www.asu.pl :: Zobacz temat - fajny ponton:)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

fajny ponton:)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Humor
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 7:46    Temat postu: fajny ponton:) Odpowiedz z cytatem

http://otomoto.pl/pontiac-trans-sport-jedyny-w-swoim-rodzaju-C28575337.html
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
dbialek
*
*


Dołączył: Jul 19, 2011
Posty: 138
Skąd: WROCLAW

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I po co mi książki i gazety kupować ! ...jak mogę sobie takie teksty poczytać na forum !!! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Dodge Durango 2003; MAGNUM; V8; 4,7 l. ciągam nim domki handlowe z www.ekojarmarki.pl ...


Ostatnio zmieniony przez dbialek dnia Sro Kwi 03, 2013 11:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdu pierdu....nie chce mi sie liczyc ale kolo władował w niego jakies 20-30 kpln. i sprzedaje za koło 4 do negocjacji...............Każdy normalny po pierwszej no może drugiej-max 3 poważnej awarii jebnał by tym złomem...........................w skrócie-TAKIE BAJKI TYLKO W ERZE ALBO PO Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak na marginesie Esdarek chetnie pofatygowałbym się do Ciebie żebyś obejrzał ,zajrzał i doradził przy moim gruchocie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze bym ci jakis zlom sprzedal przy okazji Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto wie-może coś by sie przydało-ale pytałem poważnie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przybywaj:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok.w takim razie odnajde te piekary i jak tylko ociepli sie odrobinkę umówimy się....Wezmę załącznik Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MAM-A1 albo E40 mam do Ciebie jakies 100 km-1,5 h....Jak się tylko ociepli odezwe się.Pozdro Esdar Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w swojego mustanga gt z 1995 władowałem już 84k a że idzie do gruntownego remontu skrzyni do serwisu to jest 50% szans że się na tym nie skończy:)
czasami zdarzają się doinwestowane auta ale zazwyczaj przy takiej kasie władowanej w auto jak pisze gość z ogłoszenia to do zrobienia powinna być 1-3 rzeczy a nie 10. Tak mi się wydaje.
U mnie w taurusie włożyłem coś koło 37k a przyczepić się można do zapalającego się czasem check engine i do fotela kierowcy(bo mi pękła tapicerka przy elektrycznie regulowanym boczku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kuman
*
*


Dołączył: Jan 04, 2012
Posty: 58
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, a ja swojego, sprawnego, sprzedaje za polowe tego...
Shocked
_________________
Byl: Pontiac Trans Sport 3.1 '94 Canada (2004-2013)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po takiej rekomendacji dałbym za niego max 500 pln. i to tylko na części Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Ja w swojego mustanga gt z 1995 władowałem już 84k a że idzie do gruntownego remontu skrzyni do serwisu to jest 50% szans że się na tym nie skończy:)
czasami zdarzają się doinwestowane auta ale zazwyczaj przy takiej kasie władowanej w auto jak pisze gość z ogłoszenia to do zrobienia powinna być 1-3 rzeczy a nie 10. Tak mi się wydaje.
U mnie w taurusie włożyłem coś koło 37k a przyczepić się można do zapalającego się czasem check engine i do fotela kierowcy(bo mi pękła tapicerka przy elektrycznie regulowanym boczku.

Aleksander bez urazy ale za te 84 k odtwarzałeś swojego mustanga z poziomu śruby do koła?????Tzn.miałeś śrubkę a reszte dokupiłeś???? Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zreszta Aleksander sorry-ale mogę się mylić...Bo czytając kilkadziesiąt Twoich postów ,mam wrażenie że w Swoją stajnię władowałeś lekko milion peerelów(pln)Więc te 8 dych nie jest jakimś szaleństwem.pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jak sie tak uzewnetrzmiamy to ja za swojego dalem 4tys i wlozylem tez cos kolo 4.Czasu i wypitego piwa nie licze...
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jesli chodzi o ponczera to ta "opowiesc" wydaje mi sie mocno ubarwiona,przesadzona i nieco glupia.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mardan03
*
*


Dołączył: Sep 24, 2007
Posty: 184
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawelxp napisał:
Alexander25 napisał:
Ja w swojego mustanga gt z 1995 władowałem już 84k a że idzie do gruntownego remontu skrzyni do serwisu to jest 50% szans że się na tym nie skończy:)
czasami zdarzają się doinwestowane auta ale zazwyczaj przy takiej kasie władowanej w auto jak pisze gość z ogłoszenia to do zrobienia powinna być 1-3 rzeczy a nie 10. Tak mi się wydaje.
U mnie w taurusie włożyłem coś koło 37k a przyczepić się można do zapalającego się czasem check engine i do fotela kierowcy(bo mi pękła tapicerka przy elektrycznie regulowanym boczku.

Aleksander bez urazy ale za te 84 k odtwarzałeś swojego mustanga z poziomu śruby do koła?????Tzn.miałeś śrubkę a reszte dokupiłeś???? Laughing Laughing Laughing


Genialne Laughing Laughing
_________________
Mercury Sable LS 95r / 3.8L

www.roadrunners.pl - Zapraszamy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawelxp napisał:
Alexander25 napisał:
Ja w swojego mustanga gt z 1995 władowałem już 84k a że idzie do gruntownego remontu skrzyni do serwisu to jest 50% szans że się na tym nie skończy:)
czasami zdarzają się doinwestowane auta ale zazwyczaj przy takiej kasie władowanej w auto jak pisze gość z ogłoszenia to do zrobienia powinna być 1-3 rzeczy a nie 10. Tak mi się wydaje.
U mnie w taurusie włożyłem coś koło 37k a przyczepić się można do zapalającego się czasem check engine i do fotela kierowcy(bo mi pękła tapicerka przy elektrycznie regulowanym boczku.

Aleksander bez urazy ale za te 84 k odtwarzałeś swojego mustanga z poziomu śruby do koła?????Tzn.miałeś śrubkę a reszte dokupiłeś???? Laughing Laughing Laughing

Od zera sam blacharz wziął 7k a potem jeszcze drugie tyle:). Sam komplet nowych sportowych zacisków to ponad 6 tys plus cłoSmile opony goodyear nowe prawie 1.5k za sztukę. Chłodnica wody ponad 2k do tego pompy wody oleju paliwa nowe lampy sprezyny wahacze i cale zawieszenie ford racin na poliuretanach. Sprzęglo kompletne.....które nie wytrzymało i teraz jest z summit. Sporo oj sporo tego nawet odblaski na zderzaki sa nowe i durne znaczki mustang gt ponad 100 usd kosztują oryginały. Auto jest robione praktycznie od zera. No i sprawa przekładki silnika który zastapił mocno przedłubany silnik z forda serii F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowana jest już całkowicie nowa skórzana tapicerka i kierownica. Jak już pisałem cena 83k zawiera jeszcze 10.700 za auto i wnią wliczone są lawety transporty auta z i do serwisu HPG do USA Cars Center itd.... Chcę mieć finalnie zadbanego mustanga gt z 1995 roku i tyle. W HPG mają wymienić poduszki pod silnikiem zrobić remont skrzyni na gratach z summit'a naprawić klimatyzację i zmienić na nowy czynnik i usunąć rdzę na podłużnicach bo niestety tam okazała się sprawa poważniejsza niż wyglądała. Jeszcze jest sprawa silniczka krokowego(11 w dwa lata:/) najważniejsze to że blacharka progów i belki, które pochłaniają silę uderzenia szczególnie ta z tyłu jest nowa bo już jej nie było czyli mały wjazd w tył auta i by mogły być fajerwerki.
Jakoś nowsze mustangi nie sprawiały mi takiej frajdy jak ten z 1995 roku:) no i chyba przekroczyłem już sumę zakupu przyzwoitego 2005+ GT:) mam nadzieję, że chociaż na wakacje będę sobie mógł pojeździć mustangiem bo jak do tej pory czyli w 2 lata od kupna zrobiłem 600km:D z czego 500 podróżując między USA Cars Center a HPG. Odszyzkowanie poprzedniego mustanga do takiego stanu jaki by mnie zadowalał zajęło mi 5 lat i 40k ale to było V6 a tu jest GT co niestety daje trochę po kieszeni ale wierzę, że jest bliżej końca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie moja sprawa a tym bardziej kasa,ale za to co wladowales w dupowozy,bo przeciez mustang z tych lat to zaden klasyk tylko jedne z najgorszych lat produkcji o taurusie nie wspomne mialbys porzadnego odrestaurowanego klasyka z lokata pieniedzy.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
w 2 lata od kupna zrobiłem 600km:D z czego 500 podróżując między USA Cars Center a HPG. Odszyzkowanie poprzedniego mustanga do takiego stanu jaki by mnie zadowalał zajęło mi 5 lat i 40k ale to było V6


alex, co konkretnie robiles w hpg i kiedy? tak z ciekawości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alexander nie chce byc niemily,nie interesuje mnie ile i w co wpakowales i czy jest to mozliwe(felgi 24 k. zloto itp) ale mam prosbe: przeczytaj swojego posta nim nacisniesz enter lub korzystaj z funkcji " podglad".
mozesz tez pochylic sie nad tematem:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Konfabulacja
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
.... Chcę mieć finalnie zadbanego mustanga gt z 1995 roku i tyle. W HPG mają wymienić poduszki pod silnikiem zrobić remont skrzyni na gratach z summit'a (...)


alex, ale graty z summita to najtańszy setup jaki można wymyslic do remontu. ja gdybym robil skrzynie robiłbym to na raybestosie Laughing wkładasz tam jakiś ostry walek i idziesz w nowa mape? robisz skrzynie na heavy duty czy zostawiasz stok? a może most będzie szybszy? bo twoje wyceny po tym co podales nie pasuja trochę Laughing no chyba ze cala kase zabiera grzenio patrząc jak szastasz forsa Wink mam nadzieje ze dostaniesz czapeczke summit racing na pamiatke Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mardan03
*
*


Dołączył: Sep 24, 2007
Posty: 184
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:

mozesz tez pochylic sie nad tematem:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Konfabulacja


Ostatnie zdanie z Wiki Laughing
_________________
Mercury Sable LS 95r / 3.8L

www.roadrunners.pl - Zapraszamy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mardan03 napisał:
esdarek napisał:

mozesz tez pochylic sie nad tematem:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Konfabulacja


Ostatnie zdanie z Wiki Laughing


Kurde trzeba uważać na te konfabulacje Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Humor Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group