www.asu.pl :: Zobacz temat - 300M 2002 - lusterka składane czy nie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

300M 2002 - lusterka składane czy nie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 23:40    Temat postu: 300M 2002 - lusterka składane czy nie Odpowiedz z cytatem

W mojej 300Mce mam totalny mix i w końcu nie wiem jaka to wersja Euro czy USA. Lampy tylne euro. Panel komputera górny euro - brak 3 dodatkowych przycisków do sterowania garazu czy czegos. Reflektory i zderzka mogły być wymieniane i reflektory sa euro, ale zderzak ma migacze/pozycyjne USA. Ale w lampach są aktualnie niepodłączone żarówki opozycji Smile Pasy w wersji euro - blokują przy szarpnięciu a nie hamowaniu auta.

W menu opcja do składania lusterek ale nie składają się. Ktoś ma pomysł jak sprawdzić bez rozbierania te lusterka ?

Aha, zawór LH czyli niskiego ciśnienia klimy puszczał. Wymienili na nowy i też puszczał, dopiero kolejny trzymał jako tako chyba bo po 3 dniach ciśnienie zeszło. Ktoś wymieniał i na jaki ten zawór ? Mam podejrzenie że może dało się wkręcić metryczny albo co i jednak nie pasuje.
_________________
Chrysler 300M 2002, 3.5 ("ostał się tylko jeden")
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kelpin
*
*


Dołączył: Feb 02, 2012
Posty: 192
Skąd: Wawa

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wersja USA nie miała składanych lusterek, wersja Euro tak a Kanada podobno tak. A jak sprawdzić? najlepiej wyjść z samochodu i zobaczyć czy obudowa jest cała czy łamana;-)

Światła wersja USA i Kanada takie same z tym, że w kanadyjskiej masz dzienne automatyczne.

Z klimą nie pomoge:-)
_________________
Jest 00'Camaro / 95'Continental / był Trep'99 2.7 V6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skad wiesz ze zawor pusza?? 3 dni to calkiem niezly wyciek musisz miec! Smile zawor to najlatwiej sprawdzic jak nabijesz klime i sciagniesz szybkozlaczke to zalej zawor np. denaturatem i popatrz czy bable ida! bo ja osobiscie uwazam ze predzej masz wyciek gdzies na instalacji (np. parowniku lub skraplaczu) niz na zaworze.
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie lusterka są składane. Różnica polega na tym, że niektórym trzeba trochę pomóc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kelpin
*
*


Dołączył: Feb 02, 2012
Posty: 192
Skąd: Wawa

PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprostowanie, podobno od 2001 wszystkie są składane w 300m.
_________________
Jest 00'Camaro / 95'Continental / był Trep'99 2.7 V6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lelek
*
*


Dołączył: Jun 11, 2005
Posty: 215
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam rocznik 99 i też są składane - po prostu wersja europejska tak ma, jeśli chodzi o wyciek to 300M nie ma filtra kabinowego i po tylu latach pada nagrzewnica itd mi właśnie rozbierali cały przód w środku i wszystko do wymiany bo też miałem wyciek , jak mi pokazali w jakim stanie były bebechy to masakra
_________________
Chrysler 300M, 99r, 3,5 L<br>Jeep Grand Cherokee WJ, 00r, 4,0L  <br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Wto Lut 18, 2014 19:35    Temat postu: ciąg dalszy Odpowiedz z cytatem

u mnie ewidentnie puszczał zawór na jednym ze złącz do napełniania czynnikiem klimy. Dwa nowe zaworki choć na oko identyczne jakoś średnio trzymały. Założony stary zawór wykręcony z Visiona trzyma jak trzeba już dobre pół roku i nic. Tamte, choć nowe wypuściły co się dało w ciągu kilku dni.
_________________
Chrysler 300M 2002, 3.5 ("ostał się tylko jeden")
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group