www.asu.pl :: Zobacz temat - Dylemat z Fordem WINDSTAREM [NOWY]
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dylemat z Fordem WINDSTAREM [NOWY]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
FUX
*
*


Dołączył: Mar 30, 2006
Posty: 16

PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 21:14    Temat postu: Dylemat z Fordem WINDSTAREM [NOWY] Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich

Trafiłem na to forum nie przez przypadek mam pytanie do kolegów !
Dostałem propozycję rozliczenia finansowego w postaci forda Windstara ( za prace informatyczne jakie wykonałem w pewnej firmie) cena ustalona jest na 10.000 zł autko ogólnie jest zadbane, serwisowane. Przebieg 237.000 - przebiegi bez jazdy katorżniczej, rok 1995. Czytałem opinie użytkowników na innych stronach, wiem że mogą wystąpić problemy z uszczelką pod głowicą oraz skrzynią biegów (jak dotej pory i do tego przebiegu nie wystąpiły). Wielu z użytkowników tego forum zapewne zna te samochody i mogłoby podzielić się doświdczeniami za, które będę bardzo wdzięczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cena dobra ..
ja za tyle odkupielm od ojca 96 .. ale troszke wiecej nastukane i w srednim stanie Razz znaczy jeszcze dywaguje na temat wysokosci 2giej raty Smile


windstary maja stan "przed awaryjny". bardzo fajny hobbistyczny van Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 11:38    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

Cena niezla... Jesli zadbany i dobrze serwisowany to czemu nie....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asu .. jak tam sondy? leca juz? bo zalewany mam 1cylinder paliwem ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
FUX
*
*


Dołączył: Mar 30, 2006
Posty: 16

PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wasze opinie autko zostało właśnie nabyte, fajne ale trzech nie utrzymamy i prawdopodobnie będe musiał sprzedać. Na codzień jeździłem innym hobbystycznym autkiem Renault megane coupe 2.0 16v 1997 (150 KM) - uszczypał się wałek i pękł pasek silnik się właśnie robi. Drugie auto to audi B4 avant 1993( rozsądne) 2.3 134KM z przebiegiem 600.000 km. Wanik w postaci windstara super ale 3ci to za dużo coć w rodzinie by się przydał na wyjazdy (rodzina 2+1 +4 ( psy -briard)) coć potrafimy spakować się do audziaka i nawet bagaże wchodziły ( trochę się trzeba namęczyć ). Teraz ten numer nie przejdzie 2 pieski podrosły (owczarek Francuski wszystkie 4 )

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi i służe radą i pomocą na http://forum.meganecoupe.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2006 5:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fux sprzedaj audi bo z takim przebiegiem to niedlugo zacznie sie sypac,wszystko ma swoja wytrzymalosc Laughing ,a co do renowki to sie nie dziwie ze walek rozrzadu polecial,to jest oszczednosc firmy,bo to nie jest walek tylko rurka,jest pusty w srodku i lubi sie skrecac,zostaw sobie winiego,dalej dbac o niego a bedziesz zadowolony Laughing ,udanych wyjazdow rodzinnych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group