www.asu.pl :: Zobacz temat - silnik 2.8 GM
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

silnik 2.8 GM

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
paulinedi
*
*


Dołączył: Aug 30, 2010
Posty: 92
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 10:20    Temat postu: silnik 2.8 GM Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

Mam silnik 2.8 GM który kupiłem ponad rok temu. Stał kilka lat pod wiatą, ale wyglądał dobrze. Kupiłem go i odpaliłem i wszystko było ok, pojeździł bardzo niewiele bo auto się rozkraczyło(skrzynia). Teraz od roku stoi nieodpalany w drugim aucie, pomyślałem żeby wrzucić go pod maskę bo był w lepszej kondycji niż mój obecny.
Oczywiście poczytałem wcześniej jak rozruszać silnik po dłuższym postoju itd. zalałem cylindry naftą i czekam- nic na siłę. zastanawia mnie jednak czy od razu wymieniać uszczelki czy czekać aż się wysypią do końca.

Poza tym wał kluczem zakręcił mi się tylko trochę, pełnego obrotu nie zrobiłem więc pewnie gdzieś są wżery. Jest szansa że będą problemy z ciśnieniem? że jak wszystko w końcu puści to nie będzie kompresji?

Nie chcę robić popeliny bo szkoda mi tego silnika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group