www.asu.pl :: Zobacz temat - Pfff bez wkladu finansoego tylko luzy na wahaczu itp mustang
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pfff bez wkladu finansoego tylko luzy na wahaczu itp mustang

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 18:44    Temat postu: Pfff bez wkladu finansoego tylko luzy na wahaczu itp mustang Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/ford-mustang-5-0-v8-i2999426268.html?source=oo

Wylicytowałem autko bo ponoć super tylko wsiadać i jechać skrzynia miała być super itd. Przelałem zaliczkę i pojechałem z lawetą do Wrocławia bo nie chciało mi się wracać mustangiem 373km. Auto nie było rozbite jednak lewy bok miał ponad 1000um warstwy lakieru. Poduszki ok proste nadwozie nie ma dużo rdzy. Był to mustang 3.8 któremu zrobiono przeszczep silnika i skrzyni z fox'a 5.0 co za tym idzie całkiem ciekawy silnik bo na kutych tłokach do tego parę innych fajnych bajerów. Niestety Most został od 3.8 a największy problem to skrzynia która szarpała. Ewidentnie chamsko auto szarpało przy zmianie biegu. Przy kickdown nie było szarpnięcia ale podczas ruszania był wyczuwalny opór i szarpnięcie. Skrzynia ewidentnie na śmietnik. Dzwoniłem do serwisu aut USA i powiedziano mi że nie warto tego robić . Sworzeń drążki gumy wahaczy brak klimy, uszkodzony prędkościomierz wywalone tłumiki, zacinająca się el. szyba te rzeczy które znalazłem to nic w porównaniu z problemem skrzyni. Dobrze, że gość chociaż oddał mi zaliczkę ale laweta mnie kosztowała sporo:). Po zrobieniu ok 20km zaczął stukać silnik niby wg gościa to zawór od pochłaniacza oparów. Auto było na allegro do wzięcia za 8k. Niby same felgi od 2005 są prawie tyle warte ale ja temat odpuściłem. jak ktoś chętny to przekaże namiar


Ostatnio zmieniony przez Alexander25 dnia Sob Lut 09, 2013 21:00, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/ford-mustang-5-0-v8-i3018444890.html

tu nowe ogłoszenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group