www.asu.pl :: Zobacz temat - Kupie skaner diagnostyczny do Voyagera od 96np.Snap On
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupie skaner diagnostyczny do Voyagera od 96np.Snap On

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
domski
*
*


Dołączył: Aug 05, 2010
Posty: 108
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 6:37    Temat postu: Kupie skaner diagnostyczny do Voyagera od 96np.Snap On Odpowiedz z cytatem

Witam, kupie skaner diagnostyczny do Voyagera 96 i wyzej. Najlepiej jak by byl to snap on mt 2500, lub jakis podobny ktory obsluzy to auto i jemu podobne. Lub przyjme pomoc w postaci zakupu takiego urzadzenia na ebay. Niestety nie mam konta na ebay.A czasem wysylka jest tylko w obrebie USA, i nie zgadzaja sie na wysylke poza- chyba ze jakas prwyatna rozmowa i dogadanie .... na ebay nie moge zaplacic dolarami przez neta. Oczysciscie jak by byl ktos chetny do pomocy zakupu takiego urzadzenia, to rozliczenie moze byc w pln lub usd, to nie problem. Skaner chce do uzytku wlasnego do auta.
Pozdrawiam
_________________
Dodge Caravan 3.3 1996 rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 17:08    Temat postu: snap Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy jest Co potrzebny taki skaner. MT 2500 to stary model do obsługi większości aut z rynku USA (łącznie z modelami do 95).

Ja na Twoim miejscu kupił bym skaner na OBDII np.

http://allegro.pl/u600-vag-plus-obd2-can-crash-data-j-polski-i2889271934.html

Dowiedz się tylko czy można tym odczytać silnik, skrzynie, abs, air bag i body w voyager .
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal no wlasnie skad sie dowiedziec czy dany skaner obsluzy nam dane auto? pytam bo tez bym chcial zakupic jakis skanerek, ale taki zeby mi odczytal visiona(obd1, 6 pinowe gniazdo), ale fajnie jakby tez czytal obd2 - tylko czy te 2 rzeczy sie ze soba nie gryza???
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
domski
*
*


Dołączył: Aug 05, 2010
Posty: 108
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, dzieki za linka. Ten skaner jest napewno dobry do VW, ale z listy aut co tam sa niestety moze i zdiagnozuje wszystkie po obd2 w tym Voyagera ale napewno nie bedzie to dokladne, ani takie jak ma byc. Nejlepiej jak by ktos mi powiedzial jaki jest protokol dla Voaygera, czy jakis ISO czy cos, wtedy mozna szukac skanera po protokole i zeby tam mial jak najweicej opcji do amerykanow. Snap on mt2500 na ebay mozna kupic w okolicy 350 dolarow plus przesylka 50. wiec tragedii nie ma. Lub ktos moze ma jakis sprawdzony skaner, ktory bedzie w miare obslugiwal voyagera nie tylko na papierze jak to sie mowi,ale i fizycznie Smile no i cena zeby byla w jakims rozsadnym przedzilale , to niech poda typ i co moze nim zrobic.Choc z regoly fuinkcje tych uniwerslanych ograniczaja sie do live data, kasacji bledow silnika ( nawet nie skrzyni ) czasem odczyt z lambdy , ale to tez czasem.Za sugestie dziekuje,
_________________
Dodge Caravan 3.3 1996 rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 20:19    Temat postu: skaner Odpowiedz z cytatem

marcys napisał:
rafal no wlasnie skad sie dowiedziec czy dany skaner obsluzy nam dane auto? pytam bo tez bym chcial zakupic jakis skanerek, ale taki zeby mi odczytal visiona(obd1, 6 pinowe gniazdo), ale fajnie jakby tez czytal obd2 - tylko czy te 2 rzeczy sie ze soba nie gryza???


U Ciebie (jeśli chcesz OBDII i starsze) to już musi być sprzęt typu MT2500 lub nowszy. Te tanie skanery nie mają kości do starszych modeli.
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
domski
*
*


Dołączył: Aug 05, 2010
Posty: 108
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chce diagnozowac po obd 2 Smile voyagera tego co mam - nie sprzedam go, a kazde nastepne auto bedzie napewno mlodsze , duzo mlodsze Smile ten sie trafil i jest i bedzie puki jak to sie mowi ruda go nie zje Smile lub jakies inne licho nie wezmie. Ogolnie spdobaly mi sie auta amerykanskie wiec pewnie z przyszlosci dalej bede szedl w tym kierunku, moze jeszcze jakies subaru sie pojawi. wiec skaner jak najbardziej do aut z USA i Azjatow mi jest potrzebny. Nie lubie grupy VW ani diesli pod zadna postacia, a wszystko co jest na allegro jest raczej nastawione na te auta, dla tego sie pytam o protokol jaki jest w voyagerze, wtedy jest najwieksza szansa ze dany skaner bedzie jak najweicej elemntow obdlugiwal w nim i innych usa autach.
Pozdrawiam
_________________
Dodge Caravan 3.3 1996 rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 23:09    Temat postu: skaner Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę to te tańsze skanery tylko silnik sprawdzą.... Najlepiej jak zadzwonisz do firmy (lub napiszesz) która zajmuje się typowo skanerami. Oni powinni wiedzieć, który obsłuży w pełni Voyagera. Confused
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gruchol
*
*


Dołączył: Dec 23, 2009
Posty: 41

PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszło info na PW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group