www.asu.pl :: Zobacz temat - Problem z Pompa paliwa
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z Pompa paliwa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
chudy-88
*
*


Dołączył: Aug 26, 2012
Posty: 48
Skąd: Jastrzębie zdrój

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 16:37    Temat postu: Problem z Pompa paliwa Odpowiedz z cytatem

Witam

Tak jak w temacie po przekreceniu kluczyka słychać że pompa pracuje,ale niepodaje do listwy wtryskowej paliwa.Podczas odpalania na tym samym przewodzie tez nieleci paliwo co to może być??Z góry dziekuje za pomoc.
_________________
Dodge Stratus 2.4 16V 152KM 2006r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie pompe szlag trafił-słychać ją ale nie tłoczy.Albo filtr paliwa zapchany-chociaż nie wiem czy to mozliwe żeby całkiem sie zapchał???Albo może gdzies masz przewód zgnieciony ,albo zagiety od jakiegos uderzenia podwoziem???? To tyle ode mnie-0 tak na chłopski rozum Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
chudy-88
*
*


Dołączył: Aug 26, 2012
Posty: 48
Skąd: Jastrzębie zdrój

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyciaglem zbiornik i okazalo sie ze z pompy paliwa ledwo co leci paliwo,Wiec pompa i filtr paliwa do wymiany.Mam jeszcze dwa Pytania przy zbiorniku jest taka duża puszka do czego ona słuzy??Kolejne pytanie z kabla co idzie do pompy wychodzi inny kabel i jest zakonczony kostka plaska na cztery piny,do tej wtyczki jest wlozona wtyczka i nigdzie niejest podlaczone do czego to moze byc??Zapomnialem o najwazniejszym czy pompa z stratusa z 1997r bedzie pasowała??
_________________
Dodge Stratus 2.4 16V 152KM 2006r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
chudy-88
*
*


Dołączył: Aug 26, 2012
Posty: 48
Skąd: Jastrzębie zdrój

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pompa i filtr zamontowany auto odpala Smile Tylko pojawil sie inny problem.Na wskaźniku przy pustym zbiorniku pokazywało mi że mam pół zbiornika.Wlałem 25litrów i pokazuje 3/4 zbiornika da się to jakoś ustawić?? Z góry dziekuje za pomoc.
_________________
Dodge Stratus 2.4 16V 152KM 2006r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group