www.asu.pl :: Zobacz temat - wymiana dowodu rejstracyjnego
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wymiana dowodu rejstracyjnego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 14:36    Temat postu: wymiana dowodu rejstracyjnego Odpowiedz z cytatem

jako element aspoleczny nie sprzedalem/kupilem mojego pontona w ciagu ostatnich 6 lat. coz wybieram dobrze-nie musze zmieniac. niestety tym samym spowodowalem dziure budzetowa wiec moja ojczyzna kochana jak nie kijem mnie to palka. radosnie wiec zaplacilem niecale 80 zl za nowy dowod bo w starym braklo miejsc na przeglady. i nie wazne,ze zostaly 2 puste strony na "adnotacje urzedowe", i nie wazne,ze nastepny dowod tez dostane z miejscami na 6 przegladow,nie wazne tez,ze nikt nie wpadnie na pomysl wpisywania przebiegu przy przegladzie co znacznie by moglo zmniejszyc liczbe przekretow. za 6 lat dostane kolejny taki sam dowod za ktory zaplace 80 euro...no chyba ,ze w tym czasie nasz kochany rzad sluzacy swojemu narodowi wymysli obowiazkowa wymiane dowodow rej. albo auto co 6 lat. bo w koncu budzet trza czyms polatac....
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

depresja z powodu braku wiosny Question

Laughing

a na serio to stare dowody miały 10 miejsc na przeglądy... zawsze też można jeździć z kartą z SKP, jeździłem tak RR i chipsy podczas kontroli nic nie powiedziały (a było już sporo przekroczone 30 dni)

BTW ja też jestem element antysystemowy bo weekendowej zabawki nigdy nie rejestruje na siebie (ani RR ani teraz Jaga) Wink szybciej sprzedaje Laughing
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska to nie kraj-to stan umysłu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esdarek nie kapnie sie tak od razu czy nadeszła wiosna-wstaje rano ,patrzy na swojego pączka-co widzi?dalej biały,czyli zima Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mardan03
*
*


Dołączył: Sep 24, 2007
Posty: 184
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawelxp napisał:
Esdarek nie kapnie sie tak od razu czy nadeszła wiosna-wstaje rano ,patrzy na swojego pączka-co widzi?dalej biały,czyli zima Laughing Laughing Laughing



Hahahaha - polewka Very Happy
_________________
Mercury Sable LS 95r / 3.8L

www.roadrunners.pl - Zapraszamy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group