www.asu.pl :: Zobacz temat - Gniazdo zapalniczki - bezpiecznik Chevy TS '01 3.4
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gniazdo zapalniczki - bezpiecznik Chevy TS '01 3.4

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pulek88
*
*


Dołączył: Apr 07, 2013
Posty: 3
Skąd: DPL

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 14:05    Temat postu: Gniazdo zapalniczki - bezpiecznik Chevy TS '01 3.4 Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc na początku witam wszystkich serdecznie! Z racji tego, że kilka tygodni temu kupiłem Chevroleta Trans Sport 2001 rok 3.4 l V6, urodziło się kilka pytań, na które sam nie potrafię znaleźć odpowiedzi.

Pierwsze z nich dotyczy bezpieczników od gniazda zapalniczki. Przy kupnie gniazda pod radiem działały, ostatnio jednak gdy podłączyłem GPS, coś cyknęło i gniazda przestały działać. Dodam, że gniazdo w bagażniku obok sprężarki działa, więc pewnie jest na innym obwodzie... Gdzie znajdę bezpieczniki od tych gniazd zapalniczki z przodu? Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki ze skrzynki pod maską (lewa strona) i żaden z nich nie jest przepalony. Innej skrzynki w aucie nie znalazłem, więc bardzo Was proszę o pomoc. Mam nadzieję, że to tylko bezpiecznik... Pewnie niektórym pytanie wyda się laickie, jednak dopiero zaczynam przygodę z motoryzacją i wszystkiego się uczę..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Robert_Belgia
*
*


Dołączył: Nov 01, 2008
Posty: 539
Skąd: Belgia

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w srodku z prawej strony, okolice schowka, pod spodem chyba, nie pamietam dokladnie gdzie,bo mialem takie auto kilka lat temu.
_________________
 chevrolet impala 3.4V6 2004
 BMW E90 2006 2.0 Diesel automat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wader71
*
*


Dołączył: Oct 30, 2006
Posty: 889
Skąd: -=Wrocław=-

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz otworzyć pokrywę schowka pasażera i w środku masz jeszcze jedną małą klapkę z opisem FUSE.

Informacyjnie na przyszłość - pod dolną osłoną pod kierownicą masz jeszcze bezpieczniki, ale one są tylko od świateł zewnętrznych.
_________________
Pontiac VIBE '04 LPG-Luky
Chlopaki maja Pontiaki !!!


Ostatnio zmieniony przez wader71 dnia Nie Kwi 07, 2013 19:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pulek88
*
*


Dołączył: Apr 07, 2013
Posty: 3
Skąd: DPL

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod schowkiem ich nie ma, rozbebeszyłem wszystko. W schowku jest klapka, ale przez nią można dostać się wyłącznie do jakiegoś filtra...czyżby przeciwpyłkowy? Jednak klapka jest chyba tylko poglądowa, bo aby go wymienić trzeba chyba cały schowek odkręcić, albo zrobić to od dołu lub od góry przez komorę silnika...

W każdym razie znalazłem bezpieczniki od zewnątrz schowka na jego prawej ściance. Trójkątna klapka z napisem FUSE - to tak, gdyby ktoś miał kiedyś podobny problem do mojego Wink Bezpiecznik od gniazd zapalniczek znajduje się w drugim rzędzie od lewej, drugi od góry "20". Wymiana załatwiła sprawę Wink Zauważyłem jednak, że według schematu brakuje tam 2 bezpieczników "10". Ciekawe dlaczego ich nie ma i od czego są... Posiada ktoś może schemat z opisem? Dobrze byłoby wiedzieć takie rzeczy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Robert_Belgia
*
*


Dołączył: Nov 01, 2008
Posty: 539
Skąd: Belgia

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaleznie od wyposazenia, moze brakowac kilku, dobrze, ze sie udalo znalezc. Filtr pylkowy jak trafnie zauwazyles tez juz masz odnaleziony Smile.
_________________
 chevrolet impala 3.4V6 2004
 BMW E90 2006 2.0 Diesel automat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pulek88
*
*


Dołączył: Apr 07, 2013
Posty: 3
Skąd: DPL

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wyposażenia to rozumiem. Na schemacie są zaznaczone puste miejsca no i rzeczywiście tam nie ma bezpieczników wciśniętych. Jednak chodzi mi o bezpieczniki, które są zaznaczone na schemacie jako istniejące niby w tej skrzynce, a fizycznie ich tam nie ma... Stąd moja prośba o schemat z opisem, jeśli w ogóle takowy istnieje Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Robert_Belgia
*
*


Dołączył: Nov 01, 2008
Posty: 539
Skąd: Belgia

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

istnieje, poszukaj instrukcji w necie...moja zostala sprzedana z autem kilka lat temu....
_________________
 chevrolet impala 3.4V6 2004
 BMW E90 2006 2.0 Diesel automat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wader71
*
*


Dołączył: Oct 30, 2006
Posty: 889
Skąd: -=Wrocław=-

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2013 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W linku masz schemat dla 93 roku do 3.1 - 3.8 -pewnie się trochę różni od Twojego, ale jak nie masz nic to Ci się przyda.

http://www.auto-olds.ru/sxema3.1-3.8.pdf
_________________
Pontiac VIBE '04 LPG-Luky
Chlopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group