www.asu.pl :: Zobacz temat - utwardzic tyl tempo
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

utwardzic tyl tempo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Lis 20, 2004 10:23    Temat postu: utwardzic tyl tempo Odpowiedz z cytatem

witam:)
mam pytanie-da sie tanim kosztem bez wymiany sprezyn utwardzic nieco tyl auta?po prostu mam wrazenie ,ze zawieszenie mojego tempo jest z 2 roznych aut:P przod mimo,ze komrortowo mieki zachowuje sie przyzwoicie,nie nurkuje nie przechyla sei itp.natomiadst tyl zachowuje sie jak w takim 40 cadillacu bez amotyzatorow:P raz ze jest nieco nizszy od przodzu(?!) a dwa ze naprawde jak z tyl siuedza 3 osoby to wyglamy jak startujacy boeing:)wlozylem juz jakies pierscienie gumowe ale nie pomoglo-moze rozciagnac sprezeyne u kowale alebo wrecz rozciagnac i jeden zwoj obciac?? dodam,ze amorki sa sprawne a te z tylu znacznie nowsze od przednich.na marginesie jeszcze zapytam o koronke(albo moze sie to inaczej nazywa) mocowania tylnego amora-taki kawalek blaszki zalanej guma z otworem na tloczysko i 2 srubkami-wyrobilo sie toto i stuka.moze ktos ma tania uzywke a moze na nowe nie trza brac kredytu??Smile
pozdrawiam!
darek
p.s. czy slyszeliscie o domontowywaniu stabilizatora na tyl tempo?na stronce jakiejs usa ogaladalem jak se gosciu zakladal cos takiego-moze by pomogloa (tylko za ile??Smile )
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Lis 20, 2004 17:34    Temat postu: tempo Odpowiedz z cytatem

Co do stabilizatora z tylu to pierwsze slysze Confused . Moim zdaniem nie ma sensu... . Co do zawieszenia to temat rzeka Very Happy . W kazdym Tempo jakie widzialem ten tyl jest strasznie mieki. U siebie po zaladowniu bagaznika i ludzi z tylu wygladam jak bym Citroenem jechal Wink . Tam poprostu jest takie miekkie zawieszenie. Jedny co mozan by sprobowac to rzeczywiscie zdemontowac i dac do kowala. Jednak ile to wytrzyma to nie wiem. Moze byc tak ze po miesiacu wszystko wroci do stanu z przed roboty. Kupienie nowych sprezyn to znowu wydatek i one tez sa dosc miekkie. Jednym slowem cizka sprawa. A tego gornego mocowania poszukam. Moze bede mial uzywke( gdzies lezalo ). Rozejrze sie w poniedzialek za tym mocowaniem.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group