www.asu.pl :: Zobacz temat - Sprzęgło - Mustang 4.0 V6 2007
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzęgło - Mustang 4.0 V6 2007

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Sarmatian
*
*


Dołączył: Mar 29, 2013
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 14:24    Temat postu: Sprzęgło - Mustang 4.0 V6 2007 Odpowiedz z cytatem

Witam! Poszukuję kompletnego sprzęgła do Forda Mustanga 4.0l V6 z 2007 roku.

Rodzimi sprzedawcy krzyczą 2700 - 3000 zł. W stanach taka część kosztuje średnio połowę tego. Znalazłem nawet taką część na amerykańskim ebayu (na angielskim i niemieckim nie ma rewelacji) nawet z możliwością wysyłki to Polski ale obawiam się, że jak dobierze się do mojej paczki Urząd Celny to nie będzie sensu zmieniać w tym roku opon na letnie.

Pomożecie? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakim kurierem bylaby ewentualna wysylka z USA?
Troche tego sciagalem z usa i nigdy nie mielem problemow z celnikami.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sarmatian
*
*


Dołączył: Mar 29, 2013
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JaBolek napisał:
Jakim kurierem bylaby ewentualna wysylka z USA?
Troche tego sciagalem z usa i nigdy nie mielem problemow z celnikami.


Hej, normalnie pocztą czyt. USPS, ewentualnie zastanawiałem się nad takim serwisem jak shiptu.com (zamawiasz na ich adres na florydzie i oni wysyłają to do polski)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzilo mi raczej czy paczka bedzie wedrowala po morzu czy leciala.
Tak czy inaczej zagadaj do aleksandra25 on czesto zamiawa graty w stanach a w tamacie mustanga jest niezastapiony.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamów z rockauto.com Wysyłka FedExemzapłacisz drożej za wysyłkę ale będzie w 5-10 dni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli zrobisz tak jak radzi alex to masz 100% celnika i zapłacisz tyle samo lub więcej za zabawe niż te cene która podales z polski.

ja robie tak ze zamawiam w amerykańskim sklepie, wskazuje wysylke do Domashipping, domashipping wywala kwity, przepakowuje paczke i wysyla do polski z adnotacja :części używane, gift packet itp.

przejzyj strone domashipping.com i zapoznaj się. ja polecam te metode. 95% przesyłek uniknelo cla chroniącego naszych producentow części do amerykańskich samochodow Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie AniaTravel ale to wszystko trwa. Nie wiem skąd masz takie informacje Harry ale z dwóch paczek z częściami jakie zamawiałem ostatnio z Rockauto tylko jedna trafiła na cło. No i strasznie dużo tego cła było od 3tyś zł. Bez przesady kurde. Nie ma co cwaniaczyć gdy w grę wchodzi czas. Z cleniem paczek Fedex jest tak, że wysyłają Ci papiery ty je wypełniasz, wpisujesz co tam jest oni wyliczają cło i płaci się wszystko przy odbiorze paczki pod domem.
Sorry ale dla mnie święty spokój i szybsze uruchomienie aua jest ważniejsze niż 300 czy 500zł oszczędności bo tyle porównywalnie zaoszczędziłem wysyłając wcześniej paczki Ania Travel.
AniaTravel i Doma są przydatne gdy potrzebujesz elementy blacharskie czy duże elementy zawieszenia. Ostatnio z bardzo ciężkich rzeczy zamawiałem całe zawieszenie i zderzaki z belkami itp , które ważyły w sumie ponad 165kg. Wtedy lepiej wysłać wszystko do firm które to przepakują i wyślą na statek. Sprzęgło docisk linki narzędzie do ustawiania sprzęgła i uszczelniacze zamawiałem rok temu i okazało się ,że samolotem nie było tak drogo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleks jakby dla wiekszosci z nas 300 lub 500zl nie robilo roznicy to jezdzilibysmy klasykami albo nowymi amcarami a nie dupowozami z lat '90.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra ale tu nie chodzi o starego dupowoza z lat 90tych:) Te mustangi nie tolerują stania dłuższego niż 2-3tygodnie. Blokują się wtedy zaciski i wymiany wymaga silniczek krokowy. Tarcze także szybko korodują. Dlatego lepiej wydać więcej za przesyłkę i mieć spokój niż generować kolejne koszty. Akurat tak miałem ze swoim mustangiem GT 2005+ ale co ja tam wiem:). A przy koszcie pełnego zestawu sprzęgła( na oryginałach lub dobrych zamiennikach) 300-500zł robi niewielką różnicę no chyba, że kupi się valeo ale to padaka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he nie doczytalem rocznika auta.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Dobra ale tu nie chodzi o starego dupowoza z lat 90tych:) Te mustangi nie tolerują stania dłuższego niż 2-3tygodnie. Blokują się wtedy zaciski i wymiany wymaga silniczek krokowy. Tarcze także szybko korodują..


alex, jeśli tobie blokują się zaciski, ulega uszkodzeniu silniczek krokowy, korodują tarcze a to wszystko po 2-3 tygodniach to bardziej martwiłbym się o twoja glowe niż o części eksploatacyjne samochodu.

wysylka Domashipping od momentu dokonania zakupu w jakimkolwiek sklepie i dostawa pod adres to max 2 tygodnie.

przemawiasz do nas w taki sposób jakbyśmy byli twoimi uczniami a ty jedynym mentorem.

chlopie ogarnij się albo poklep w klawisze gdzie indziej bo po prostu pieprzysz dla samego pieprzenia Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby w nowym badz co badz aucie w usa blokowaly sie hamulce,silniczek krokowy to sad puscilbym forda z torbami.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEDI_V napisał:
Jakby w nowym badz co badz aucie w usa blokowaly sie hamulce,silniczek krokowy to sad puscilbym forda z torbami.


dlatego zanim te wszystkie rzeczy z Forda o których piszesz trafia na rynek, sa najpierw testowane przez alexa. Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sarmatian
*
*


Dołączył: Mar 29, 2013
Posty: 4

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pomoc Smile myślę, że jak auto postoi w suchym garażu przez 2 tygodnie to nic mu nie będzie więc najprawdopodobniej zrobię z waszych porad hybrydę i zamówię z RockAuto przez Domashipping Smile W międzyczasie dostałem tu propozycję kompletu (razem z kołem zamachowym, kóre samo w sobie podobno warte jest 300zł) za 2200. Tylko producenta nie znam - LUK.

A właśnie, wspomnieliście, że Valeo to padaka, więc jest jakiś producent, na którego jest sens wydać te 200-300 zł więcej i wiedzieć, że jakość jest dobra?

Tak, czy owak dzięki wielkie dzięki za porady!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LUKa raczej nie ma co na psioczyc.
Ale najlepiej zapytaj aleksandra25 on sie najlepiej zna na gratach do mustanga.

Kozystajac z okazji: poza walnietym sprzeglem jestes zadowolony z auta?
Pytam z ciekawosci.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie będą wlasciwe części dla twojego samochodu, gdzie i za ile kupic mysle ze najwięcej dowiesz się rejestrując się i witając na

http://www.mustangklub.pl/

oni tam zyja tylko tymi wozami wiec wiedza co mowia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HarryAngel napisał:
jakie będą wlasciwe części dla twojego samochodu, gdzie i za ile kupic mysle ze najwięcej dowiesz się rejestrując się i witając na

http://www.mustangklub.pl/

oni tam zyja tylko tymi wozami wiec wiedza co mowia.


Dla ludzi z forum mustangklub wykladniekiem jakosci jest cena...
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sarmatian
*
*


Dołączył: Mar 29, 2013
Posty: 4

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na stronie mustangklub i powiem szczerze... bez szału. Jest powód dla, którego napisałem tu, nie gdzie indziej.

Z samochodu jestem zadowolony, mam go od nowości, kupiłem i użytkowałem go w stanach do lipca zeszłego roku, po czym przywiozłem go tu. Do tej pory oprócz oleju, opon, filtra powietrza wymieniłem w nim tylko rozrusznik (padł w maju 2012, na szczęście tuż przed przyjazdem do Polski więc nie zapłaciłem za niego za dużo). Oprócz tego, że pali dużo jest bardzo przyjemny w użytkowaniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Te mustangi nie tolerują stania dłuższego niż 2-3tygodnie. Blokują się wtedy zaciski i wymiany wymaga silniczek krokowy. Tarcze także szybko korodują.


odpadlem Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HarryAngel napisał:


ja robie tak ze zamawiam w amerykańskim sklepie, wskazuje wysylke do Domashipping, domashipping wywala kwity, przepakowuje paczke i wysyla do polski z adnotacja :części używane, gift packet itp.

Wink


jako obywatel tego pieknego kraju ,tej zielonej wyspy dajacej tyle mozliwosci przedsiebiorczym, wyksztalconym i inteligentnym ludziom czytam takie wypowiedzi z zazenowaniem... Confused
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 2:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HarryAngel napisał:
Alexander25 napisał:
Dobra ale tu nie chodzi o starego dupowoza z lat 90tych:) Te mustangi nie tolerują stania dłuższego niż 2-3tygodnie. Blokują się wtedy zaciski i wymiany wymaga silniczek krokowy. Tarcze także szybko korodują..


alex, jeśli tobie blokują się zaciski, ulega uszkodzeniu silniczek krokowy, korodują tarcze a to wszystko po 2-3 tygodniach to bardziej martwiłbym się o twoja glowe niż o części eksploatacyjne samochodu.

wysylka Domashipping od momentu dokonania zakupu w jakimkolwiek sklepie i dostawa pod adres to max 2 tygodnie.

przemawiasz do nas w taki sposób jakbyśmy byli twoimi uczniami a ty jedynym mentorem.

chlopie ogarnij się albo poklep w klawisze gdzie indziej bo po prostu pieprzysz dla samego pieprzenia Rolling Eyes




Po pierwsze rzeczy z silniczkiem krokowym to standard bo są one lipnie wykonane. Po drugie jak się postawi mustanga na ponad 2tygodnie to akcja z zaciskami jest wielce prawdopodobna szczególnie na gdy zostawi się auto na dworzu przy takiej pogodzie a sam już wymieniałem komplet zacisków w jednym mustangu i teraz ściągam drugi komplet:)

jak zwykle harry mam gdzieś Twoje zdanie bo sam piszesz głuboty szczególnie o wysyłce firmą Doma. Bo wg Ciebie ona nie ma szans trafić na cłoSmile pytanie tylko czemu? Rozumiem że ta firma wysyła ludziom towary jako bagaż dyplomatyczny?

Ogarnij się sam i przestać pisać głuboty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:



(...) o wysyłce firmą Doma. Bo wg Ciebie ona nie ma szans trafić na cłoSmile


wskaz mi miejsce w którym padlo takie stwierdzenie w mojej wypowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group