www.asu.pl :: Zobacz temat - panel klimy i nawiewu
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

panel klimy i nawiewu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Pią Gru 28, 2012 14:35    Temat postu: panel klimy i nawiewu Odpowiedz z cytatem

witam.mam w pts-ie 3.8 92 r.prod. panel nawiewu i klimy.nie wiem jak dodac zdjecie wiec go opisze-polewej-8 klawiszy w rzędach po 2 szt od gory do dołu.po prawej suwak cieple zimne.u gory od lewejdwuklawiszowy regulator siły nawiewu,potem podgrzewanie tylnej szyby i jeszcze jakis 1 klawisz.napisy na tych 8 klawiszach trybu nawiewow,to AC,MAX albo jakieś inne kombinacje literowe.bez zadnych strzałek gdzie wieje ?na nogi,szybę czy kokpit.na dodatek ogrzewanie włacza sie kiedy chce,bez wzgledu na to co nacisne -no chyba że klknę OFF-wtedy nie wieje.ma ktos fotke z opisem funkcji klawiszy?no i od czego ogrzewanie zależy.czy dam na zimne czy ciepłe,i którykolwiek z klawiszy kliknę ,ogrzewanie załacza się lub nie,lub wyłacza sie po czasie -kiedy chce,a ja nie mam na to wpływu.co jest?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Pią Gru 28, 2012 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaczynam juz zdawać sobie sprawę że ten ponton będzie mnie kosztował więcej pracy ,niż jazdy.Ale sie uparłem więc trudno-chciałem amerykański wynalazek ,to mam.Zeby nie jego wygląd i ładnie mrucząca widlasta 6-tka pod maską,no i ten automat i komfort jazdy----to uznałbym to auto za wrzód na dupie-ciągłe grzebanie,wydatki i problemy z rozkminieniem jak to czy tamto działa...a właściwie nie dZiała Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Pią Gru 28, 2012 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawelxp napisał:
zaczynam juz zdawać sobie sprawę że ten ponton będzie mnie kosztował więcej pracy ,niż jazdy.Ale sie uparłem więc trudno-chciałem amerykański wynalazek ,to mam.Zeby nie jego wygląd i ładnie mrucząca widlasta 6-tka pod maską,no i ten automat i komfort jazdy----to uznałbym to auto za wrzód na dupie-ciągłe grzebanie,wydatki i problemy z rozkminieniem jak to czy tamto działa...a właściwie nie dZiała Evil or Very Mad
do tego jak mechanicy z Opola widzą czym podjezdżam,to usmiechają sie radośnie i z kpiną w głosie mówią mi że takich aut nie robią Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Gru 28, 2012 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawelxp napisał:
pawelxp napisał:
zaczynam juz zdawać sobie sprawę że ten ponton będzie mnie kosztował więcej pracy ,niż jazdy.Ale sie uparłem więc trudno-chciałem amerykański wynalazek ,to mam.Zeby nie jego wygląd i ładnie mrucząca widlasta 6-tka pod maską,no i ten automat i komfort jazdy----to uznałbym to auto za wrzód na dupie-ciągłe grzebanie,wydatki i problemy z rozkminieniem jak to czy tamto działa...a właściwie nie dZiała Evil or Very Mad
do tego jak mechanicy z Opola widzą czym podjezdżam,to usmiechają sie radośnie i z kpiną w głosie mówią mi że takich aut nie robią Evil or Very Mad


to dobrze że takich nie robią bo tylko spierd.... A tak po za tym pts to wdzięczna bryka pod warunkiem że od czasu do czasu się przy niej pogrzebie. Z doświadczenia powiem Ci że wcale to trudne nie jest. Tak czy siak do wszystkiego trzeba używać głowy nawet chodząc srać
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group