www.asu.pl :: Zobacz temat - Mini test - Chrysler Grand Voyager 2.8CRD 150KM LX Stow'n GO
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mini test - Chrysler Grand Voyager 2.8CRD 150KM LX Stow'n GO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ciech
*
*


Dołączył: Apr 17, 2005
Posty: 331
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 19:04    Temat postu: Mini test - Chrysler Grand Voyager 2.8CRD 150KM LX Stow'n GO Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie moj ale mojego kolegi z autokacika .. Bardzo ciekawy !! wejdzcie na http://autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=0&Number=276706497&an=0&page=1#Post276706497
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 01r lpg , wersja europejska , startech
Chrysler Grand Voyager 3.3 LE 96r lpg , wersja eu , webasto - sprzedany 7.07.11r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten jakby dłuższy: http://auto.gazeta.pl/auto/8,71362,3127822.html Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NIKI
*
*


Dołączył: Jul 27, 2005
Posty: 164

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2006 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano nie taki diabeł straszny jak go malują Smile
Jak kupowałem swojego Caravana to pięć razy się zastanawiałem czy dobrze robię te dane o awaryjności tego modelu mnie paraliżowały. No cóż zaryzykowałem i co...... Gdyby wszystkie inne auto które miałem były by tak mało usterkowe to by świat był piękny Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ciech
*
*


Dołączył: Apr 17, 2005
Posty: 331
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2006 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIKI napisał:
Ano nie taki diabeł straszny jak go malują Smile
Jak kupowałem swojego Caravana to pięć razy się zastanawiałem czy dobrze robię te dane o awaryjności tego modelu mnie paraliżowały. No cóż zaryzykowałem i co...... Gdyby wszystkie inne auto które miałem były by tak mało usterkowe to by świat był piękny Wink


witaj
Jezdze Chryslerem Grand Voyagerem z 1996 r silnik 3.3 V6 automat 3 x klima sam go sprowadzilem z niemiec ( werrsja europejska ) juz w polsce zakladalem instalacje gazowa normalna ( mam metalowy kolektor ) i napewno nastepnym autem tez bedzie taki model. Zlego slowa nie moge powiedziec a o komforcie, wygladzie nie wspomne. spalanie gazu trasa 11- 12 litrow / 100 km ( na tempomacie by bylo mniejsze ) miasto 17-18 litrow powtarzam gazu czyli ok 20 % wiecej niz benzyny . Awaryjnosc? - bez przesady . Ludzie sa zachwycenie przestronnoscia i komfortem. Mam jeszcze Vw passata kombi z 99r TDi 110 koni automat ktorego chce sprzedac to on w porownaniu z voyagerem to taczka. Obiegowa opinia jest zla o awaryjnosci automatow ( dbac trzeba o stan oleju i zmiany) i cenach i dostepnosci czesci zamiannych ale to wszystko mit z dawnych czasow . Ta opinia tez mnie prrzerazala ale sobie ja odpuscilem. Ja osobiscie zrobilem nim prawie 70000 km w rok .W styczniu moj kolega kupil sobie z allegro Dodga Grand Caravana tez 3.3 z gazem (taki jak moj ) narazie jest b. zadowlony.
pozdr.
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 01r lpg , wersja europejska , startech
Chrysler Grand Voyager 3.3 LE 96r lpg , wersja eu , webasto - sprzedany 7.07.11r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group