeździe po tym co nazywamy w Polsce drogami mam średnio na dwa lata spokój.
Acdelco na tej firmie ostatnio się przejechałem i raczej już jej nie wybiorę.

jak nie masz konta paypal to pogadaj z ludźmi może ktoś będzie zamawiał paczkę i Ci pomoże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
http://www.rockauto.com/catalog/moreinfo.php?pk=202227&cc=1376287

podaje nr tel. 698-741-741 dzwonic,pytac,zamawiac:)


jeśli rafal ma mooga do jego rocznika no to chłopak jest w domu i temat zamknięty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam stanow magazynowych rafala,ale napewno da sie zamowic,sprowadzic. ja tez jak zamawiam klocki czy sworznie i inne galki ktorych nie chce wymieniac za pol roku musze poczekac, ale warto. wole zaplacic 2x wiecej ale miec spoko na lata niz pozrnie oszczedzic i wydawac co pol roku. jeszcze jak ktos daje do mechaniora to robota dochodzi.
"oszczedzaja bogaci-i nam sie oplaci" (mowie tu oczywiscie o sobie Wink )
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuje sie pod esdarkiem - raybestos prof.grade albo moog - w zasadzie polecalbym tylko moog ,gdy chcesz na dlugo pozbyc sie problemow. Z tym ze od razu powiem ze czesci mooga sa robione w roznych krajach,a nie tylko w usa.Ale firma jest amerykanska.Materialy ,technologia i rezim produkcyjny jest najwyzszej jakosci i pod kontrola ,bo sa to czesci specyficzne robione specjalnie na rynek usa dla wymagajacych klientow. A wiec nie przejmuj sie tym,ze moze byc napis np. Made in Mexico - roznica polega tylko na tym ,ze guziki od amerykanskich maszyn produkcyjnych przyciska mexykanin.( za tylko 5 albo 10 dolcow dziennie) Laughing http://www.moogproblemsolver.com/suspension#.UZF2-Mrxlt0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 4:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prze parę lat patrzyłem na ręce mojego mechanika jak to wymienia w moich kolejnych autach końcówki drążków , i w tym roku postanowiłem że sam spróbuje przeprowadzić ową operacje Very Happy ,,kupiłem końcówkę moiotechniki za 35zł 15 minut roboty ajakaaaa satysfakcja Very Happy bo to był mój pierwszy raz Laughing , także o końcówkach mototechniki jeszcze za wcześnie abym dał jakąś opinie ,ale z drugiej strony mam końcówkę raybestos i już parę tys.km na niej przejechałem i jest ok
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki koledzy za odzew, postanowiłem, że kupię końcówki Moog`a. Znalazłem takie w dobrej cenie na motoapteka.pl ale jutro będę wiedział na kiedy mógłbym mieć, bo na razie mają brak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 1:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to znaczy w dobrej cenie? Na RockAuto kosztuje $22.Jesli u nich kosztuje podobnie to gdzie koszty,Vat,clo,zysk??? Sprawdzilem kilka cen z ich stronki -i byly takie jak na rockauto albo nawet nizsze.A rockauto jest chyba najtansza hurtownia w usa.Jak oni to robia,ze sie oplaci???? - Moze to nie sa czesci z rynku amerykanskiego-moze byc to podrobka z chin http://shintones.en.alibaba.com/product/552808039-210472989/Tie_Rod_End_For_MOOG_No_ES2197_ES2199_ES2214_ES2215_ES2245_ES2246_ES2268_ES2988_ES2270_ES2273_ES2274_ES2281_ES2333_ES2342A1.html Rolling Eyes Albo sa produkowane w WSK Gorzyce - bo korporacja Federal Mogul przejela te zaklady . Sprawdz to ,zanim kupisz!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no właśnie, ciekawe skąd mają tak tanio, jak do mnie dziś zadzwoni to się go spytam ale już mi się wydaje, że to jakaś lipa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polscy dostawcy maja to do siebie ze w pudelka acdelco, mooga czy innych premium parts wkladaja tanie tajwany. zorientujesz się kiedy dostaniesz? ...nie sądze Wink
liczy się marża.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>Na RockAuto kosztuje $22.Jesli u nich kosztuje podobnie to gdzie >koszty,Vat,clo,zysk???

etam czepiasz sie....przeszlo jako mienie przesiedlencze Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group