www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler 1993/1994 (prod / 1-a rej) 3.5 CZEŚCI
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler 1993/1994 (prod / 1-a rej) 3.5 CZEŚCI

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 1:35    Temat postu: Chrysler 1993/1994 (prod / 1-a rej) 3.5 CZEŚCI Odpowiedz z cytatem

Mój Chrysler idzie na części, wiec jak ktoś coś szuka zwłaszcza ciężko dostępnego to niech pisze na superspy@wp.pl z propozycją ceny i się pewnie jakoś zawsze dogadamy.

Skrzynia poszła już, rura powetrzna wlotowa do kolektora lewego (patrząc z kabiny) też już idzie.

Zdjęć auta można szukać tu
http://allegro.pl/chrysler-vision-1993-1994-skrzynia-automatyczna-i3012465852.html
Jakby się skończyła ta aukcja to sprawdzić inne moje - nic innego teraz wystawiał nie będę ale listy części to tam szukać nie ma co.

Poza tym jest wszystko jeszcze, byłą sprawna klima aż do awarii - potem wiadomo przy rozbiórce płyn pobrany itd.
Nie działał centralny w prawych tylnych drzwiach oraz szwankowało serwo regulacji ciepło-zimno okresowo - znana wada.
Nie nadaje się blok dolny silnika chyba że ktoś chce tłoki czy wał to będzie ok. Głowice splanowane z wymienionymi uszczelniaczami i sprawdzone.

M.in. do sprzedania nowa chłodnica klimy, nowe wkładki do zamków drzwi, zostały 3 nowe filtry oleju, parę nowych uszczelek w tym do pokryw głowic, nowy termostat, 2..3 litry oleju do skrzyni o specyfikacji 7176, radio Chryslera oryginalne w stanie niemal jak nowym ma chyba wyjście do zmieniarki (kaset nie słuchałem ale działała przejściówka MP3 w formie kasety), bardzo dobrze utrzymane siedzenia - tu to raczej zdjęcie warto obejrzeć.
Założony był cały nowy rozrząd itd. wszystko pochodziło ok minuty po uruchomieniu i sprawdzeniu że płyn znów siedzi w oleju.
Uszczelki do pokrywy rozrządu również nowe, paski nowe itd.

Gratów nie będę trzymał więcej niż miesiąc...dwa bo nie mam gdzie, więc potem to najwyżej na złomie można szukać jak będzie co.

90 % części było ściągane ze stanów więc to oryginały albo przyzwoite zamienniki.

Auto miało LPG która nie sprawiała większych problemów - instalacja mieszalnikowa, z dwoma mixerami, emulatorem itd. podwójne klapa antywybuchowe - założyłem na filtrze ale okazało się że miał przy wlotach powietrza do bloku.
_________________
Chrysler 300M 2002, 3.5 ("ostał się tylko jeden")
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group