www.asu.pl :: Zobacz temat - Zlot 2014, przejazd przez PL
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zlot 2014, przejazd przez PL

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zloty i imprezy
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kecaj73
*
*


Dołączył: Jun 11, 2012
Posty: 24

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 10:31    Temat postu: Zlot 2014, przejazd przez PL Odpowiedz z cytatem

Mam taki pomysł na przejazd przez PL. Potrzebne dobre dusze z miast by zorganizować tam postój i zagadać z władzami o atrakcje-tez przez to promowanie swoich miast. Taki wakacyjny przejazd przez miasta x,x,x,...Nagłośnienie w mediach, sponsor na pełny bak i jazda. Kto się by pisał na pomoc przy organizacji na 2014
Ja piszę siebie Jacek Tomaszów Maz. , myslę że i Andrzej Hrubieszów KTO JESZCZE?
dopisujcie się proszę
Proszę powielać zapytanie na innych str, itp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 11:30    Temat postu: Wrocław Odpowiedz z cytatem

Wrocław na 100% się dołączy. Możemy zorganizować tutaj postój itp. Ale kto się tym zajmie jako główny organizator, pozyska sponsorów itp. Co gorsza taka impreza wymaga sporego wkładu finansowego Confused
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja organizowalem cos takiego w 2009 i 2010 roku.

od razu mowie ze bedziesz potrzebowal tygodnia zeby przejechac kawalkada wieksza niz 5 samochodow polowe polski.

2009 to trasa - tychy, krakow, przemysl, wlodawa, suwalki, malbork, hel, koszalin

2010 - tychy, wroclaw, legnica, gorzow wlkp, kostrzyn, szczecin, swinoujscie, miedzyzdroje, kolobrzeg, łeba

same paliwo to koszt ok 1500 zł.

mam spore doswiadczenie i wiem co mowie. bardzo trudno o dyscypline i planowanie przejazdu w okreslonym czasie. wiecej niz 5 wozow to juz kolumna i potrzeba zgranego zespolu oraz ustalenia przewodnika, osoby trzymajacej szyk w centrum kolumny i zamykajacego zespol

tak to wygladalo w 2010

http://www.youtube.com/watch?v=HPdolyjlXfI

rafal asu byl chyba kiedy bylismy we wrocku Wink

--------------------------------------------------------

o sponsorach i wiekszym zainteresowaniu o ile nie jestes zrzeszonym Klubem np vw czy audi, subaru to zapomnij. tylko marki ktore generuja zyski poprzez sprzedaz czesci czy sprzedaz w polsce maja moze jakas szanse.

jako grupa zapalencow moze wypalic. ale tak jak mowie. potrzebujesz minimum tygodnia plus srodki na przejazd, wyzywienie i baze noclegowa.

ja juz to robilem. bylo zajebiscie ale nie chce mi sie juz. swoje przezylem. wole miec wspomnienia Wink

jaki wogole plan? jaka trasa? bo od tego trzeba zaczac zeby kogos zachecic. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kecaj73
*
*


Dołączył: Jun 11, 2012
Posty: 24

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem Harry o Waszym przejeździe Wink
Znajda się dobre dusze ułoży się odpowiednią trasę. Nie trzeba jechać po prostej. Warto wybrać te miejsca gdzie można coś ciekawego zobaczyć, wypocząć. Dlatego prośba ta do Was. Jeśli macie naoliwione furtki do władz w swoim mieście to już na plus. Jeśli warto zawitać do Waszych miast to jeszcze lepiej.
Sponsorem nie musi być wcale firma z branży Wink Coś mi świta.
Harry myślę że w tym przypadku ,,rozgłos,, medialny jest też wskazany. Sama atrakcja dla miast jak przejazd takich zapaleńców i pokaz aut to tez na ,,+,, dla sponsora.
Chm... min tygodniowy przejazd, zróbmy to w wakacje Very Happy
Oczywiście masz 100% racji pod względem dyscypliny. Jak sie ktoś na to pisze jest tego świadomy. Nie to odpada z zabawy i traci fanty lub je oddaje.
Myślę pozyskać sponsora na paliwo i zaplecze techniczne. Jego reklama/nazwa na naszych wozach. No i poważny patron medialny. Zakwaterowanie, obsługa z miastem jak pisałem chętni. Miejscowi lepiej mogą ogarnąć te tematy.
Nie zniechęcajcie na początek Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 18:04    Temat postu: Miasta Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem o pomoc w organizacji trzeba prosić mniejsze miejscowości. Miasta typu Warszawa, Wrocław, Poznań itd. nawet nie zainteresują się takim projektem.... Confused
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kecaj73 napisał:

Oczywiście masz 100% racji pod względem dyscypliny. Jak sie ktoś na to pisze jest tego świadomy. Nie to odpada z zabawy i traci fanty lub je oddaje.
:


wierz mi ze ludzie zazwyczaj nie wiedza na co sie pisza i czesto przeceniaja swoje mozliwosci pod kazdym wzgledem. trzeba miec to na uwadze. mowie tu takze o bezpieczenstwie Wink

jesli moge doradzic to szukajcie i planujcie noclegi w malych miejscowosciach z klimatycznymi jeziorkami i mala baza campingowa. ludzie sa w takich miejscach bardzo pomocni i zyczliwi. polecam szczegolnie wschodnia sciane polski. takiej zyczliwosci nigdzie nie zaznalismy. drogi boczne piekne i nie zniszczone przez samochody. kiedy jechalismy w 2009 roku asfalt mial tam ok 2 lat.

sciana zachodnia to nastawienie na zysk, wyzysk i ogolne rozczarowanie.

warto wejsc na strone GDDiKA a by sprawdzic stan infrastruktury przed wyjazdem w trase. to bardzo pomocne.

wiadomo ze liczy sie lifestyle podczas takiej podrozy ale organizator musi wiedziec wiecej niz uczestnicy Wink

powodzenia bo taka idea jest zawsze wspaniala Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dbialek
*
*


Dołączył: Jul 19, 2011
Posty: 138
Skąd: WROCLAW

PostWysłany: Sob Sty 26, 2013 1:27    Temat postu: Re: Miasta Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
Moim zdaniem o pomoc w organizacji trzeba prosić mniejsze miejscowości. Miasta typu Warszawa, Wrocław, Poznań itd. nawet nie zainteresują się takim projektem.... Confused


Też uważam, że mniejsze miejscowości. Lokalne władze i działacze mogą się tym później pochwalić. A i poza dużymi miastami jest pewnie sporo dobrze prosperujących firm o których my mieszczuchy nawet nie wiemy że mogą istnieć... I też uważam, że ściana wschodnia the best.
_________________
Dodge Durango 2003; MAGNUM; V8; 4,7 l. ciągam nim domki handlowe z www.ekojarmarki.pl ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kaczor
*
*


Dołączył: Mar 23, 2013
Posty: 38
Skąd: Jarosław Podkarpackie

PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarosław Podkarpacie się dopisuje mam działkę więc miejsce jest w Ratuszu też załatwię jakieś dodatki
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8 97 rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zloty i imprezy Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group