www.asu.pl :: Zobacz temat - T&C 2001 - kilka pytan
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

T&C 2001 - kilka pytan

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 20:58    Temat postu: T&C 2001 - kilka pytan Odpowiedz z cytatem

witam Smile
jako nowy user takiego smiesznego wozidla mam kilka pytan natury obslugowo-technicznej do bardziej obeznanych w temacie Smile
- czy sufitowy panel sterowania nawiewami dla tylnych foteli jest podswietlany???
- od czego jest czerwona (gasnaca po chwili) kontrolka znajdujaca sie na panelu message center? kontrolka bez ikonki, poprostu czerwona diodka fi4mm
- czy do wybudowania wentylatra przedniego nawiewu cza demontowac deske? czy wystarczy schowek i wyjdzie? pytam bo wpadl mi tam jakis lisc i szelesci i cza go usunac - dzis to chcialem zrobic ale mialem problem z dostaniem sie do tego wentylatora - odkrecilem 3 srubki oslonki i tak jakby byla jeszcze 4 tylko gdzie? z tylu? i jak sie do niej dostac?? inna sprawa ze bylo b.zimno i poprostu mi sie nie chcialo juz marznac Smile
- gdzie zagladnac zeby uruchomic wskazania na podsufitowym komputerze? wyswietla mi tam tylko kompas i temperature...a co z reszta (spalanie itp)...jak wcisne przycisk C/T to wyswietlacz gasnie, po powtornym wcisnieciu C/T znow jest odczyt kompasu i temp...
- do czego sluzy przycisk na podsufitowym panelu (nad komputerem) obok przyciskow sterowania dzwiami/klapa mam przycisk ON/OFF - do czego to dranstwo??


no i narazie tyle..ale z pewnoscia bede jeszcze dreczyl Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JVC_PL
*
*


Dołączył: Jul 29, 2012
Posty: 97
Skąd: ONA namysłów

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 10:38    Temat postu: Re: T&C 2001 - kilka pytan Odpowiedz z cytatem

Cytat:

- czy sufitowy panel sterowania nawiewami dla tylnych foteli jest podswietlany???


u mnie jest podświetlany

Cytat:


- gdzie zagladnac zeby uruchomic wskazania na podsufitowym komputerze? wyswietla mi tam tylko kompas i temperature...a co z reszta (spalanie itp)...jak wcisne przycisk C/T to wyswietlacz gasnie, po powtornym wcisnieciu C/T znow jest odczyt kompasu i temp...



Widocznie masz tylko tak jak ja, kompas i temperaturę , innych typu spalnie itp. nie posiadasz
_________________
DODGE GRAND CARAVAN SPORT 3.8 AWD + podtlenek gazu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group