www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Vision w całości lub na części
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Vision w całości lub na części

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pon Sie 13, 2012 18:26    Temat postu: Chrysler Vision w całości lub na części Odpowiedz z cytatem

Sprawny silnik i skrzynia, rześkie opony (kupione nowe ze sklepu, przejechały ok. 40tys.km), serwisowany w ASU (wymienione sporo części), sekwencyjna instalacja gazowa ze zbiornikiem 80l. Wygląd zewnętrzny średni. Od roku jeździ sporadycznie. Tel. 602436559
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kelpin
*
*


Dołączył: Feb 02, 2012
Posty: 192
Skąd: Wawa

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakim jest kolorze?
Za ile klapa bagażnika i szyba przednia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolor czarny, auto prawdopodobnie pójdzie w całości więc raczej z części nici. Mam dodatkową klapę w kolorze srebrnym i jak jej kupiec nie weźmie to dam znać. Link do ogłoszenia TUTAJ.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 22:11    Temat postu: jakiś Vision na części jednak się znajdzie Odpowiedz z cytatem

Almodo opchnał w całości ale mój idzie na części. Silnik uszkodzony - pęknięty blok silnika. Góra głowice i inne graty sprawne. Głowice w trakcie naprawy przeszły wymianę uszczelniaczy, sprawdzenie szczelności, zaworów, splanowanie itd. A że po zmontowaniu płyn wywaliło do uszkodzonego cylindra - widać bo silnik już zdemonotwany to rezygnuję z dalszej naprawy.
Była sprawna klima - teraz oczywiście rozpięta, ale jest nowa nie zalewana jeszcze chłodnica (skraplacz) klimy, mnóstwo nowych gratów jak uszczelki, nowe 3 filtry oleju z USA, nowy termostat, jakieś uszczelki zostały - bralem co wydawło mi się potrzebne przy zakupach w USA.
Możliwe że koła zostawię do kolejnego chryslera jeśli do 300 M pasują.

Jest dostępny sprawne serwo regulacji ciepło-zimno to które pada i drugie które ma fochy od czasu do czasu.

Itd.
_________________
Chrysler 300M 2002, 3.5 ("ostał się tylko jeden")
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z visiona do 300m bardzo duzo pasuje!!! tk ze jak planujesz zakup 300m to zostaw sobie zawieszenie - z tego co sie orientuje to rozna sa tylko lozyka gorne mcphersonow z przodu (znaczy lozyska sa te same tylko wision ma zamo lozysko przykrecana na 3 sruby a 300m na 4 - ale bez problemu mozna przelozyc same miseczki Smile
pasuje tez parownik klimy, pasuje tez skraplacz klimy tylko ze cza go wymienic wraz z przewodami i odwadniaczem bo sa rozne koncowowki...generalnie na twoim miejscu jak bym mial kupowac po visionie 300m to opchnal ym tylko elementy karoserii a cala mechanike zostawil....o jeść nie woła, a kiedys moze sie przydac Smile
PS. fele tez pasuja Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 2:29    Temat postu: cd Odpowiedz z cytatem

NIE PLANUJE - KUPIŁEM Smile

Tak mi się wydawało a parownik klimy to wręcz wydawał mi się identyczny jak przypadkiem znalazłem w sklepie do 300ki - mój z Visiona wyglądał identycznie, no a że mam nowy to się może przydać.

Silnika w 300-ce nieco się pewnie różni bo olej ma z lewej a nie z prawej jak Visionie. Jeszcze jakby kolektor dolotowy pasował Smile to by było. W Visionach metalowy, 300ka plastik ale LPG to ona nie dostanie.

Dzięki za info o zawieszeniu, w Visionie miałem perfekt więc co nieco można przełożyć na szybko to się moze na weekend do domu wybiorę, a tak to zostaje na miejscu bo nie chce zawieszenia męczyć - tłucze strasznie na dziurach a mam w sumie dwa auta.
_________________
Chrysler 300M 2002, 3.5 ("ostał się tylko jeden")
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group