www.asu.pl :: Zobacz temat - Popychacz zaworów Dodge Grand Carawan 96r 3.3 benz
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Popychacz zaworów Dodge Grand Carawan 96r 3.3 benz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
raspo666
*
*


Dołączył: Mar 17, 2011
Posty: 2

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 21:17    Temat postu: Popychacz zaworów Dodge Grand Carawan 96r 3.3 benz Odpowiedz z cytatem

Witam
mam pytanie ponieważ zniszczył mi sie popychacz (szklanka) zaworów a dokładniej pękł i chcę go wymienić czy może mi ktoś opisać jak włożyć ten popychacz czy ustawienie jego ma znaczenie tzn chodzi o kanały olejowe a może ma ktoś z kolegów schemat silnika.

Mam jeszcze pytanie czy auto może być zalane plejem mineralnym 15W40 czy to nie szkodzi zaworom hydraulicznym nie zakłuca ich pracy

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 3:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

15W40 jest troche za gestym olejem dla tego silnimka.A w szczegolnosci dla hydrauliki rozrzadu.Proponuje uzyc 5 albo 10W30. Najbardziej wskazany zwykly amerykanski premiowany olej dostepny w Polsce -np.PetroCanada Supreme ,albo Pennzoil . Jesli silnik lekko cieknie i ma spory przebieg - to proponuje olej typu HighMileage , na przyklad bardzo dobry i latwo dostepny w polsce jest Valvoline MaxLife.>><< Co do naprawy silnika - to inni Koledzy z forum lepiej Ci podpowiedza,bo znaja rozmaite patenty na brak typowo serwisowych narzedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raspo666
*
*


Dołączył: Mar 17, 2011
Posty: 2

PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec nie ma problemu jeśli spuszczę olej którym mam zalane auto tzn. 15W40 i zaleje teraz VALVOLINE 10W40.

Czy ma któryś z kolegów schemat silnika do Dodge Grand Caravan 3.3 96r. ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group