www.asu.pl :: Zobacz temat - Cadillac Fuel Data Center
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cadillac Fuel Data Center

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
islandclaws
*
*


Dołączył: Feb 01, 2012
Posty: 47
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 20:42    Temat postu: Cadillac Fuel Data Center Odpowiedz z cytatem

Cadillac Deville 1991

mam pytanie odnośnie jednostek wyświetlanych przez FDC - u mnie wyświetla jednostki imperialne, a mam pragnienie, by świeciły się metryczne. z tego co patrzyłem po filmikach na yt, to niektórzy mają normalnie L/km. pytanie moje dotyczy tego, czy da się jakąś kombinacją guzików przełączać pomiędzy tymi wartościami, czy są to twarde dane w komputerze (canada/usa) ?

wygłąda to mniej więcej tak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalezy od tego ,czy masz inne wskazniki Digital,czy Analog.Jesli masz Digital to powinien byc przycisk E/M ,a jesli Analog to jest gdzies pod spodem pod deska od str.kierowcy bardziej w prawo od kierownicy jest wiazka chyba dwoch kabelkow luzno wiszacych zakonczonych plastikowa kostka i z tego co wiem wystarczy je zlaczyc lub rozlaczyc - juz nie pamietam ,bo nigdy tego nie robilem. >>>>>....tak pieknie i z uczuciem to napisales : "mam pragnienie" , widocznie kochasz to auto! Zazdroszcze,bo naprawde jest czego- sliczne auto! szkoda ze obecnie sie takich nie produkuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
islandclaws
*
*


Dołączył: Feb 01, 2012
Posty: 47
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 28, 2013 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki wielkie za pomoc, mam analog, więc tak prosto jak bym chciał nie będzie, ale najważniejsze, że się da.
co się zaś tyczy drugiej części Twojego postu - nic dodać, nic ująć, swój swego pozna !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Czw Mar 28, 2013 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mark po przyciskach i drewnie widac,ze to caddy z poprzedniej epoki i moze byc tak,ze w tamtym okresie system metryczny jankesi mieli w glebokim powazaniu,czy sie myle???
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group