www.asu.pl :: Zobacz temat - tylne przeciwmgielne voyager 3.3 96
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

tylne przeciwmgielne voyager 3.3 96

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
demon79
*
*


Dołączył: May 19, 2011
Posty: 48
Skąd: Voyager 3.3 96r.

PostWysłany: Czw Maj 19, 2011 0:10    Temat postu: tylne przeciwmgielne voyager 3.3 96 Odpowiedz z cytatem

Mój Voytek jest w wersji USA wymieniłem tylne lampy na EU ale za kilka miesięcy mam przegląd i muszę podłączyć przeciwmgielne. Bedę potrzebować włącznika czyli wymienić ten co jest w przednim panelu i teraz pytanie jak pociągnąć i skąd wiązkę zasilania aby wszystko działo jak należy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wader71
*
*


Dołączył: Oct 30, 2006
Posty: 889
Skąd: -=Wrocław=-

PostWysłany: Czw Maj 19, 2011 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciw mgielne zgodnie z przepisami powinno świecić tylko ze światłami mijania.
Plus musisz pociągnąć z przekaźnika świateł mijania przez bezpiecznik 5-7,5A do wyłącznika a następnie do żarówki.
Masę masz już w lampie tylnej.
_________________
Pontiac VIBE '04 LPG-Luky
Chlopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
demon79
*
*


Dołączył: May 19, 2011
Posty: 48
Skąd: Voyager 3.3 96r.

PostWysłany: Sro Gru 05, 2012 15:21    Temat postu: ciąg dalszy Odpowiedz z cytatem

Szanowni Panowie temat odkopuje. Po dłuższym czasie postanowiłem do tematu tylnich przeciwmgielnych wrócić. Możecie mnie krok po kroku naprowadzić co i jak zrobić ? obecnie podłączyłem przewodem przeciwmgielne przewodami i przeprowadziłem przewód do przodu teraz mam pytanie co gdzie się znajduje i co gdzie podłączyć. Przy włączaniu świateł i następnie przeciwmgielne zapala się malutka pomarańczowa żarówka że niby światła tylne działają, więc rozumiem że gdzieś ten kabel z lamp muszę podłączyć więc proszę o radę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group