www.asu.pl :: Zobacz temat - Taurus SES
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Taurus SES

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Mar 03, 2013 10:18    Temat postu: Taurus SES Odpowiedz z cytatem

http://otomoto.pl/ford-taurus-3-0-v6-automat-klima-stan-bdb-C28169137.html

To ten rozbitek co stał w komisie za 11k
Totalna padaka wyskakiwał komunikat transaxle warning/error. Do tego zaciąga lewe powietrze przez uszkodzony wąż z lewej strony i ma zbiorniczek na płyn chłodzący po rozsadzeniu co jest dowodem innych problemów.
Mój mechanik od amcarów zrobił mi wycenę aby to dobrze jeździło trzeba włożyć jakieś 15k

P.S.
Bezwypadkowy tzn bezwypadkowy u tego właściciela chociaż gdy go oglądałem miał cały przedni zderzak...
Niestety w tej wersji czyli 200KM ta skrzynia jest zbyt mocno obciążana i szybko się wykańcza lepiej kupić takiego jak mój(nie jest na sprzedaż nie jest to autoreklama) bo ma 50KM mniej i skrzynia sobie radzi do tego wersja ffv pali poniżej 10l/100km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leonek9
*
*


Dołączył: Mar 08, 2013
Posty: 19

PostWysłany: Pią Mar 08, 2013 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest zwykły Vulcan, 150 kuców, a nie żaden Duratec. Widać, że w tył dostał, bo coś napisy ma zbyt od siebie rozjechane Wink
Z przodu dziurawy zderzak i tylny błotnik malowany, ale ponoć z resztą bezwypadkowy.
Coś mu faktycznie dolega, że ten komunikat od skrzyni widziałeś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Mar 08, 2013 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem dwie sztuki wtyym kolorze vulcan i duratec może pomyliłem jednego z drugim. Zderzak to ja też tak mam urypany bo zahaczyłem o słupek ale jeden miał błąd skrzyni /półosi a w drugim coś szarpała skrzynia. Ogólnie nie polecam.
Ten z Lub4lina też był rozbity z Trójmiasta gość robił laskę że odebrał telefon....i tamtego niebieskiego nie sprawdziłem. Chciałem wymienić sobie taurusa na młodszego ale kupiłem wagona z 2004 i już nie mam w planach kupna sedana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leonek9
*
*


Dołączył: Mar 08, 2013
Posty: 19

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://otomoto.pl/ford-taurus-3-0-v6-automat-klima-stan-bdb-C28169137.html

Ale TEN KONKRETNY o którym piszesz nie jest ani z Lublina, ani z Trójmiasta, tylko z Rzeszowa -a to chyba zasadnicza różnica Smile))
Błędy można wykasować, a o żadnym lewym powietrzu właściciel nie mówi. Oglądałeś TEGO KONKRETNEGO Taurusa i coś o nim wiesz? Jak tak, to napisz. Jak nie, to nie wprowadzaj zamętu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert_Belgia
*
*


Dołączył: Nov 01, 2008
Posty: 539
Skąd: Belgia

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykasowac bledy bez robienia naprawy??? Czy to mial kolega na mysli????
_________________
 chevrolet impala 3.4V6 2004
 BMW E90 2006 2.0 Diesel automat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leonek9
*
*


Dołączył: Mar 08, 2013
Posty: 19

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert_Belgia napisał:
wykasowac bledy bez robienia naprawy??? Czy to mial kolega na mysli????


Może to stare błędy, nie wykasowane. Auto wg właściciela przecież jeździ i skrzyni nic nie dolega. Stąd dopytuję, skąd taka wiedza o tym samochodzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JVC_PL
*
*


Dołączył: Jul 29, 2012
Posty: 97
Skąd: ONA namysłów

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leonek9 napisał:
Robert_Belgia napisał:
wykasowac bledy bez robienia naprawy??? Czy to mial kolega na mysli????


Może to stare błędy, nie wykasowane. Auto wg właściciela przecież jeździ i skrzyni nic nie dolega. Stąd dopytuję, skąd taka wiedza o tym samochodzie.


Cuś mam wrażenie Leonek że to twoja fura ?
_________________
DODGE GRAND CARAVAN SPORT 3.8 AWD + podtlenek gazu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogło mi się coś pomieszać jak są dwa auta w podobnym kolorze i tej samej generacji. To ze zmęczenia:) Co się tyczy bezwypadkowości to niestety wszystkie taurusy po IV gen poza 2 sztukami były rozbite klepane... do tego miały sporo usterek jeśli chodzi o mechanikę. Wracając do tematu. W jednym taurusie był transaxle warning i problem ze skrzynią do tego szpachla i krzywe spawy drugi miał do remontu górę silnika, napinacz, zbiornik wyrównawczy z wężami oraz osad w zbiorniku co sugeruje uszczelkę(ale może była zrobiona) był jeszcze problem z przeciąganiem biegów tzn bez szarpnięcia ale dłużej na nich zostawał. Oglądałem te auta jakiś czas temu więc ich stan mógł się oczywiście zmienić. Minął w sumie prawie rok dokładnie 10 miesięcy. Taurusy 4ej generacji to ciekawe auta bo konstrukcyjnie pasują graty z 2 i 3gen skrzynia jest lepsza niż AXOD z 2gen. Niestety beznadziejny jest układ chłodzenia i zbiorniczek który pęka oraz uszczelki pod górę silnika i napinacz paska Do tego wystarczy małe durne przetarcie korka od paliwa na gwincie i komputer będzie wywalał błąd. Co ciekawe sypie się uszczelniacz wału o silnika a od skrzyni wcale.
Ja już nie szukam bo upiłem sobie 4gen wagona i mam 4 gen sedana a do zabawy innego forda i na tym kończę. Jak ktoś mi skasuje auto to wtedy poszukam innego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert_Belgia
*
*


Dołączył: Nov 01, 2008
Posty: 539
Skąd: Belgia

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JVC_PL napisał:
Leonek9 napisał:
Robert_Belgia napisał:
wykasowac bledy bez robienia naprawy??? Czy to mial kolega na mysli????


Może to stare błędy, nie wykasowane. Auto wg właściciela przecież jeździ i skrzyni nic nie dolega. Stąd dopytuję, skąd taka wiedza o tym samochodzie.


Cuś mam wrażenie Leonek że to twoja fura ?


Tez mam takie dziwne wrazenie....no,ale witamy na forum....
_________________
 chevrolet impala 3.4V6 2004
 BMW E90 2006 2.0 Diesel automat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leonek9
*
*


Dołączył: Mar 08, 2013
Posty: 19

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, to nie moje auto, ale byłem nim zainteresowany, dlatego tak dopytywałem. I stąd uwaga merytoryczna do kolegi Alexandra -jak chłopie nie wiesz o jakim aucie piszesz, to nie wklejaj linków pierwszego lepszego i nie opisuj historii wypadkowej/niedziałających układów itd w którymś z Taurusów, którego wcześniej oglądałeś i sam nie wiesz, który i co miał niesprawne. To przecież niepoważne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert_Belgia
*
*


Dołączył: Nov 01, 2008
Posty: 539
Skąd: Belgia

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec jesli byles zainteresowany i nie kupiles tego auta, to podziel sie z nami, co z nim nie tak.
_________________
 chevrolet impala 3.4V6 2004
 BMW E90 2006 2.0 Diesel automat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko to tylko dlatego ,że na rynku wtórnym były dwa takie same tzn oba po lifcie w tym samym kolorze. Nie ma to jednak różnicy bo obydwa to złomy:)
W trójmieście jest ładna sztuka i wmiarę tanio tamtego można brać:)
Pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leonek9
*
*


Dołączył: Mar 08, 2013
Posty: 19

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Spoko to tylko dlatego ,że na rynku wtórnym były dwa takie same tzn oba po lifcie w tym samym kolorze. Nie ma to jednak różnicy bo obydwa to złomy:)
W trójmieście jest ładna sztuka i wmiarę tanio tamtego można brać:)
Pozdr


I znowu to samo Wink Oba to złomy. To co konkretnie jest nie tak z tym z Rzeszowa. Mnie facet przez telefon zapewnia, że rzeczy które wymieniałaś nigdy nie miały miejsca..
Może w końcu konkretnie napiszesz, raz jeszcze patrząc na ogłoszenie Smile

Nie widzę żadnego Taurusa z Trójmiasta (???)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert_Belgia napisał:
JVC_PL napisał:
Leonek9 napisał:
Robert_Belgia napisał:
wykasowac bledy bez robienia naprawy??? Czy to mial kolega na mysli????


Może to stare błędy, nie wykasowane. Auto wg właściciela przecież jeździ i skrzyni nic nie dolega. Stąd dopytuję, skąd taka wiedza o tym samochodzie.


Cuś mam wrażenie Leonek że to twoja fura ?


Tez mam takie dziwne wrazenie....no,ale witamy na forum....


Jego czy nie jego kolega ma prawo wiedziec czemu jego auto jest opisywane jako szrot.

Jeszcze troche i sie okaze ze w Polsce nie ma auta ktore nadaje sie do jazdy.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert_Belgia
*
*


Dołączył: Nov 01, 2008
Posty: 539
Skąd: Belgia

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jego czy nie jego kolega ma prawo wiedziec czemu jego auto jest opisywane jako szrot.

Jeszcze troche i sie okaze ze w Polsce nie ma auta ktore nadaje sie do jazdy.[/quote]


Juz chyba tak jest Smile - przynajmniej jak sie czyta wszystkie opinie
_________________
 chevrolet impala 3.4V6 2004
 BMW E90 2006 2.0 Diesel automat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert_Belgia napisał:
Juz chyba tak jest Smile - przynajmniej jak sie czyta wszystkie opinie


juz kiedys pytalem alexandra 25 czy naprawde zna wszystkie auta w polsce i czy wszystkie poza jego sa szrotami i zlomem Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Leonek9
*
*


Dołączył: Mar 08, 2013
Posty: 19

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I chyba to jest najlepsza puenta Smile A ten, co niby wie wszystko o wszystkich -wiadomo, co wie. G_wno wie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale tak pomijajac już te utarczki, to ten taurus z 2004 z rzeszowa to dobry jest?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JVC_PL
*
*


Dołączył: Jul 29, 2012
Posty: 97
Skąd: ONA namysłów

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 to aż strach mojego wystawiać , jak będę swojego sprzedawał , bo wyjdzie że mój też złom Very Happy
_________________
DODGE GRAND CARAVAN SPORT 3.8 AWD + podtlenek gazu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam same zlomy, dupowozy ,plastiki, fwd i jeden nawet bastard euroamerykanski wiec sie nie boje Laughing poza tym ja nie sprzedaje aut-przeciez nie po to kupuje, doinwestwuje, doprowadzam do sensownego stanu zeby finalnie sprzedac:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie gdy obydwa te taurusy były wystawione na allegro był też wystawiony mój obecny taurus 4 gen. Byłem oglądać obydwa taurusy o których pisałem i obecnego swojego i tamtych nie wybrałem. Chcecie to sobie kupujcie tego taurusa co link został podany a jak się mnie ktoś pyta o tamtego taurusa z asu.pl i zwraca 4 litery na gg to odpisuje. Co się tyczy stanu tych pojazdów dla mnie nie był wystarczająco dobry. Gadałem potem z jednym z właścicieli taurusa 4 gen w tym kolorze co jest zamieszczony w linku(nie wiem czy jednego czy drugiego taurusa) i gość powiedział, że problem z e skrzynią spowodowany był olejem , który wymienił itd. ale nie pojechałem drugi raz bo kupiłem już taurusa. To wszystko co wiem na temat tych aut.

Odpowiadałem już wcześniej że nie znam wszystkich aut w Polsce znam ok 80-90 taurusów i mustangów oraz focusów zx4 z lat , które mnie interesowały bo jeździłem do niedawna je oglądać bo miałem na to czas.

Co się tyczy złośliwych uwag paru osób to mam je jak zwykle głęboko w d...ie a jak nie chcecie znać mojej opinii na temat danego auta to mi nie zwracajcie dupy na gg bo mam sporo ciekawszych zajęć niż pisanie postów tylko po to aby potem jakiś matoł pisał, że nie mam racji szczególnie wtedy gdy auta wcale nie widział albo widział pół roku czy 8 miesięcy po tym jak auto trafiło do innego właściciela, który też je sprzedaje bo się naciął czy auto było robione i naprawione w jakimś stopniu.

Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JVC_PL napisał:
Alexander25 to aż strach mojego wystawiać , jak będę swojego sprzedawał , bo wyjdzie że mój też złom Very Happy

Nie znam Twojego auta nigdy go nie widziałem i nie mam ochoty bo nie lubię tych vanów:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasa
*
*


Dołączył: Jul 10, 2010
Posty: 158
Skąd: Tychy

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie a zna ktoś faktycznie stan tego forda z Rzeszowa? bo cena 7500 jest mi się wydaje atrakcyjna.
A zamierzam zmienić auto przed wakacjami więc jeśli ktoś go widział to prosiłbym o jakis raporcik może być na PW .
_________________
Chrysler Cirrus 2.5 V6 / Fiat Marea 1.6 .Wcześniej 14 innych mniej lub bardziej udanych samochodów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leonek9
*
*


Dołączył: Mar 08, 2013
Posty: 19

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasa napisał:
Panowie a zna ktoś faktycznie stan tego forda z Rzeszowa? bo cena 7500 jest mi się wydaje atrakcyjna.
A zamierzam zmienić auto przed wakacjami więc jeśli ktoś go widział to prosiłbym o jakis raporcik może być na PW .


Właściciel to handlarz i tak w zależności od porywu i siły wiatru, tak gada. Raz się przyzna, że tu i tam coś dolega pacjentowi, innym razem twierdzi, że igiełka.. jak wspomni się na konkretne wady auta, o których mówił w poprzedniej rozmowie komuś innemu -pamięć mu się odświeża i przytakuje Wink Ot, takie ludzkie ułomności..lecytyna może byłaby dobra Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group