www.asu.pl :: Zobacz temat - Fotoradary
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fotoradary

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Humor
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 19:25    Temat postu: Fotoradary Odpowiedz z cytatem


_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JVC_PL
*
*


Dołączył: Jul 29, 2012
Posty: 97
Skąd: ONA namysłów

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest już lekka przesada, Państwo policyjne powoli się robi. U mnie na odcinku 18 km ( dojeżdżam do pracy ) mam 5 żółtych fotoradarów Wink
_________________
DODGE GRAND CARAVAN SPORT 3.8 AWD + podtlenek gazu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 20:14    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Więc możesz czuć się bezpiecznie Wink
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oraz: "by zylo sie lepiej"....
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 20:21    Temat postu: gps Odpowiedz z cytatem

Dojdzie do tego, że każdemu fotoradar wstawią do auta w postaci gps. Przekroczysz prędkość i już będzie mandat Evil or Very Mad
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de facto to już to siedzi w ciężarówkach - boxy od viatolla pewnie mają taką opcję Evil or Very Mad

nie wiem czy obiło wam się o uszy, że w budżecie na 2013 Vincent zaplanował 1,5 miliarda przychodu z mandatów, gdzie w 2012 było to ok. 30 milionów Shocked

a GITD dalej bezprawnie wysyła zdjęcia z fotoradarów Evil or Very Mad i jak mi powiedziała babka z ww. instytucji "dopóki SN nie zakaże, robią bo mogą" Shocked pro publico bono Confused
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi to nie przeszkadza:) Niech sobie będą na każdym skrzyżowaniu jak w dużych miastach USA i to jeszcze takie żeby cyknęły fotkę tym co na czerwonym przelatują. To wiadome, że mają one pełnić rolę skarbonek a nie zwiększyć bezpieczeństwo ale jak poprawią je trochę to warto. Niech sobie kurde co 5 m ustawiąSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha Rolling Eyes czyli planowany wzrost dochodów z 30 milionów na 1,5 miliarda to Twoim zdaniem bezstresowo się dokona? Nie wiem jak Ty ale mam znajomych w drogówce w zach. Polsce i nikt tam się nie kryje, że z wojewódzkiej przychodzą wytyczne ile ma być mandatów dla pijanych, ile przekroczeń prędkości itp.
Aż strach myśleć co teraz smarują w planach wykrywalności wykroczeń na 2013 Shocked

aha i to, że instytucja, która ma stać na straży prawa sama je łamie (z uśmiechem na ustach) też Ci zwisa Question
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alexander ma dzis jeden ze swoich gorszych dni... Cool
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 22:35    Temat postu: fotoradar Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście fotoradary nie przeszkadzają pod warunkiem, że są ustawiane w przemyślanych miejscach (a nie w każdej wiosce...)


_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam podobne odczucia Darek Wink zła krew się we mnie gotuje jak czytam takie newsy jak ten topic, a dodatkowo załamuje mnie (ogólnie, nie do Ciebie personalnie Alex) jak społeczeństwo sobie takie decyzje tłumaczy i akceptuje jak stado baranów Mad

Rafał jak najbardziej tak, ale wszyscy wiemy gdzie i po co naprawdę stawia się u nas fotoradary Confused



polecam inne odcinki Confused
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 23:16    Temat postu: fotoradar Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiedziałem, że tak się da.... Jestem ciekaw czy samochód ma homologację statywu Question
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mihauek1 napisał:
mam podobne odczucia Darek Wink zła krew się we mnie gotuje jak czytam takie newsy jak ten topic, a dodatkowo załamuje mnie (ogólnie, nie do Ciebie personalnie Alex) jak społeczeństwo sobie takie decyzje tłumaczy i akceptuje jak stado baranów Mad

Rafał jak najbardziej tak, ale wszyscy wiemy gdzie i po co naprawdę stawia się u nas fotoradary Confused



polecam inne odcinki Confused



Nie dostaję mandatów. Ciągle mam czyste konto nie muszę się przejmować. Nie przekraczam prędkości bo po pierwsze jest pełno kolein a po drugie nie ma gdzie się rozpędzić. Zawsze jakaś poprawa bezpieczeństwa będzie jak się więcej tych fotoradarów postawi. To czy to jest dobry sposób do zdzierania kasy ze społeczeństwa i czy są one zawsze ustawione w miejscach co być powinny to inna sprawa. W Polsce nie panuje chamstwo na drogach. Można zwalać tak dużą liczbę wypadków na kiepskie drogi i jest w tym trochę racji ale ludzie przynajmniej w Warszawie prowadzą jak debile. Nie piszę tu przekraczaniu prędkości ale. wyprzedzają, zajezdzają sobie celowo drogę, wymuszają pierwszeństwo przejazdu. Już w Warszawie nie tylko jest późne żółte ale tzw jasne czerwone:)..... ja jestem za tym aby były fotoradary tam gdzie to jest potrzebne a że jest ich coraz więcej to może kiedyś staną tam gdzie być powinny aby zwiększyć bezpieczeństwo a nie wpływy z mandatów. jak pisałem jakiś czas temu chcieli mi kiedyś wypisać w EU mandat 2tyś Euro. Udało się bez mandatu ale od tamtej pory staram się jeździć zgodnie z przepisami i jak do tej pory skutkuje.
Jedyne za co mogłem dostać mandat teraz to za lampy USA w nowym fordzie ale już auto stoi u mechanika i przekładają na asymetryczne:) więc w piątek do mechanika potem na przegląd i sprawdzenie oświetlenia i git.

A ten cały szum o mandaty i o kasę z nich to politycy mogą sobie zakładać, że wpływy będą takie czy inne ale wątpię aby znacząco się zwiększyły w porównaniu do 2012. Trzeba już być inteligentnym inaczej aby nie wiedzieć o fotoradarach jak w necie jest napisane gdzie są na GPS można sobie wrzucić na CB też się można dowiedzieć:) Auto z monitoringiem też podane są w necie.
Mnie bardziej zastanawia zwiększenie dodatku bio do paliw oraz pomysł wprowadzenia elektronicznego poboru opłat dla samochodów osobowych bo w zeszłym tygodniu była o tym informacja w mediach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
alexander ma dzis jeden ze swoich gorszych dni... Cool


a no mam:) bo mi debile zamontowali progi zwalniające ulicę od domu ale nie umieścili znaku i parę dni temu w śniegu ich nie było widać przytarłem spodem skrzyni i mam wyciek oleju muszę uszczelkę wymieniać teraz:/

Rondo też mi wybudowali takie,ze można po nim przejechać i nie poczuje się że się najechało na rondo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Mnie bardziej zastanawia zwiększenie dodatku bio do paliw oraz pomysł wprowadzenia elektronicznego poboru opłat dla samochodów osobowych bo w zeszłym tygodniu była o tym informacja w mediach.


bez przesady. takie cos to nawet w tym dziwnym kraju nie przejdzie. e-myto beda mogli dobrowolnie zakladac kierowcy osobowek ,ktorzy czesto korzystaja z platnych autostrad po to zeby nie stali w kolejsce do okienka.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straz gminna i policja nie wysyla juz fotek od 2013. musisz im wierzyc na slowo albo przejechac sie w miejsce gdzie popelniles zbrodnie.

nie ufasz dzialajacej zgodnym z prawem sluzba? musisz doplacic do swojego braku zaufania Laughing

polska polnocno-zachodnia nadal wolna od fotoradarow. na trasie szczecin-kolobrzeg jest jeszcze kilka bylych pasow awryjnego ladowania wiec zapraszam wszystkich posiadaczy v8 i nadmiaru mocy. tutaj jeszcze jest tanio lub wrecz za darmo Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 17:07    Temat postu: ,,, Odpowiedz z cytatem

No to proszę plany ue

http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Kamery-w-samochodach-beda-obowiazkowe,wid,15220942,wiadomosc.html?ticaid=1fd1a
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 17:14    Temat postu: .... Odpowiedz z cytatem

A tu polska
http://moto.wp.pl/martykul.html?wid=15221290&
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez madatow nie place(bo ich nie otrzymuje!)ale wqrwia mnie taka permanentna inwigilacja. swiat zmierza w zlym kierunku!
co innego radar na przejsciu przy szkole a co innego w szczerym polu na drodze jak pas startowy.
jeszcze powinni zrobic mandaty zalezne od wysokosci dochodow lub wartosci auta-wtedy nawet jedzac 150km/h po naszych wertepach placilbym grosze Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
ja tez madatow nie place(bo ich nie otrzymuje!)ale wqrwia mnie taka permanentna inwigilacja. swiat zmierza w zlym kierunku!
co innego radar na przejsciu przy szkole a co innego w szczerym polu na drodze jak pas startowy.
jeszcze powinni zrobic mandaty zalezne od wysokosci dochodow lub wartosci auta-wtedy nawet jedzac 150km/h po naszych wertepach placilbym grosze Laughing


http://www.youtube.com/watch?v=g5I8wln4i5U
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak wlasnie jest Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdyby tak sie zmowic i przez najblizszy rok wszyscy jezdzili przepisowo?

wtedy fotoradary nie zarobilyby na siebie, budzet zakladany nie zrealizowal sie i jeden z drugim zalozycieli bzdurnego zapisu odpowiedzieliby za niedoszacowanie.

no ale to pewno nie wypali. ten protest sie nie przyjmie. lepiej jezdzic wokol ronda, nalewac litr paliwa i kupowac hot-doga na zlosc arabskim szejkom i ich polityce wydobywczej Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HarryAngel napisał:
a gdyby tak sie zmowic i przez najblizszy rok wszyscy jezdzili przepisowo?

wtedy fotoradary nie zarobilyby na siebie, budzet zakladany nie zrealizowal sie i jeden z drugim zalozycieli bzdurnego zapisu odpowiedzieliby za niedoszacowanie.


a przez chwile juz myslalem, ze ci sie odmienilo i jestes przeciwko systemowi Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>a gdyby tak sie zmowic i przez najblizszy rok wszyscy jezdzili przepisowo?

wtedy zmiejsza widelki i fote dostaniesz jak przekroczysz juz o 5km/h a nie jak teraz o 20! no sorry ale dochod wypracowac trzeba i juz....

pozatym tak calkiem psychologicznie - dowiedzione jest naukowo ze kara (nawet blacha) dziala, ale tylko wtedy gdy jest zastosowana bezposrednio po czynie...a nie jak z tymi fotkami ,ze czasem przychodza po roku! pozatym juz tak na chlopski rozum : czym sie rozni potecialny zabojca w rozpedzonym samochodzie ktoremu fotoradar trzasnal fotke, od identycznego zabojcy ktoremu radar fotki nie zrobil?? w jednym i drugim przypadku ryzyko wypadku jest identyczne bo nie nastepuje zahamowanie potecialnego sprawcy - jedyna roznica jest w kasie....ot cala prawda o stacjonarnych, ukrytych fotoradarach ;/
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://moto.gadu-gadu.pl/5828915028063142329/prawo--masz-immunitet-fotoradar-cie-nie-zlapie
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i po raz kolejny wychodzi na to, że nagłośniej protestują Ci, którzy nie łamią prawa, jak np. ja Wink ostatni mandat w 2006 roku (74 na 50) Smile

i dokładnie chodzi o to o czym pisze Darek, ja nie mam na aucie jp100% czy innego tego typu szajsu... jestem za surowymi karami (jak np. dzisiejsza dla Zientarskiego) ale jednocześnie nie łykam bzdur o tym jakie to nasze drogi staną się lepsze dzięki fotoradarom i odcinkowym pomiarom prędkości...

I z pewnością odstrasza od przekraczania prędkości pisomo z itd gdzie mamy 3 wyjścia:
a) bierzemy na siebie i płacimy kwotę X i Y pkt
b) idziemy do sądu
c) płacimy ale nie wiemy kto jechał x+100% bez punktów

oczywiście zdjęcia nie zobaczymy bo nie ma przepisów wykonawczych do ustawy i dopiero w sądzie EWENTUALNIE zobaczymy co tak naprawdę itd na nas ma (lub nie ma)

szczególnie 3 bramka odstraszy potencjalnych piratów Rolling Eyes
poszukam jutro w biurze tego pisma, żeby nie było, że byzydury piszę
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
Alexander25 napisał:
Mnie bardziej zastanawia zwiększenie dodatku bio do paliw oraz pomysł wprowadzenia elektronicznego poboru opłat dla samochodów osobowych bo w zeszłym tygodniu była o tym informacja w mediach.


bez przesady. takie cos to nawet w tym dziwnym kraju nie przejdzie. e-myto beda mogli dobrowolnie zakladac kierowcy osobowek ,ktorzy czesto korzystaja z platnych autostrad po to zeby nie stali w kolejsce do okienka.


w kwestii formalnej - już mogą (szwagier lata kilka razy w tygodniu Wro - Kato i sobie zanabył boxa)
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkt trzeci pokazuje o co w tym wszystkim chodzi. opalony w x7 bedzie zapierdzielal po kraju , placil drobne i smial sie w morde prawu. system bedzie szczesliwy bo beda wplywy ...a bezpieczenstwo...kogo to interesuje???
od tego prosta droga do zamiany punktow na kase podczas wykroczenia.
ten kraj nie tylko jest dziki, ale jest tez chory...
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 20:59    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem za zaostrzeniem kar i to wyraźnie.Półtora roku temu moją żonę idąca z dziećmi na spacer po chodniku,potrąciła baba szaranem.Przejechała żonie po nogach,potrąciła córkę.Bo cyt.spieszyła się żeby zdążyć przed tramwajem i dlatego wyprzedzała go z prawej strony po chodniku,najechała na dziewczyny od tyłu więc nie miały szansy na ucieczkę bo jej nie widziały.Pani pojechała dalej bo nic nie zauważyła,zatrzymali ją ludzie.Final to zmiażdżona,polamana stopa ledwie uratowana w trzecim szpitalu,odrutowana noga która już nigdy sprawna nie będzie,nie mówiąc o tak przyziemnych żeczach jak to że 28 letnia dziś dziewczyna już nigdy nie włoży butów na obcasie.Dwuletnia wtedy córka na szczęście tylko mocno pobijana,posiniaczona a pani dostała mandat 50zł!!!tak tak nie pomyliłem się,bo mało zarabia 3600,-A końca sprawy z ubezpieczycielem nie widac,a koszta rechabilitacji masakra i musimy to wykładać.O bólu pisać nie trzeba.Dla mnie jest to nie do ogarnięcia,aż mnie rzuca jak to piszę
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak-to jest chore. gdyby jeszcze zemdlala,zablokowalo by jej kierownice itp-ale taka siara: jazde po chodniku,wymijanie z niewasciwej strony potracenie i ucieczka z miejsca wypadku. kurwa w cywilizacji ta kobieta by dozywotnio placila wam rente(lub jej ubezpieczyciel), a kara finansowa by ja wyeliminowala z drog na dlugi czas.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 21:08    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Ale niestety tu jest polska
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
HarryAngel napisał:
a gdyby tak sie zmowic i przez najblizszy rok wszyscy jezdzili przepisowo?

wtedy fotoradary nie zarobilyby na siebie, budzet zakladany nie zrealizowal sie i jeden z drugim zalozycieli bzdurnego zapisu odpowiedzieliby za niedoszacowanie.


a przez chwile juz myslalem, ze ci sie odmienilo i jestes przeciwko systemowi Laughing


czy ja jestem przeciwko sytemowi?

place co miesiac 32% mojego dochodu + vat + ZUS i mam za to - rowny dostep do edukacji i opieki medycznej oraz inne przywileje wynikajace z bycia obywatelem RP Laughing

moja walka polega na tym ze musze byc sprytniejszy niz system. system RP jest doskonale zorganizowany. musisz byc prznajmniej dwa razy lepszy zeby jako tako zyc na poziomie w tym kraju i nie dac sie przylapac na byle czym jak np posel. jego chroni immunitet a mnie nic.

mowiac szczerze to walcze z systemem caly czas tak jak niemcy walczyli na lini maginota. poprostu ja obeszli Wink

----------------------------------

no i nie przeklinaj, nie dawaj sie frustracji. jestes tu wzorem Wink

----------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mihauek1 napisał:
esdarek napisał:
Alexander25 napisał:
Mnie bardziej zastanawia zwiększenie dodatku bio do paliw oraz pomysł wprowadzenia elektronicznego poboru opłat dla samochodów osobowych bo w zeszłym tygodniu była o tym informacja w mediach.


bez przesady. takie cos to nawet w tym dziwnym kraju nie przejdzie. e-myto beda mogli dobrowolnie zakladac kierowcy osobowek ,ktorzy czesto korzystaja z platnych autostrad po to zeby nie stali w kolejsce do okienka.


w kwestii formalnej - już mogą (szwagier lata kilka razy w tygodniu Wro - Kato i sobie zanabył boxa)

No to tylko czekać aż to poszerzą o drogi krajowe i szybkiego ruchu. Wypowiadali się w grudniu z PO,że chcą aby każdy wyjazd z miasta wiązał się zz dodatkowym kosztem bo niby zużywa się drogi....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HarryAngel napisał:



----------------------------------

no i nie przeklinaj, nie dawaj sie frustracji. jestes tu wzorem Wink

----------------------------------



moze bys mnie zastapil-ja sie juz wypalilem przez lata, ty sie bardziej nadajesz na wzor, masz wieksze parcie na...wyswietlacz i jestes tu znacznie czesciej Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty jestes jak ibisz. ciebie nic nie zastapi. a wrecz z kazdym rokiem jestes coraz mlodszy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Humor Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group